شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۵

انتخابات ۱۴۰۰ بزرگ‌ترین پیروزی مردم پس از انقلاب است

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) گفت: با وجود تمام مشکلات که رهبر معظم انقلاب هم به آن اشاره کردند، در انتخابات اخیر بزرگ‌ترین پیروزی پس از انقلاب رقم خورد.

به گزارش ندای اصفهان، علی مقواساز امروز در خصوص مشارکت مردم در انتخابات اظهار داشت: خدا را برای حضور پرشور و انقلابی مردم در انتخابات شاکریم؛ مردم کشور ما با بصیرت، استقامت و پای‌مردی‌شان نه بزرگی به جبهه استکبار و باطل گفتند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) ادامه داد: با وجود تمام مشکلات از جمله تلاش‌های رسانه‌ای و جبهه باطل و اخلال پیش آمده در انتخابات که رهبر معظم انقلاب هم به آن‌ها اشاره کردند بزرگ‌ترین پیروزی پس از انقلاب رقم خورد.

وی بیان‌ داشت: در گام دوم انقلاب اسلامی مردم ثابت کردند با همه مشکلات پای انقلاب ایستاده‌اند و با شرایطی به صحنه آمده‌اند که شاید به ذهن کسی نمی‌رسید حضور مردم این‌چنین پررنگ باشد.

مقواساز خاطرنشان کرد: ۴۹ درصد مردم در انتخابات شرکت کردند، ۱۰ درصد به علت کرونا شرکت نکردند که این مورد در همه کشورها بود، ۵ درصد مردم به علت مشکلات صبح بازگشتند و رأی ندادند و حدود ۱۰ درصد هم گله داشتند و به نظرم این حضور مردم بی‌نظیر و پیروزی بزرگی برای انقلاب است و حرکتی جدید در گام دوم انقلاب اسلامی ایجاد شد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) با اشاره به اینکه جریان استکبار ۳ سیلی از جبهه حق خورده‌است توضیح داد: سیلی اول در جنگ ۱۲ روزه بود که جریان استکبار از مجاهدین سنی فلسطینی که صحبت ۲۰ دقیقه‌ای مقام معظم رهبری را گوش دادند و رژیم صهیونیستی را نابود کردند خورد.

وی تأکید کرد: سیلی دوم به جریان استکبار، توسط مردم سنی و شیعه سوریه زده شد؛ آقای ما گفتند بشار بماند و هرچه مردم می‌گویند اما جبهه استکبار گفت بشار برود و داعش بماند و در ادامه آن استکبار سیلی دوم را از جریان حق خورد و مردم به ندای رهبر ما آمدند.

مقواساز در انتها افزود: جبهه استکبار سیلی سوم را نیز در ۲۸ خرداد از جریان حق خورد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715