چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان مطرح کرد؛

انتخاب چهره های ماندگار تبلیغ در شهرستان های استان اصفهان

حجت الاسلام اهتمام گفت: در ادامه طرح موفق معرفی چهره های ماندگار تبلیغ در شهر اصفهان، تصمیم گرفته شد تا چهره های ماندگار تبلیغ در شهرستان های استان اصفهان که فعالیت شاخص در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی داشته اند نیز معرفی شوند.

به گزارش ندای اصفهان، حجت الاسلام حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار داشت: با رویکرد تمرکززدایی، اعزام مبلغ و آموزش های تخصصی با هدف دانش افزایی و مهارت آفرینی در حوزه های تبلیغی در مراکز کم برخوردار و مستعد در سراسر استان اصفهان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در قدم اول در چهار منطقه سمیرم، شهرضا، لنجان و فلاورجان با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیران حوزوی برادردان و خواهران و ائمه جمعه هر شهرستان، کمیته ای برای بررسی و رصد موضوعات و مسائل مورد نیاز شهرستان ها در حوزه خانواده، تعمیق ایمان و باور دینی، کودک و نوجوان و دیگر حوزه ها را تشکیل شده است.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: بعد از دریافت گزارش کمیته شهرستان های مختلف استان اصفهان، مبلغان متخصص متناسب با نیاز منطقه برای پیگیری و مدیریت آسیب های اجتماعی و فرهنگی به منطقه هدف اعزام می شوند.

وی ادامه داد: یکی از وظایف این کمیته توجه ویژه برای تشکیل پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان است تا طلاب و مبلغان منطقه به صورت منسجم تر بتوانند وارد عرصه تبلیغ شوند و مطمئناً این کار با هدف ایجاد انگیزه و رویکرد تسهیل گری انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین اهتمام گفت: یکی از اهدافی که ما در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به دنبال آن هستیم، تکریم و بزرگداشت چهره های ماندگار تبلیغ در شهرستان های استان اصفهان است که با ایجاد مجمع طلاب و مبلغان ذیل مدیریت امام جمعه هر شهرستان انجام خواهد شد.

وی در پایان گفت: در سال های گذشته از آیت الله العظمی شیخ حسین مظاهری، مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شیخ مهدی مظاهری، مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامرضا فیروزیان، مرحوم

آیت الله حاج شیخ یدالله رحیمیان دستجردی و مرحوم آیت الله مهاجر به عنوان چهره ماندگار تبلیغ در اصفهان تجلیل شده است.

انتهای پیام/

منبع: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715