جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵

مقتدایی:

سخنان رئیسی نویدبخش آینده‌ای خوب برای ایران است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس سخنان دیروز رئیس جمهور در مراسم تحلیف را نویدبخش آینده‌ای بسیار خوب برای ایران عنوان کرد..َ

به گزارش ندای اصفهان، عباس مقتدایی خوراسگانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، دیشب در سخنان زنده اینستاگرامی در صفحه شخصی خود از صحن علنی مجلس بعد از مراسم تحلیف، سخنانی راجع به این مراسم به صورت رو در رو با مردم بیان کرد.

وی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این جلسه به نمایندگی از مردم اصفهان، با اشاره به بخش‌هایی از سخنان سید ابراهیم رئیسی، سخنان مطرح شده توسط رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران را حاوی نکات مهمی عنوان کرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: این سخنان سید ابراهیم رئیسی که بیان داشت «سیاست فشار و تحریم موجب انصراف ایران از حق توسعه خود نخواهد شد»، «از هر طرح دیپلماتیک برای لغو تحریم‌ها حمایت می‌کنیم»، «ملت‌های همسایه را خویشاوند خود می‌دانیم»، «ارتقای روابط با کشورهای همسایه باید به طور جدی دنبال شود» و «سیاست متوازن در ارتباط خارجی خواهیم داشت» نوید بخش آینده‌ای بسیار خوب برای ملت ایران است.

وی ضمن تشکر از برگزارکنندگان مراسم تحلیف باشکوه رئیس جمهور، وعده داد نمایندگان با تمام توان هم به دولت کمک کرده و هم ناظرانی باشند که پیگیر حرف مردم در مجلس باشند.

مراسم تحلیف سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس دولت سیزدهم، عصر دیروز با حضور نمایندگان مجلس، سران کشور و همچنین با حضور ۱۱۵ مقام رسمی از ۷۳ کشور جهان برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715