یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۳۰

رییس ستاد مردم‌یاران سید ابراهیم رییسی در استان اصفهان:

مردم پیروز انتخابات ۲۸ خرداد هستند/ قفل‌های زنگ زده با مدیریت جهادی باز می‌شوند

سید حامد افتخارزاده رییس ستاد مردم‌یاران سید ابراهیم رییسی استان اصفهان گفت: پیروز انتخابات ۲۸ خرداد مردم ایران اسلامی بودند

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، دکتر سید حامد افتخارزاده شامگاه شنبه در جشن مردمی پیروزی آیت الله رییسی در ستاد مردم‌یاران آیت الله رییسی در اصفهان، گفت: انتخابات ۲۸ خرداد سرآغاز و مطلع جدیدی از تاریخ انقلاب اسلامی را رقم خواهد زد و قفل‌های زنگ زده به یاری مدیریت جهادی باز می‌شوند.
وی ادامه داد: حضور حداکثری، انتخاب اصلح و حمایت مردمی از دولت جدید در برابر دشمنان خارجی و برخی کارشکنان سه رسالت مهم آحاد مردم است که با موفقیت به نتیجه رسید.
رییس ستاد مردم‌یاران سید ابراهیم رییسی استان اصفهان افزود: امروز روز وحدت ایران اسلامی برای جبران مشکلات و حرکت به سمت رشد و تعالی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.
وی اظهار کرد: ستاد مردم‌یاران سید ابراهیم رییسی استان اصفهان، در راستای هم‌افزایی، وحدت و انسجام تشکل‌های مردمی همسو، فعالیت تبلیغی خود را از اول خرداد با بهره‌گیری از ظرفیت جوانان و نخبگان فکری و فرهنگی آغاز کرد.
افتخارزاده اضافه کرد: این نیروها در قالب حوزه‌های مختلف جوانان، دانشجویان، کارآفرینان، طوایف و اقوام، ورزشکاران، فرهنگیان، درمان و سلامت، مهندسین، رسانه، ایثارگران و نخبگان منسجم و به کارگیری شد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط کرونا بهترین راه تبلیغات در فضای مجازی بود و در همین راستا فعالیت تیم‌های متخصص تولید محتوا و توزیع آن با راه‌اندازی گروه‌ها و کانال‌های متعدد در پیام‌رسان‌های واتساپ، اینستاگرام، تلگرام، ایتا و سروش و همچنین اتاقهای گفتگو در کلاب هاوس دنبال شد.
رییس ستاد مردم‌یاران سید ابراهیم رییسی استان اصفهان گفت: همچنین تبلیغات چهره‌به‌چهره در محل ستاد با تشکیل محافل و گعده‌های گفتگومحور دنبال شد.
وی خاطر نشان کرد: انسجام بخشی به ظرفیت نخبگان موثر در حوزه‌های مختلف، هم‌افزایی و اتحاد با سایر ستادهای همسو در راستای جلب مشارکت حداکثری و تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب از دیگر اهداف ستاد بود.
افتخار زاده تاکید کرد: خوشبختانه مردم در سال‌های آغازین گام دوم انقلاب خود، با یک انتخاب شایسته، اثبات کردند مسیر رشد و تعالی کشور را در قالب یک گفتمان جدید مبتنی بر ارزش‌های دینی و تفکر جهادی قابل تحقق می‌دانند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715