جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۱

چرا برخی از دانش‌آموزان اصفهانی هنوز کتاب دریافت نکردند؟

رئیس اداره تعاون و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از علل عدم توزیع کتب درسی بین برخی از دانش‌آموزان خبر داد و گفت: دانش‌آموزان هیچ نگرانی نداشته باشند به اندازه کافی کتاب درسی در نواحی و مناطق آموزش و پرورش توزیع شده است.

به گزارش ندای اصفهان، علیرضا عابدی در جمع خبرنگاران، با اشاره به عدم توزیع کتب درسی در برخی از مدارس استان، اظهار داشت: به دلایلی با گذشت 10 روز از آغاز سال تحصیلی هنوز بعضی از دانش‌آموزان موفق به دریافت کتاب نشده‌اند.

وی افزود: عدم تایید قبض ثبت سفارش دانش‌آموزان در سامانه سیدا یکی از علل تاخیر در توزیع کتب درسی برای برخی دانش‌آموزان است این سامانه در سال جاری توسط وزارت آموزش و پرورش طراحی شد که اطلاعات دانش‌آموزان و ثبت سفارش در این سامانه ثبت می‌شود و توسط مدیران تایید تا حواله صادر شود.

رئیس اداره تعاون و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه تغییر رشته یا تغییر محل تحصیل یکی دیگر از علل تاخیر در توزیع کتاب درسی است، گفت: آن دسته از دانش‌آموزانی که تغییر رشته داده‌اند ولی در سامانه اطلاعات تغییرات انجام نشده و همچنین آن دسته از دانش‌آموزانی هم که محل تحصیل خود را عوض کرده‌اند برخی از آنها تا کنون کتاب دریافت نکرده‌اند.

بیشتر بخوانید

وی ادامه داد: دانش‌آموزان هیچ نگرانی نداشته باشند به اندازه کافی کتاب درسی در نواحی و مناطق آموزش و پرورش توزیع شده و چاره کار این است که یا دانش‌آموزان به مدیر مدرسه مراجعه کنند یا می‌توانند به عاملان توزیع در ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی با ارائه کد ملی و  سریال شناسنامه مراجعه کنند تا موضوع بررسی شود.

عابدی تصریح کرد: راه سومی که برای دریافت کتب درسی پیشنهاد می‌شود این است که با شماره تماس 37108752 یا 37108740 با ارائه کد ملی و سریال شناسنامه در سامانه سیدا، اطلاعات بررسی می‌شود و علت اینکه هنوز دانش آموز موفق به دریافت کتاب درسی نشده، مشخص می‌شود.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715