جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸

بانیان وضع موجود نمی‌توانند شعار رفع مشکلات را سر دهند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بانیان وضع موجود به خصوص در اقتصاد کشور نمی‌توانند به هیچ وجه ادعای اصلاح و حل مشکلات کشور را داشته باشند.

به گزارش ندای اصفهان،مالک شریعتی با اشاره به ثبت‌نام برخی از دولتمردان فعلی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: در روز آخر ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری شاهد بودیم که جمع زیادی از اعضای هیئت دولت با اشتیاق فراوان و به نیت خدمت صادقانه به مردم و جبران لطمات هشت سال گذشته، در انتخابات نام نویسی کردند تا بلکه فاجعه اقتصادی دولت روحانی را جبران کنند!

وی افزود: بیشتر این افراد خودشان جزو تیم اقتصادی تدبیر و امید هستند و کارنامه قابل قبولی ندارند و عجیب است که در صحبت‌های خود می‌گویند «به دنبال اصلاح وضع موجود و رفع مشکلات کشور هستند»!

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئله مهم دیگری که اخیراً رخ داد اما به دلیل ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه قرار گرفت، آن بود که تورم کشور از مرز ۵۰ درصد عبور و رکورد ۷۵ ساله کشور را جابجا کرد که نشان‌دهنده ضعف تیم اقتصادی دولت است.

شریعتی تصریح کرد: دولتمردان با عملکرد ضعیف خود نشان دادند که اهتمام جدی برای رفع مشکلات مردم به ویژه در زمینه اقتصادی را ندارند. هدف برخی از دولتمردان فعلی از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری آن است که دولت روحانی را تداوم دهند و همچنین می‌خواهند از حل مشکلات مردم ممانعت کنند.

وی تأکید کرد: بانیان وضع موجود به خصوص در اقتصاد کشور نمی‌توانند به هیچ وجه ادعای اصلاح و حل مشکلات کشور را داشته باشند و چنین شعارهایی را سر دهند و اگر قرار بود اصلاحی از سوی این افراد انجام شود، باید در این هشت سال انجام می‌دادند.

دبیرکل جمعیت رهپویان بیان کرد: یکی دیگر از اهداف این افراد از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری ممکن است این باشد که آنان به دنبال آن نیستند که ایران قوی شود. قوی شدن ایران حتماً باید در حوزه اقتصادی اتفاق بیفتد و در صورتی که ایران قوی شود، زورگویان جهان نمی‌توانند خواسته‌های خود را به ما دیکته کنند و برخی از تفکرات در داخل کشور نمی‌خواهند ایران قوی شود.

وی با بیان اینکه پیش‌شرط پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی این است که از داخل قوی شویم و از موضع قدرت اقتصادی با کشورهای دنیا تعامل داشته باشیم، گفت: برای مثال، اگر ما پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس را نداشتیم، امروز به جای صادرات فرآورده‌های نفتی و کسب درآمد ارزی از آن، باید برای واردات بنزین در مقابل غربی‌ها گردن کج می‌کردیم و گوش به فرمان آمریکا و دیگر کشورهای غربی می‌شدیم. پس باید در همه عرصه‌ها قوی شویم و به توان داخلی خودمان تکیه کنیم.

انتهای پیام/

منبع:خبرنگار مهر

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715