یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
هاشمی :
 روحانی باید در نوع برخوردهایش تجدید نظرکند   

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اظهارات رئیس جمهور در افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات گفت: روحانی باید در نوع برخوردهایش تجدید نظرکند.

به گزارش ندای اصفهان، سید مهدی هاشمی، عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، در واکنش به اظهارات رئیس جمهور در نمایشگاه مطبوعات، گفت: فردی که در جایگاه ریاست قوه مجریه قرار دارد باید الگو و نمونه ای از قانون مداری و قانونمندی باشد و از نظر اخلاق و رفتار در سطح جامعه و دستگاه‌های اجرایی و سایر قوا الگو سازی کند و به نوعی رفتار و برخورد کند که الگویی برای برخورد سایر مسئولین و روسای قوا در برابر انتقادات باشد.

وی در ادامه افزود: این که رئیس جمهور غیر متعارف به دستگاهها و سایر قوا مقننه و قضاییه تندی کند پسندیده و در شأن رئیس جمهور نیست و به نظر می رسد در گذشته نیز در برخی موضوعات چنین اشکالات و رفتارهایی از رئیس جمهور دیده شده است و باید تجدید نظری در نوع ادبیات رفتار و گفتاری که از رئیس جمهور انتظار است، صورت بگیرد.

رئیس کمیسیون عمران اظهار داشت: امیدوارم تجدید نظر و اصلاح در نوع برخوردها از طرف رئییس جمهور صورت گیرد تا این تجدید نظر خود نوعی الگو سازی خواهد بود که هرکس اگر برخورد اشتباهی داشته است این رفتار برخورد با توجه و دقت اصلاح کند و به عنوان متولی اجرای قانون باز هم در بخش اصلاح و تجدید نظر در برخورد و رفتار الگو ساز دیگران باشد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: رئیس جمهور که مقام ارشد اجرای کشور را دراختیار دارد باید با متخلفین به گونه‌ای برخورد کند که  حداقل تنش در جامعه ایجاد شود و اگر موضوعی در دستگاه‌ها و نهادها و وزارتخانه ها اتفاق رخ دهد روحانی باید مشکلات مربوط را پیگری کند.

وی بیان کرد: اگر رئیس جمهور تاب و تحمل انتقاد را نداشته باشد و از طرفی بسیار تند و بی حد و حصر با منتقدین برخورد کند آن هم از طریق رسانه و هیچ انتقادی را بر نتابد این نوع رفتار شایسته شأن رئیس دستگاه اجرایی نیست و مردم نیز چنین رفتاری را هیچ گاه پسند نخواهند کرد.

نماینده مردم تهران در خانه ملت بیان داشت: امیدواریم رئیس جمهور که مقبول و منتخب مردم هستند به افکار آراء مردم توجه بیشتری داشته باشند و آلام مردم را افزون نکنند و تمام تلاششان این باشد که آلام مردم را کاهش دهد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان تصریح کرد: قوه قضاییه از طریق رسانه ها با انعکاس رفتار و برخوردهایی که با متخلفین در طول این چند سال انجام داده است توانسته صلابت و بی طرفی خود را در میان مردم بدست آورد و باید در قبال  شانتاژهای خبری از خود عکس العمل نشان دهد تا در افکار عمومی شائبه ای ایجاد نشود که دستگاه قضا نسبت به افراد و مسئولین برخوردهای متفاوتی را داشته بلکه باید در برخوردها یکسان عمل کرده است.

 

منبع:دانشجو

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز