سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۳

رسیدگی به مشکلات شهرستان شاهین شهر با سفر نایب رئیس مجلس

علی نیکزاد شامگاه دوشنبه با دعوت نماینده شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی به منظور نظارت و رسیدگی به مشکلات این شهرستان با هیئت همراه وارد شاهین شهر شد.

به گزارش ندای اصفهان، علی نیکزاد ثمرین شامگاه دوشنبه با دعوت نماینده شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مشکلات ورزشگاه ملت، شبکه فاضلاب و مترو شاهین شهر، بیمارستان 96 تخت خوابی برخوار و حضور و سخنرانی در یادواره شهدای سین به این شهرستان سفر کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه جمع بندی این بازدید با تسلیت ایام رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و خطاب به هیئت همراه تاکید کرد شما نمایندگان تام الاختیار از وزارتخانه های راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، شرکت آب و فاضلاب و سازمان برنامه و بودجه در این جلسه حضور دارید و باید مصوبات جلسه امروز را عملی کنید.

وی در ادامه برای تکمیل بیمارستان 96 تخت خوابه شهرستان برخوار 4 میلیارد تومان از بودجه سال جاری و 10 میلیارد از توازن بودجه مصوب کرد و در ادامه پس از شنیدن نظرات کارشناسی و مطالعات انجام شده و بحث و بررسی در خصوص پروژه مترو شاهین شهر گفت: موضوع مطالعات فنی پروژه خط 23 کیلومتری مترو شاهین شهر به اصفهان می بایست تا نیمه بهمن ماه سال جاری تکمیل و با مشارکت صنایع و همکاری شهرداری شاهین شهر و استانداری تملک اراضی آن به اتمام برسد تا در ردیف بودجه سال آینده قرار بگیرد.

نیکزاد در ادامه به بررسی مشکلات چندین ساله ورزشگاه ملت شاهین شهر پرداخت و تاکید کرد: با توجه به موافقت های انجام شده با بنیاد مستضعفان، وزارت ورزش و جوانان موظف است ظرف مدت یکماه احداث سرویس بهداشتی، سطل زباله و آب شرب ورزشگاه پیگیری و عملیاتی نماید همچنین چمن ورزشگاه و ساماندهی آن نیز تا دهه فجر به اتمام برسد.

وی با اشاره به وضعیت بحرانی شبکه فاضلاب شاهین شهر، و فرونشست آن براساس مطالعات کارشناسی انجام شده مصوب کرد: از محل اعتبارات ماده 56 قانون تنظیم نسبت به تامین 50 میلیارد تومان برای شبکه فاضلاب شهرهای حبیب آباد برخوار و گرگاب تخصیص داده شود و باقی مانده نیز از محل ردیف و محل اعتبارات بیع متقابل تامین شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص بازسازی و احیا شبکه فاضلاب شاهین شهر نیز مصوب کرد: در صورت انجام بند یک از منابع داخلی مندرج در صورتجلسه 1400/5/2 شبکه آب و فاضلاب موضوع فرونشست 5 کیلومتری فاضلاب شاهین شهر انجام شود همچنین با پیگیری آقای حاجی دلیگانی در مجلس شورای اسلامی جلسه ای با متولیان شورای معماری شهرسازی کشور با مسئولیت بنده تشکیل شود.

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715