پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰

بخشی از مشکلات کشور به تصمیم‌سازها برمی‌گردد

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: مشکلات کشور زیاد است و بخشی به تصمیم‌سازها برمی‌گردد کسانی‌ که قانون می‌نویسند خوب نمی‌نویسند، قانون باید ۲۰ سال قابلیت اجرا داشته باشد، همه‌فهم باشد و دقیق اجرا شود.

به گزارش ندای اصفهان،سردار مجتبی فدا پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح دفتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی اصفهان ضمن تبریک روز عرفه و عید قربان اظهار داشت: اتاق توسعه یافته در فعالیت‌های اقتصادی نقش بزرگی داشته است، در سال گذشته در عرصه خدمات اجتماعی و مبارزه با کرونا در کمک به دانشگاه علوم پزشکی و دستگاه‌های استانداری اتاق بازرگانی کار بزرگی انجام داد، بخش اعظم آرامش امروز استان را  مدیون کمک‌های مؤمنانه هستیم که اتاق قبول کرد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان ضمن تشکر از فعالیت‌های اتاق بازرگانی‌ و افتتاح دفتر بسیج ادامه‌ داد: شبکه‌سازی کار خوبی است، در دوره اول و دوم تشکیل دولت در نظام جمهوری اسلامی اصفهان پیشتاز است، امروز در دولت یکی دو اصفهانی بیشتر نداریم در حالی که پتانسیل، کارآمدی و پیشرانی اصفهان سرآمد است، دلیل این اتفاق آن است که ما‌ به تربیت توجه نکرده‌ایم.

بخشی از مشکلات کشور به تصمیم‌سازها برمی‌گردد

وی با اشاره به مشکلات کشور خاطرنشان کرد: مشکلات کشور زیاد است و بخشی به تصمیم‌سازها برمی‌گردد کسانی‌ که قانون می‌نویسند خوب نمی‌نویسند، قانون باید ۲۰ سال قابلیت اجرا داشته باشد، همه‌فهم باشد و دقیق اجرا شود، شرایطی پیش آمده و زمینه تغییر و تحول و دگرگونی به‌ وجود آمده است، در دولت رئیسی معجره نخواهد شد ولی نمی‌تواند در زمینه مشکلات قبلی‌ها را بزند و تقصیر دولت قبل بیندازد، باید حرف جدید بزند.

جوانان شرایط را دگرگون خواهند کرد

فدا با یادآوری شرایط زمان جنگ تحمیلی عنوان داشت: امیدواریم بتوان تحول ایجاد کرد و از این شرایط سخت عبور کنیم همان‌طور که در جنگ مستشاران و متخصصان همه فرار کردند و با همین ظرفیت‌ جوان‌ها کارخانه‌ها راه‌اندازی و جنگ اداره شد و ۴۳ سال دوام آوردیم، این جوان ها دگرگون خواهند کرد همان‌طور که جنگ را این جوانان و مردم اداره کردند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در خصوص وظایف بسیج اتاق بازرگانی بیان داشت: بسیج ظرفیت انقلاب است و ساختار و تشکیلات آن متعلق به انقلاب است و سپاه آن را اداره و حمایت می‌کند، بسیج اتاق بازرگانی مأموریت دارد تا اثربخش بوده و پیامد داشته باشد، که یکی از‌ آن‌ها کمک به مدیر ارگان است و حرکت در طول مدیر است، به مدیر اتاق از نظر تخصصی و مشورتی کمک‌ کند تا اتاق کار خود را روان انجام دهد؛ دومین کار تحقق شعار سال است و برای شعار سال ظرفیت‌هایی که می‌توان فراهم کرد، پشتیبانی‌ها، موانع و مشکلات را شناسایی کند.

وفاق و همدلی بین اعضای بسیج اتاق بازرگانی

وی ادامه داد: وفاق و همدلی را بین اعضای بسیج اتاق باید برقرار کنید، دو دستگی و تفرقه و منافع افراد فاصله ایجاد می‌کند، مشکلات ما بر اثر همین فاصله‌ها است، اساس دین اسلام همگرایی است و تنها بودن در اکثر کارها مکروه است، بسیج وظیفه ایجاد وحدت، انسجام و همگرایی بین مجموعه را دارد، باید خاکریزها و موانع را شکست و این قید و بند اداری را به هم ریخت و تحول ایجاد کرد.

فدا در پایان امیدی را به عنوان فرمانده پایگاه بسیج مجموعه تجار و فعالان اقتصادی در‌ اتاق بازرگانی اصفهان و محمد حسین‌پور را به عنوان دبیر بسیج مجموعه معرفی کرد.

انتهای‌ پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715