یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۷

سردار اشتری:

اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای به امنیت ایران وارد شود/برای حل مشکلات باید پای صندوق‌های رای بیاییم

فرمانده نیروی انتظامی گفت: مشکلات را باید پای ناکارآمدی مدیرانی گذاشت که در زمان انتخابات، ما خوب انتخاب نکردیم و اگر بخواهیم این مشکلات را حل کنیم باید پای صندوق‌های رای بیاییم و به عنوان یک تکلیف سرنوشت کشور را رقم بزنیم.

به گزارش ندای اصفهان، سردار حسین اشتری در ویژه برنامه مناسبت‌های خردادماه و شهادت امام صادق (ع) با اشاره به پیشقدم بودن هیات‌های مذهبی، اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد شهدای ما مرتبط با این جلسات مذهبی بودند و غیرممکن است شهیدی داشته باشیم که به امام حسین (ع) علاقه و ارادت نداشته باشد و در مجالس ایشان حاضر نشده باشد.

وی افزود: در شهر‌ها و مناطق جنگی با ذکر ائمه عملیات‌ها شروع می‌شدند پس این قطع به یقین است که هیات‌های مذهبی ثابت کردند پای انقلاب هستند، چون مسیر انقلاب ما مسیر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه در همه صحنه این افراد حضور داشتند، گفت: امروز مردم مظلوم فلسطین با دست خالی در مقابل رژیم اشغالگر اسرائیل با تمام توان نظامی مبارزه می‌کنند با این‌حال فلسطینی‌ها هنوز ایستاده‌اند و وقتی به آن‌ها حمله شد ۱۲ روز در مقابل رژیم اشغالگر مقاومت کردند، فلسطینی‌ها اهل سنت هستند، ولی زمان آغاز عملیات با نام شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید حاج حسین خرازی، شهید ابراهیم همت و … می‌جنگیدند.

وی ادامه داد: شهدای ما شیعه امام علی (ع) بودند و مردم اهل سنت جنگ را با تاسی از شهیدان ما ادامه می‌دادند و امروز اسامی که برای فرزندانشان انتخاب می‌کنند، اسامی است که ما برای فرزندانمان انتخاب می‌کنیم.

سردار اشتری تصریح کرد: اسرائیلی‌ها همه را واسطه کردند که آتش بس بشود و این برای آن‌ها شکست است، ولی افتخار آن برای ماست چرا که موقعی که پیروز شدند عکس امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای ما را در دست گرفتند.

وی با اشاره به خطرناک بودن داعش، اظهار داشت: داعش با نام اسلام، علیه مسلمان کار می‌کرد. آن‌ها کاری کردند که در مقابل مسلمانان بایستند، جنایاتی کردند که در هیچ دوره‌ای نشده بود و بلا‌هایی سر سنی، مسیحی و شیعی آوردند که بسیار هولناک بود، ولی کانون ظلم آن‌ها به شیعه بود.

فرمانده نیروی انتظامی کشور خاطرنشان کرد: کم شدن شر داعش از عراق و سوریه به لطف خدا و ائمه بود، ولی کسانی مانند حاج قاسم سلیمانی، شهید حججی و امثال آن‌ها به آنجا رفتند که عشقشان به امام حسین (ع) بود.

وی افزود: سال گذشته به دلیل کرونا برگزاری مراسم محرم به سمتی داشت می‌رفت که برگزار نشود در تمام اقشار بررسی شد و دیدیم مساجد، هیات‌های مذهبی و تکایا از جمله اماکنی بودند که بسیار پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کردند بنابراین اعلام شد مراسم سوگواری امام حسین (ع) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز برگزار شود.

سردار اشتری با بیان فرازی از حاج قاسم سلیمانی، گفت: اگر جمهوری اسلامی ایران ضربه بخورد به همه کشور‌های شیعی و مسلمان ضربه خواهد خورد باید این اقتدار و حاکمیت جمهوری اسلامی ایران تقویت شود، اگر در ایران تقویت بشود در دنیا هم تقویت خواهد شد.

وی افزود: اگر می‌خواهیم به راحتی به عتبات برای زیارت برویم باید جمهوری اسلامی ایران حفظ شود و در اقتدار بماند اگر خدشه‌ای وارد شود به همه جا وارد می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی کشور تصریح کرد: مشکلات بسیاری در کشور از جمله مسائل اقتصادی و معیشتی وجود دارد، ولی نباید این مشکلات را پای اسلام، نظام و رهبری گذاشته شود این‌ها را باید کم ناکارآمدی مدیرانی باید گذاشت که در زمان انتخابات ما خوب انتخاب نکردیم و اگر بخواهیم این مشکلات را حل کنیم باید پای صندوق‌های رای بیاییم و به عنوان یک تکلیف شرعی و ملی سرنوشت کشور را رقم بزنیم.

وی با اشاره به معیار‌های مقام معظم رهبری برای انتخابات، اظهار داشت: حضرت آقا فرمودند که کسی که دلسوز مردم باشد و برای مردم کار کند، ظلم ستیز و عدالت محور باشد، روحیه انقلابی، دینی و جهادی داشته باشد، اعتقاد به جوانان و توانمندی‌های داخلی داشته باشد را انتخاب کنید.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: اگر خدشه‌ای به امنیت ما بیفتد نمی‌توانیم جلسات مذهبی و هیات راه بیندازیم، اگر امنیت خدشه‌دار شد هیچ‌کس آرامش نخواهد داشت، ما در بستر امنیت پیشرفت می‌کنیم و هرکسی به کاری مشغول است، ولی اگر نباشد هیچ کار نمی‌توانیم بکنیم.

 

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


لیست شورای شهر مجمع نیروهای انقلاب اسلامی اصفهان
لیست شورای شهر مجمع نیروهای انقلاب اسلامی اصفهان
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715