چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳

ظرفیت‌های گردشگری استان اصفهان در راستای تبلیغات ملی شناسایی شود

معاون گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور با بیان این که ظرفیت‌های گردشگری استان در راستای تبلیغات ملی شناسایی شود گفت: هدف همگی ما در راستای ایجاد امید و انگیزه در میان مردم و به‌ویژه فعالان گردشگری است.

به گزارش ندای اصفهان،علی‌اصغر شالبافیان با بیان اینکه ظرفیت‌های گردشگری استان در راستای تبلیغات ملی شناسایی شود اظهار داشت: هدف همگی ما در راستای ایجاد امید و انگیزه در میان مردم و به‌ویژه فعالان گردشگری است.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروز با تلاش‌های به‌ عمل آمده، نگاه ویژه به گردشگری در حاکمیت به‌ وجود آمده، بنابراین عرض می‌کنم که یکی از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم گردشگری است.

معاون گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور افزود: در دیدار اخیر با رئیس‌جمهور ایشان به صراحت بر لزوم شناسایی ظرفیت‌های استان‌ها در راستای تدوین یک سیاست منسجم در مورد تبلیغات تاکید کردند، بنابراین امیدواریم تا استان اصفهان به‌ عنوان یک استان پیشرو نقش مهمی در راستای شناسایی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود گردشگری خود داشته تا بتوانیم سیاست جدیدی در حوزه تبلیغات گردشگری اندیشیده و به مرحله اجرا درآوریم.

وی تصریح کرد: در راستای توسعه کیفی گردشگری به‌ویژه با پشت سرگذاشتن موج پنچم بیماری کرونا باید به سرعت تمامی نهادهای قانونمند و حمایتی گردشگری در استان‌ها از جمله کارگروه‎‌های گردشگری و همچنین ستادهای اجرایی خدمات سفر فعال شوند تا بتوانیم با توجه به ایمنی‌های ایجاد شده براساس رشد واکسیناسیون، گردشگری را در سطح کشور رونق دهیم.

در این نشست استاندار اصفهان نیز ضمن تبریک اعیاد میلاد با برکت پیامبراکرم(ص) و امام صادق(ع) گفت: بدون شک معتقدم گردشگری یکی از راهکارهای توسعه استان اصفهان با توجه به تداوم خشکسالی در فلات مرکزی ایران است.

سیدرضا مرتضوی ادامه داد: در سال‌های گذشته طرح جامع گردشگری استان و همچنین طرح آمایش سرزمین استان تدوین شده بنابر این در حال حاضر به دنبال به‌روزرسانی این طرح‌ها در راستای بهینه‌سازی گردشگری در استان هستیم.

وی افزود: در راستای توسعه گردشگری این استان با توجه به برنامه‌ریزی‌های به‌ عمل آمده از آمادگی لازم در راستای پذیرایی از تمامی میهمانان رسمی دولت برخوردار است زیرا معتقدیم این میهمانان به‌ عنوان یک مقام دولتی می‌توانند نقش مهمی در معرفی ایران به جهان و توسعه گردشگری ایران ایفا کنند.

انتهای پیام/

تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715