یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴

سرپرست شهرداری اصفهان مشخص شد

با انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا بوژمهرانی، مدیرکل حسابرسی و مدیر واحد خزانه‌داری شهرداری اصفهان تا انتخاب شهردار این کلانشهر به عنوان سرپرست شهرداری اصفهان شد.

به گزارش ندای اصفهان، جلسه علنی شورای شهر اصفهان صبح امروز با حضور اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در تالار شورا برگزار شد.

رئیس شورای شهر اصفهان در این جلسه با بیان اینکه اصفهان شهر زندگی و شهر  است، اظهار داشت: باید بدانیم که شورای شهر شهیدان، شهید رجایی، علامه مجلسی، عالمان و دانشمندان برجسته و شهر ارادتمندان به خاندان اهل‌بیت(ع)، ایثارگران، ولایت‌مداران، شهر زندگی و زنده‌رود هستیم که به فرموده مقام معظم رهبری، این شهر مرکز نورافشانی جامعه اسلام بوده و ایشان امیدوار بودند که این نورافشانی ادامه پیدا کند.

محمد نورصالحی ادامه داد: ما اکنون در جایگاه شورای شهر چنین شهری واقع شدیم و امیدوارم به لطف خدا و حمایت‌ها و شفاعت ائمه معصوم(ع) موفق به انجام رسالت خودمان باشیم و بتوانیم آنچه شعارهای خودمان در دوران انتخابات مطرح کردیم را محقق کنیم.

وی با اشاره به جزئیات اقدامات اعضای شورای شهر اصفهان تصریح کرد: آرزو و منویات همه ما این بوده که جای فعالیت‌های فرهنگی و استقرار فرهنگ دینی در اصفهان خالی بوده و باید تلاش کنیم آنچه که در این زمینه ضرورت دارد، بیش از پیش در دارالمومنین به ظهور برسد.

رئیس شورای شهر اصفهان اعضای منتخب این شورا را نماد وحدت خواند و عنوان کرد: باید بتوانیم رسالت و مسئولیت خود را انجام دهیم که اگر غیر از این باشد، بودن در شورای ششم معنا ندارد. همکاران من در انتخابات نماد وحدت، همدلی و همراهی بودند و امیدوارم بتوانیم با همین رویه تا پایان دوره ششم ادامه دهیم و شهرداری شایسته برای اصفهان را نیز با همین رویکرد انتخاب کنیم.

وی افزود: باتوجه به اینکه امروز نخستین روز فعالیت شورای ششم است، باید از فعالیت‌های شهردار اصفهان و شورای پنجم برای فعالیت‌ها و ایده‌های خوبشان در اصفهان تشکر کنم و امیدوارم بتوانیم در شورای ششم به موفقیت‌های بیشتر دست پیدا کنیم.

سرپرستی شهرداری موقعیت خوبی برای رسیدگی به مسائل شهرداری‌ها است

مجید نادراصلی، دیگر عضو شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این جلسه بااشاره به فرایند رای‌گیری برای انتخاب سرپرست شهرداری اظهارداشت: بعد از رای‌گیری سرپرست شهرداری مشخص شد و امیدوارم در زمان مسئولیت در این بحث باید به شعائر ملی بیشتر توجه شود، مردم محترم و مومن شهرداری با سرپرست شهرداری همراه هستند.

وی ادامه داد: سرپرست شهرداری می‌تواند در ایام محرم برای اصفهان و رسیدگی به مشکلات اصفهان به‌ویژه شهرداری‌ها اتفاقات خوبی را پایه‌گذاری کند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان  مشکلات مردم و شهرداری باید برطرف شود، گفت: با توجه به اشراف کامل و مفید آقای بوژمهرانی به این موضوع، مسائل مردم می‌تواند به سمت خوبی پایه‌گذاری شود و آیندگان بر اساس همان راهی که سرپرست منتخب رفتند، قدم بردارند.

وی افزود: در جلسات آینده نیز باتوجه به اینکه همه افراد نیازمند موعظه هستند و برای اینکه دچار روزمرگی نشویم، می‌توانیم دستور اول جلسات را با پند یک عالم اخلاق آغاز کنیم و در ایام پیش‌رو که آغاز سال قمری و ایام محرم هست نیز می‌توانیم از مباحث عاشورایی بهره‌مند شویم.

اعضای منتخب شورای ششم شهر اصفهان در این جلسه با 11 رای از 12 رای علیرضا بوژمهرانی، مدیرکل حسابرسی و مدیر واحد خزانه‌داری شهرداری اصفهان را به‌عنوان سرپرست شهرداری تا زمان تایید نهایی  شهردار آینده اصفهان انتخاب کردند. محمدرضا فلاح به دلیل کسالت و بیماری در این جلسه و رای‌گیری حضور نداشت.

بیشتر بخوانید

بوژمهرانی در رابطه با سوابق کاری خود اظهارداشت: از سال 1371 در شهرداری اصفهان حضور دارم و پیش از آن در سپاه پاسداران و وزارت کشور اقدامات مالی انجام می‌دادم و اکنون تا زمان انتخاب و تأیید نهایی شهردار آینده، اداره امور جاری شهرداری و تهیه اطلاعات اولیه برای شروع کار شهردار جدید را برعهده دارم.

وی افزود: در اولین اقدام به‌عنوان سرپرست شهرداری، باید شهر را برای استقبال باشکوه از ایام محرم آماده کنیم.

از سرپرست شهرداری انتظار فعالیت تخصصی در شهرداری داریم

علی صالحی، سخنگوی شورای شهر اصفهان نیز در این جلسه ضمن تشکر از حضور در انتخابات با اشاره به موضوع انتخاب سرپرست شهرداری اصفهان، اظهارداشت: ضمن تشکر از نیروهای انقلابی و جهادی بدنه شهرداری اصفهان فکر می‌کنم سابقه سرپرستی آقای بوژمهرانی و فعالیت ایشان در حوزه منابع مالی، ایشان مدیر، متخصص و صاحب اختیاری برای ادامه روند هستند.

وی افزود: همچنین ایشان حق امضا در مجموعه شهرداری دارند و به‌نظر می‌رسد جمیع این موارد درحد اینکه ما نگاه تخصصی به بدنه کارکنان داشته‌باشیم، آقای بوژمهرانی گزینه مناسبی هستند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه ما باید نگاه تخصصی به بدنه شهرداری داشته باشیم، از ایشان هم درخواست داریم باعنایت به راهبردهای اصلی و محوری شورای ششم بدون وقفه خدمت‌رسانی شایسته به مردم و کارکنان شهرداری داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715