چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹

در جلسه اعضای شورای شهر با استاندار اصفهان چه گذشت؟/ پیشنهاد احیای ستاد ویژه مناطق محروم

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: داشت: امروز به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان جلسه‌ای را استاندار اصفهان داشتیم ضمن معرفی برنامه‌ها و اولویت‌های شورای شهر تأکید زیادی روی مسأله تأمین آب و مدیریت واحد در این زمینه داشتیم.

به گزارش ندای اصفهان،محمد نورصالحی پیرامون جلسه اعضای شورای شهر با استاندار جدید اصفهان اظهار داشت: امروز به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان جلسه و دیداری را با سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان داشتیم که جلسه خوبی بود، ضمن معرفی برنامه‌ها و اولویت‌های شورای شهر برای استاندار تأکید زیادی روی مسأله تأمین آب و مدیریت واحد در این زمینه داشتیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در این جلسه بحث مناطق کم برخوردار و هم‌افزایی‌‌هایی که در این زمینه‌ می‌تواند اتفاق بیفتد، مطرح شد، عنوان کرد: استاندار هم وقت مبسوطی را گذاشتند و نقطه نظرات خودشان را گفتند.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه پیشنهاد شد جلسات مستمری داشته باشیم و ایشان هم استقبال کردند، افزود: مقرر شد که اولویت را روی مناطق کمتر برخوردار بگذاریم و با برنامه قبلی و دیدگاه‌های هماهنگ شده پیش رویم.

نورصالحی هم‌چنین خاطرنشان کرد: مصوبه‌ای در شوراهای قبل درباره ستاد ویژه مناطق محروم داشتیم که ریاست آن را استاندار برعهده دارد و سال‌ها است فعال نبوده، درخواست داشتیم که این ستاد مجددا با معیت استاندار و سایر ارگان‌ها فعال شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان بیان داشت: مقرر شد جلسه بعدی را هم از مناطق کمتر برخوردار شروع کنیم که هم از ایده‌ها و برنامه‌های استاندار و هم اولویت‌ها و برنامه‌های شورای شهر است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715