چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

لزوم تسریع در استقرار ادارات دولتی در شهرستان‌های شرق اصفهان

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تذکری خطاب به وزیر کشور خواستار تسریع در استقرار ادارات دولتی در شهرستان‌های شرق اصفهان شد.

به گزارش ندای اصفهان، امیرحسین بانکی‌پور نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تذکری خطاب به احمد وحیدی، وزیر کشور خواستار تسریع در استقرار ادارات دولتی در شهرستان‌های شرق اصفهان شد.

بانکی‌پور در این زمینه اظهار داشت: علی‌رغم تشکیل فرمانداری‌های چهارگانه در شرق شهرستان اصفهان شامل هرند، کوهپایه، ورزنه و جرقویه تاکنون هیچگونه اقدامی در خصوص استقرار ادارات دولتی در شهرستان‌های مذکور رخ نداده است و این باعث سردرگمی و ایجاد مشکلاتی برای مردم این شهرستان‌ها شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنابراین پیرو مراجعات مکرر مردم از وزیر کشور خواستاریم جهت تسریع در این موضوع دستورات لازم را جهت هماهنگی با وزارتخانه‌های مرتبط صادر کنند.

هم‌چنین در متن این تذکر آمده است: با توجه به درخواست‌های مردمی و پیگیری‌های به عمل آمده توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و موافقت دولت یازدهم مصوب شد بخش‌های شرقی شهرستان اصفهان به چهار شهرستان کوهپایه به مرکزیت کوهپایه، هرند به مرکزیت هرند، ورزنه به مرکزیت ورزنه و جرقویه به مرکزیت نیک‌آباد با تبدیل شود.

در ادامه عنوان شده است: با توجه به تشکیل فرمانداری‌های چهارگانه، لکن به دلیل عدم استقرار ادارات دولتی روند خدمت‌رسانی به مردم این ۴ فرمانداری به درستی صورت نمی‌گیرد که ضرورت دارد با پیگیری وزرات کشور و استانداری اصفهان هرچه زودتر موجبات استقرار دیگر ادارات دولتی نیز در این ۴ فرمانداری فراهم شود.

انتهای پیام/

فارس

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715