جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۳

علت قطعی‌های مکرر برق در اصفهان چیست؟/ راهکار آموزش و پرورش برای امتحانات آنلاین در زمان قطعی برق

این روزها شاهد قطعی برق مکرر در اصفهان هستیم علت چیست و اینکه دانش‌آموزان در زمان امتحان چه باید بکنند؟

به گزارش ندای اصفهان،  مشکل قطعی برق در این روزها برای شهروندان به خصوص دانش آموزان و کاسبان مشکلاتی را ایجاد کرده است. جدولی از سوی توزیع برق استان در خصوص زمانبندی این خاموشی ها در فضای مجازی دست به دست می شود که با وجود آن سردرگمی برای شهروندان وجود دار  و مناطق و زمان قطعی برق در این جدول گویا نیست.

محمدرضا نوحی در خصوص علت خاموشی در روزهای ابتدای خردادماه اظهار داشت: گرمای زودرس و کاهش تولید برق نیروگاه‌های برق آبی منجر شده تا در تامین برق با مشکل مواجه باشیم.با برنامه‌ریزی صورت گرفته پیشنهاد مدیریت بار در تمامی استان‌ها شده که در حال اجرا است.

وی افزود:  تدابیری اندیشیده شده تا شهروندان با مراجعه به سایت توزیع برق استان و شهرستان اصفهان و وارد کردن کد رایانه،از زمان و ساعت دقیق برنامه قطعی برق خود اطلاع پیدا کنند.

بیشتر بخوانید

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به امتحانات مجازی دانش آموزان و قطعی برق و اینترنت اظهار داشت: مسئولان در آموزش و پرورش نیز با پیشامد قطعی برق  دغدغه‌ای برای امتحانات مجازی دانش آموزان ایجاد شد که رایزنی هایی با مدیریت بحران استان صورت گرفت.

ناظم زاده افزود: با تعامل شرکت برق و اداره آموزش و پرورش درصدد هستیم تا در زمان امتحانات دانش آموزان مشکل قطعی برق و اینترنت را به حداقل برسانیم.

وی با اشاره به اطمینان به خانواده‌ها در خصوص مجاز بودن غیبت در صورت قطعی برق در زمان امتحانات مجازی فرزندان بیان کرد: مانند شرایطی که برای غائبین مجاز در امتحانات حضوری قائل هستیم، در صورت قطعی برق در منازل واحتمال بازماندن دانش آموزان از امتحانات مجازی،غیبت آن‌ها مجاز و دو هفته بعد از پایان امتحانات امکان آزمون دوباره برای دانش آموزان فراهم می شود.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715