پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۲

روحانی چگونه پیامدهای 8 سال مدیریتش را به کرونا حواله می‌دهد؟

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: چگونه است که یک رئیس دولت پس از ۸ سال مدیریت، تمام گرانی‌ها را به مسائل خارجی و حتی کرونا حواله می‌دهد؟

به گزارش ندای اصفهان، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، درباره سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه اگر کرونا و جنگ اقتصادی نبود اکنون دلار ۵ هزار تومان بود، اظهار داشت: آقای روحانی به گونه‌ای سخن می‌گوید که گویی به تازگی مدیریت این کشور را به دست گرفته و ۸ سال زمام کشور به دست او نبوده است.

وی افزود: به نظر می‌رسد روحانی در پی ماله‌کشی و پوشاندن خطاهای خود است وگرنه این سخنان هیچ توجیهی ندارد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد:‌ چگونه است که یک رئیس دولت پس از ۸ سال مدیریت کشور و در روزهای پایانی مدیریت خود تمام مشکلات کشور و گرانی‌های اخیر را به مسائل خارجی و حتی کرونا حواله می‌دهد؟ این سخنان عجیب و خنده‌دار است.

رضایی خاطرنشان کرد: چرا آقای روحانی فهم مردم را دست کم گرفته است؟ ملت شریف ایران بسیار فهمیده و باشعور هستند و قطعاً متوجه اصل موضوع می‌شوند. کرونا در اواخر سال ۹۸ بروز و ظهور کرد؛ چگونه است که ۸ سال بی‌مدیریتی کشور و سوء تدبیر را به موضوع کرونا ربط می‌دهند؟

وی تاکید کرد: بیشتر مشکلات کشور حاصل بی‌تدبیری و ناکارآمدی دولت شماست آقای روحانی! پس بهتر است حقیقت را بازگو کنید و به دنبال بهانه تراشی و پوشاندن سوء تدبیر‌های خود در خارج ازکشور نباشید.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: آقای روحانی ۸ سال کشور را به خرابه‌ای تبدیل کرده است و حالا می‌خواهد بگوید همه اینها به خاطر ترامپ و کرونا است؛ چگونه توقع دارد که مردم این حرف‌ها را باور کنند؟ در حالیکه مردم از نزدیک این سوء تدبیرها و بی‌مدیریتی‌ها را دیده‌اند.

این نماینده مجلس یازدهم شورای اسلامی همچنین یادآور شد: سخنان اخیر روحانی باعث گلایه‌های شدید مردم و نارضایتی شده است، روحانی به جای عذرخواهی و اعتراف به سوء مدیریت خود باعث عصبانی‌تر شدن مردم شده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس در بخش پایانی سخنانش تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی نیز با استفاده از ابزارهای نظارتی خود اجازه نخواهد داد که دولتمردانی که همواره از رانت‌های مختلف استفاده کرده و مقابل آن سفره‌های مردم را کوچک‌تر کرده‌اند پس از اتمام مدیریت‌شان با خیال راحت زندگی کنند، بلکه قطعاً از بُعد نظارتی خود، خواستار پاسخگویی دولت و رئیس جمهور دولت یازدهم و دوازدهم به خاطر این حجم از ناکارآمدی خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715