یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۵

سعید محمد:

‌‌خسارت‌بارترین قرارداد تاریخ ایران در این ۸ سال منعقد شد/ به‌جای ‌پاسخگویی ‌”طلبکارند”/ “رئیسی” قطار انقلاب را به ریل اصلی بازمی‌‌گردا‌ند

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: امروز چهره مردم پر از غم شده است که جامعه غم‌زده ما نیاز به یک فرج فوری دارد، حاکمیت نیازمند خانه‌تکانی است چراکه مردم باید به جایگاه خود برگردند.

به گزارش ندای اصفهان، سعید محمد ‌در اجتماع حامیان آیت الله سید ابراهیم رئیسی در مسجد سید اصفهان اظهار داشت: ریشه مشکلات کشور در تفکر و نوع حکمرانی در کشور است.

وی بیان کرد: تفکر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، مردمی بود و این تفکر ناب برگرفته از ارزش‌های اسلامی است اما وقتی حکمرانان کشور به‌جای حکمرانی اسلامی تفکر غرب‌زده و لیبرال را جایگزین می‌کنند کشور به تفکرات منفعت‌طلبی، رانتخواری، عدم کنترل و… تبدیل می‌شود که مورد نارضایتی مردم قرار می‌گیرد.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: در کشورمان شاهد پدیده آقازاده‌ها هستیم اما باید دانست که ژن خوب ملت، شهید حججی‌ها هستند نه کسانی که همه در خارج از کشور زندگی می‌کنند و پدرانشان نیز به‌دنبال دریافت گرین کارت برای پیوستن به آنان هستند.

وی با ابراز اینکه مدیران به دو دسته انقلابی و غیرانقلابی تقسیم می‌شوند، تصریح کرد: مدیری که مردمی باشد، مشکلات مردم را درک کند و برای رفع آنان قدم بردارد انقلابی است اما مدیری که کاری به مردم نداشته باشد و فرصت‌ها را برای اطرافیان خود توزیع می‌کند غیرانقلابی محسوب می‌شود که ما آنان را خائن تلقی می‌کنیم.

محمد افزود: امروز دولت سیزدهم روبه‌روی کوهی از موانع و مشکلات قرار گرفته است درصورتی که سال‌هاست مقام معظم رهبری به رفع موانع تأکید می‌کنند اما نه‌تنها دولتمردان این موانع را رفع نمی‌کنند بلکه با مقررات جدید قفل بر تولید می‌زنند که باعث بیکار‌تر شدن جوانان می‌شوند.

وی در ادامه گفت: شاید 30درصد مشکلات کشور برگرفته از تحریم‌ها باشد اما 70درصد باقی‌مانده ناشی از عدم مدیریت صحیح است.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: دولتمردان مردم را تشویق به سرمایه‌گذاری در بورس کردند درحالی که دولت در روز روشن دست در جیب مردم کرد و از این روش کسری خود را پوشش داد که اکنون به این روش افتخار می‌کند اما مردم را به حال خود رها کرد. مردم دیگر هوشیار شدند و به‌دنبال خدمت‌گزار کشور می‌گردند.

وی اضافه کرد: اگر سیستم‌های کشور را عادلانه کنیم قشر محروم جامعه راضی خواهند شد و البته تمام نیازهای کشور از سیستم مالیات‌ستانی درست قابل تأمین است بنابراین مراقب باشید شکاف بین افراد غنی و فقیر زیاد نشود.

محمد خاطرنشان کرد: امروز چهره مردم پر از غم شده است که جامعه غم‌زده ما نیاز به یک فرج فوری دارد، حاکمیت نیازمند خانه‌تکانی است چراکه مردم باید به جایگاه خود برگردند. دولتمردان غرب‌زده تمام آمال و آرزوهایشان را در خارج از مرز ایران جست‌وجو می‌کنند در حالی که اگر به داخل کشور نیز بنگرند شاید فعالیت‌ها بهتر شود.

وی تأکید کرد: تا معضل فساد دولتی حل نشود هیچ گره‌ای از مردم باز نمی‌شود. وادادگی، بی‌تحرکی و بی‌عملی مردم را دلزده و ناراحت کرده است، راه‌حل مشکلات اعتماد به نفس مردم است نه نگاه به بیگانگان چون کسانی که بین مردم نیستند درد مردم را هم نمی‌فهمند.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) ابراز کرد: ما می‌خواهیم دیوار بین دولت و مردم را از بین ببریم و دیوار بلند بی‌اعتمادی را که در کشور حاکم شده است نیز باید فرو بریزیم و به‌جای مذاکره باید کار کرد، راه‌حل باز کردن گره از مردم آن سوی مرزها نیست بلکه داخل خود کشور حل می‌شود.

بیشتر بخوانید

وی تصریح کرد: برخی از افراد خسارت‌بارترین قرارداد تاریخ ایران را به‌بار آوردند و بزرگترین رقم درصد تورم را برای کشور به‌وجود آوردند اما در مناظرات می‌بینیم به‌جای آنکه پاسخگو باشند طلبکار نیز هستند، آیا اگر بلد بودید وضعیت را اصلاح کنید 8 سال کافی نبود؟

محمد ادامه داد: چرا می‌خواهید دولت سوم خود را بر مردم تحمیل کنید؟ دیگر مردم به‌دنبال عزت گمشده خود هستند. امروز مشکل پیدا کردن کلید نیست بلکه با تکیه بر مردم تمام قفل‌ها را خواهیم شکست.

وی به‌نقل از سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهید جامعه صالح شود کار را به افراد صالح بسپارید، مردم باید مراقبت کنند و بصیرت داشته باشند و با چشمان باز این عرصه را رصد نمایند تا توطئه جدیدی طراحی نشود.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) بیان کرد: تا زمانی که مردم نخواهند نمی‌توان تغییر ایجاد کرد، مردم باید با رأی به اصلح که آقای رئیسی هست این تغییر را ایجاد کنند و قطار انقلاب را به ریل اصلی خود برگردانند چراکه انتخابات برای انتخاب یک مرد میدان نیازمند مردم میدان هست.

وی تأکید کرد: کسی را که انتخاب می‌کنید باید مردمی و معتقد به جوانان و توان داخلی باشد، با فساد مبارزه کند و با پاکدستی به مسائل کشور بپردازد که با این چارچوب‌ها فرد اصلح آیت الله رئیسی هستند، همچنین به تأکیدهای مقام معظم رهبری نیز برای مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح توجه داشته باشید.

محمد عنوان کرد: آیت الله رئیسی امتحان خود را در قوه قضائیه و سمت‌های دیگر پس داده و تحولی را در قوه ایجاد کرده است، ما فسادستیزی را در ایشان دیدیم و این یعنی در دولت آینده جایی برای دزدها و فساد نخواهد بود. امیدواریم تحولی که در قوه قضائیه ایجاد شد در دولت آینده نیز اجرا شود.

وی افزود: اگر دولت آینده با رأی حداقلی باشد توان قدرت در مقابل مشکلات، کوتاه کردن دست‌ها و زیاده‌خواهی افراد ندارد، پس نیازمند مشارکت حداکثری هستیم و همه را دعوت به رأی‌گیری کنید تا با این انتخاب که برای خود و آیندگان است حماسه‌ای رقم بخورد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715