یکشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
آیت‌الله کعبی:
 «فتنه نفوذ» خطری جدی است/ برخی به‌دنبال جناحی‌کردن انتخابات مجلس خبرگان هستند   

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: عده‌ای قصد تغییر مجلس خبرگان از نقطه قوت نظام و متشکل از روحانیون دارای نفوذ اجتماعی در بین مردم را به یک مجلس سیاسی و جناحی را دارند.

به گزارش ندای اصفهان، آیت الله عباس کعبی، امروز در آیین یاد بود چهلمین روز حادثه منا در دزفول، اظهار داشت: یکی از جایگاه‌های کلیدی نظام از ابتدای تولد تا کنون که موجب تقویت جایگاه رهبری بوده مجلس شورای خبرگان رهبری است.

وی افزود: با وجود مجلس خبرگان رهبری قدرت و صلابت انقلاب تضمین شد چرا همواره شورای خبرگان نقطه قوت نظام و تقویت کننده جایگاه رهبری در برهه‌های زمانی مختلف بوده است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: عده‌ای قصد تغییر مجلس خبرگان از نقطه قوت نظام و متشکل از روحانیون دارای نفوذ اجتماعی در بین مردم را به یک مجلس سیاسی و جناحی را دارند تا به جای تقویت رهبری، موجب تضعیف رهبری و نظام شده و از دریچه آن، نفوذ را در این عرصه به عنوان یک هدف بلند مدت پی گیری کنند.

وی گفت: تلاش اول این گروه، به دست گرفتن اکثریت مجلس و یا اقلیت مؤثر و فعال در خبرگان بوده که این برنامه نیز با هوشیاری ملت و جریان‌ها و گروهای سیاسی و بصیرت و اگاهی مردم بی‌اثر خواهد شد.

آیت الله کعبی بیان کرد: بر خلاف برخی گفتمان‌های مطرح شده خطر فتنه نفوذ، خطری جدی است اما حامیان این گفتمان بدانند که نسل جدید انقلاب نسلی عاشورایی و نسل مدافع حرم بوده و این جوانان و نوجوانان انقلابی بار دیگر هم چون رزمندگان اسلام در طول تاریخ دفاع هشت ساله مقدس طعم شکست را به آمریکا و استکباریان جهان خواهند چشاند.

وی افزود: نگاه دشمن برای نفوذ و تغییر ذائقه جوانان کشور، نگاهی بلند مدت و برای ۲۰ سال آینده با تحقق با نفوذ فرهنگی، اقتصادی و استحاله سیاسی درون نظام با محوریت تحت تاثیر قرار دادن نسل‌های سوم و چهارم انقلاب بوده اما دلدادگی جوانان و نوجوان نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی به شهدا و خط و مشی رهبری و پایبندی آنان به ارزش‌های انقلابی و اسلامی ما مانع تحقق اهداف آنان خواهد بود.

آیت الله کعبی بیان کرد: پیام عاشورا و واقعه کربلا قدر‌شناسی نعمت ولایت بوده چرا که ولایت روح اسلام است و پرچم ولایت به عنوان قدر‌شناسی همیشه بر افراشته باقی خواهند ماند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق