دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷

عضو سابق شورای شهر در گفتگو با ندای اصفهان؛

افشاگری ابوالفضل قربانی: نقش اصلاح طلبان در دودستگی نیروهای انقلابی

اگرچه معین در شورا نتوانست به تمامی اهداف خود برسد اما سرانجام بذری از اختلاف را کاشت که تا امروز هم اثراتش باقی است. اگر پختگی لازم در تصمیم گیری ها نباشد حتی نیت های سالم نتیجه عکس می دهد.

به گزارش ندای اصفهان، ابوالفضل قربانی از اعضای دوره سوم و چهارم شورای اسلامی شهر به ندای اصفهان گفت:
در زمان حضورم در شورای شهر بارها شاهد بودم که آقای فتح الله معین که از برجسته ترین اعضای اصلاح طلب اصفهان است، سیاست تحریک نیروهای انقلابی برای ایجاد تفرقه و دودستگی را دنبال می کند.

قربانی ادامه داد: به عنوان مثال معین من را تشویق می کرد که برای ریاست شورا اقدام کنم، به آقای داودی هم چنین پیشنهادی داده بود، این در حالی بود که واضح است میان ما و او نسبتی وجود ندارد اما هدف وی ایجاد اختلاف و نابود کردن انسجام نیروهای انقلابی شورای سوم بود.
وی سیاستمداری زیرک بود که برای هدفش بر روی چند چهره شورا مشخصا تلاش می کرد.

عضو سومین دوره شورای شهر اصفهان تاکید کرد: اگرچه معین در آن شورا نتوانست به تمامی اهداف خود برسد اما سرانجام بذری از اختلاف را کاشت که تا امروز هم اثراتش باقی است. اگر پختگی لازم در تصمیم گیری ها نباشد حتی نیت های سالم نتیجه عکس می دهد.

تجربه کار مشترک با اصلاح طلبان به ما ثابت کرده است که آنان نه تنها از دودستگی میان نیروهای انقلاب در شورای شهر استقبال می کنند بلکه برای وقوع آن اقدام و زمینه چینی هم می کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    باسلام جناب قربانی مطلب مهمی را متذکر شدند از صدر اسلام تاکنون همین ترفند ضربه های کاری به پیکراسلام وارد کرده و ادامه خواهد داشت اما نکته متاثر و قابل تامل این است که چه افرادی باچه ویژگی های شخصیتی را مورد هدف قرار می دهند یا ساده لوح یا در اصول متزلزل که باید مراقب انها بود
    عبدالرسول نصر اصفهانی

  2. صادق هادی گفت:

    با سلام
    یکی از اقدماات مهم دوره های اخیر نیروهای انقلابی توجه به گردش نخبگانی و رویش های جدید است. عدم توجه به گردش نخبگانی و نیروهای جدید یک آسیب است که نمود آن در پذیرفتن فرصت های ایجاد شده غیر مطمئن خواهد بود.

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715