دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۲

مهم: اعلام حمایت رسمی آیت‌الله مهدوی از لیست شورای شهر مجمع نیروهای انقلاب اصفهان+ فیلم

آیت الله سید ابوالحسن مهدوی امام جمعه موقت اصفهان و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت ما در انتخابات شورای شهر از مجمع نیروهای انقلاب است که متشکل از ۴۰ گروه انقلابی است که همه کنار هم هستند، رأی دادند و حمایت ما از اتحاد بین گروه‌ها است

به گزارش ندای اصفهان، امام جمعه موقت اصفهان و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت ما از مجمع نیروهای انقلاب است که متشکل از ۴۰ گروه انقلابی است.

آیت‌الله سید ابوالحسن مهدوی امروز در جمع اعضای مجمع نیروهای انقلاب اصفهان ضمن تبریک میلاد کریمه اهل بیت اظهار داشت: در بحث انتخابات چندین نکته قابل توجه است که اولین مورد آن حضور حدأکثری است و دشمنان از آن نگران هستند و دوستان باید برای آن تلاش کنند.

امام جمعه موقت اصفهان و عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مقام معظم رهبری در ابتدا به صاحبان سخن نافذ فرمودند که برای حضور حدأکثری تبلیغ کنند اما در ۱۴ خرداد به همه این دستور را دادند.

وی با اشاره به آیه ۳۷ سوره فصلت بیان داشت: نکته دوم این است که در تبلیغات اثبات شیء داشته باشید اما نفی ماعدا نه؛ در معرفی کاندیدای اصلح فقط او را معرفی کنید و نیاز نیست دیگران را نفی کنید زیرا همه کاندیداهای نظام هستند چه برای انتخابات ریاست جمهوری و چه برای شورای شهر و حتی اگر کسی کاندیدای مطلوب شما را تخریب کرد شما در فکر تلافی نباشید.

آیت‌الله مهدوی خاطرنشان کرد: نکته بعدی این است که در این مسیر مراقب دل‌هایتان باشید؛ در انتخابات‌ها وقتی رقابت‌ها تمام می‌شود افرادی که بصیرت زیادی ندارند کدورت‌هایی در دل‌شان باقی می‌ماند و این یکی از آفت‌های انتخابات است.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: تجربه‌ها نشان می‌دهد بعضی از افراد صحبت‌های ناشایستی می‌گویند و به دروغ و تهمت کاندیدای مورد نظر خود را تبلیغ می‌کنند؛ در این مسیر مراقب دل‌هایتان باشید چرا که باید دل‌هایتان صاف بماند و میدان رقابت نباید جای رفاقت را بگیرد؛ همه کاندیداها خوب هستند.

وی گفت: رسماً اعلام می‌کنم و در انتخابات گذشته نیز گفتم از اشخاص حمایت نمی‌کنیم؛ حمایت ما از «مجمع نیروهای انقلاب» است که متشکل از ۴۰ گروه انقلابی است که همه کنار هم هستند، رأی دادند و حمایت ما از اتحاد بین گروه‌ها است و گاهی افراد از اشخاص صحبت می‌کنند در صورتی که کاری به اشخاص نداریم و آنچه وظیفه ما است، حمایت از اتحاد است.

 

آیت‌الله مهدوی تأکید کرد: برخی از گروه‌ها به هر دلیلی به این اتحاد نپیوستند و تا ۲ روز قبل در جلسات از آن‌ها خواهش کردیم که فضای اتحاد کامل‌تر شود اما قبول نکردند در صورتی که برای ما محترم‌اند و به همه آن‌ها علاقه‌مندیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: وقتی یک گروه انقلابی به هر دلیلی از کل نیروهای انقلاب فاصله می‌گیرد خسارت است و بازتاب خوبی ندارد.

وی در خصوص نکته چهارم توضیح داد: نکته بعدی اصل امید است؛ اگر مردم امید پیدا کنند حضور آن‌ها جدی‌تر خواهد شد زیرا در ناامیدی افراد مأیوس می‌شوند و امری واضح است و اگر می‌خواهید بحث امید را بدون مبالغه نگاه کنید باید دیدتان را کلان کنید.

آیت‌الله مهدوی ادامه داد: نگاه کلان یعنی انقلاب را بعد از ۴۲ سال با اوایل آن مقایسه کنید و با این مقایسه متوجه می‌شوید قطار آن رو به جلو رفته و اقتدار کشور بیش‌تر شده و دشمن رو به افول رفته است و بیش از ۱۰ هزار بیانیه در خود آمریکا درباره افول آن نوشته‌اند.

لیست شورای شهر مجمع نیروهای انقلاب اصفهان به همراه کد نامزدی

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715