سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲

امام جمعه اصفهان: مردم در آینده دستاوردهای صنعت هسته‌ای را زندگی می‌بینند

امام جمعه اصفهان با اشاره به سوابق مدیریتی رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: خوشبختانه آقای اسلامی با توانایی مدیریتی خود می‌تواند دستاوردهای جدیدی را در حوزه صنعت هسته‌ای برای کشور رقم بزند و مردم شاهد تأثیرات آن در زندگی خود باشند.

به گزارش ندای اصفهان،آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به سوابق مدیریتی رئیس سازمان انرژی اتمی و حضور وی در وزارت دفاع گفت: آقای اسلامی هر جا که باشد مدیری کاری و توانمند است و می‌تواند با توانایی مدیریتی خود دستاوردهای جدیدی را در حوزه صنعت هسته‌ای کشور رقم بزند و مردم تأثیرات آن را در زندگی خود ببینند.

تأثیرگذاری صنعت هسته‌ای در اقتصاد و زندگی مردم حلقه‌ مفقوده این صنعت است

رئیس سازمان انرژی اتمی در این دیدار با بیان اینکه 31 سال در حوزه صنعت و تحقیقات حضور داشتم، اظهار داشت: حلقه مفقودی این سازمان دانش، پژوهش، تحقیقات و خلق فناوری نیست بلکه صنعتی سازی و تأثیرگذاری آن در امنیت، اقتصاد و زندگی مردم حلقه مفقوده صنعت هسته‌ای کشور است.

محمد اسلامی افزود: با توکل بر خدا در نظر داریم هیاهوی هسته‌ای را به آرامش تبدیل کنیم و توسعه و پیشرفت آن را سرعت داده تا مردم و کشور نتایج آن را ببیند و این پیشرفت‌ها در اقتدار ملی تأثیر بگذارد.

وی گفت: برای مثال در حال حاضر اماراتی‌ها نیمی از تولید برق هسته‌ای خود را محقق کرده‌اند و مردم ما منتظر هستند تا ببینند صنعت هسته‌ای چه زمانی قرار است به تولید برق در کشور کمک کند و کاربرد آن را ببینند.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه ما در دنیا با شیطان و استکبار مواجه هستیم، بیان کرد: در اساسنامه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تأکید شده است که کمک کردن، توانمندسازی برای ایجاد قابلیت و تسهیل‌گری برای استفاده صلح‌آمیز از صنعت هسته‌ای برای همه کشورها از جمله وظایف آژانس است اما این موضوعات برای کشور ما کاملاً برعکس است و این آژانس به ما کمک نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد:: در بخش هسته‌ای برجام یک کلمه وجود دارد و آن اعتمادسازی است و هیچ چیز دیگری در آن نیست.

انتهای پیام/

تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715