یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸

استاندار اصفهان،

اعمال محدودیت برای افرادی که واکسن نزده‌اند در دستور کار است

استاندار اصفهان: معتقد هستیم مردم در هفته گذشته برای شرکت در مراسم عزاداری از واکسیناسیون کمتر استقبال کردند اما در آینده نیز محدودیت‌هایی را برای مردم و هم برای کارمندان اداری به منظور افزایش دریافت واکسن اعمال خواهیم کرد.

به گزارش ندای اصفهان، عباس رضایی در صد و ششمین نشست ستاد کرونای استان اصفهان اظهار داشت:  امروز مصوبه تشکیل کمیته کرونا و پسا کرونا با محوریت بررسی آسیب‌های مختلف روانی و اجتماعی و راهکارهای مداخله‌ای با استفاده از نظرات روانشناسان،جامعه شناسان، اعضای هیات علمی دانشگاه‌های اصفهان، صنعتی،علوم پزشکی و بقیه واحدهای اداری صاحب نظر به تصویب رسید.

استاندار اصفهان با تاکید به اینکه شیوع کرونا تغییر رفتارهایی را در سبک زندگی ایجاد کرده است، افزود: متناسب با شرایط کرونا ما هم باید تغییر سبک رفتاری را همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: کاهش رفت و آمدهای خانوادگی و بستگان، تعطیلی ۲ ساله مدارس،کاهش ارتباط اجتماعی بین مردم از اتفاقاتی است که در دوران کرونا موجب تغییر سبک زندگی شده است.

رضایی ادامه داد: به همه دستگاه‌های اجرایی و ارگان‌ها نیز توصیه کرده‌ایم که تغییر رفتار در سبک زندگی پسا کرونایی را به طور نظام‌منددر دستور کار خود قرار دهند.

استاندار اصفهان همچنین به واکسیناسیون استان اصفهان پرداخت و گفت: انتظار داریم با توجه به تامین واکسن، مردم در فضای مجازی ” پویش واکسن زدن» به راه بیندازند و همدیگر را تشویق به دریافت واکسن کنند.

وی با اشاره به اینکه استقبال از واکسیناسیون در استان اصفهان مطلوب نیست، اضافه کرد: البته به دنبال اقدامات ایجابی و سلبی هستیم تا واکسیناسیون استان را به ۸۰ درصد برسانیم؛ زیرا ۵۵ درصد جمعیت استان نوبت نخست و ۲۲ درصد نوبت دوم را تزریق کرده‌اند.

رضایی  بیان داشت: معتقد هستیم مردم در هفته گذشته برای شرکت در مراسم عزاداری از واکسیناسیون کمتر استقبال کردند اما در آینده نیز محدودیت‌هایی را برای مردم و هم برای کارمندان اداری  به منظور افزایش دریافت واکسن اعمال خواهیم کرد.

استاندار اصفهان در پایان سمیرم را اولین شهرستان موفق استان اصفهان درزمینه تزریق واکسن عنوان کرد و گفت: ۷۰درصد جمعیت شهری و روستایی این شهرستان واکسن تزریق کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع:اداره کل روابط عمومی وامور بین‌الملل استانداری اصفهان

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715