سه شنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶

فرآیند تهیه لیست مجمع نیروهای انقلاب اسلامی سالم بود/ پشتوانه لیست مجمع از سایر لیست‌ها قوی‌تر است

دبیر جمعیت یاران انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: لیست مجمع یک لیست قوی است و از لحاظ مهره‌ها و وجاهتی که دارد، پشتوانه علما و محبوبیت میان مردم و پشتوانه نخبگانی که دارد و بیشتر از دیگر قرارگاه‌ها است، از دیگر لیست‌های موجود قوی‌تر است.

به گزارش ندای اصفهان، حمیدرضا صمدانی امروز در اصفهان پیرامون لیست نهایی مجمع نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: مجمع نیروهای انقلاب اسلامی طبق یک فرآیند طولانی با حضور ۳۰ مصاحبه کننده شکل گرفت.

دبیر جمعیت یاران انقلاب اسلامی استان اصفهان ادامه داد: حدود ۱۷۰ نفر رزومه ارسال کردند و در کمیته‌های مختلف مورد ارزیابی قرار گرفت و امتیازبندی شد.

ترکیب لیست مجمع از هر نظر جامعیت دارد

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد ترکیب لیست معرفی شده از هر نظر جامعیت دارد از این جهت که فرد جوان، متخصص، باتجربه، بانوان، روحانیت و… در این جمع حضور دارند و افراد جوان حاضر در این لیست می‌توانند به خوبی در کنار باتجربه‌ها کسب تجربه داشته باشند.

صمدانی عنوان کرد: ترکیب لیست باید به نحوی باشد که فقط یک سن یا قشر خاص در آن نباشد تا این انتقال تجربه نسل به نسل رخ دهد، جمعیت یاران انقلاب اسلامی نیز از این لیست حمایت کرده و در تبلیغات شرکت خواهد کرد.

پشتوانه لیست مجمع از دیگر لیست‌ها قوی‌تر است

دبیر جمعیت یاران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انتقادات نسبت به لیست بیشتر از سوی گروه‌های انتخاباتی رقیب است، افزود: لیست مجمع یک لیست قوی است و از لحاظ مهره‌ها و وجاهتی که دارد، پشتوانه علما و محبوبیت میان مردم و پشتوانه نخبگانی که دارد و بیشتر از دیگر قرارگاه‌ها است، از دیگر لیست‌های موجود قوی‌تر است.

وی با بیان اینکه فرآیند طولانی طی شده برای ارزیابی و معرفی افراد نشان می‌دهد که روند سالمی در اعلام این لیست وجود داشته است، ابراز داشت: ضعف لیست مجمع نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات شورای شهر از دیگر لیست‌ها خیلی کمتر است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715