جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳

اعمال جریمه برای ۶۰ خودرو در ۲۴ ساعت گذشته در اصفهان

رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۰ دستگاه خودرو جریمه و هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو به مبدأ برگشت داده شدند.

به گزارش ندای اصفهان،اصغر زارع در رابطه با محدودیت‌های تردد در راه‌های استان اصفهان اظهار کرد: تمام راه‌های استان اصفهان از لحاظ تردد خودروها باز و عبور و مرور جریان دارد اما محدودیت‌های کرونایی در ۹ نقطه استان برقرار است، توسط دوربین‌های مدار بسته پلیس هوشمند و تیم‌های پلیس ورود و خروج خودروها به شهرهای استان از جمله شهرهای با رنگبندی کرونایی قرمز و نارنجی کنترل می‌شود.

رئیس پلیس راه استان اصفهان از بازدید هوایی پلیس راه استان اصفهان از شهرهای قرمز استان در روز ۱۲ فروردین خبر داد و افزود: تردد خودروها نسبت به روزهای گذشته کمتر شده بود اما توصیه می‌کنم که از تردد غیرضروری خودداری کنند، اعمال جریمه‌ یک میلیون تومانی و ۵۰۰ هزار تومانی به ترتیب در شهرهای قرمز و نارنجی تا عادی شدن وضعیت برقرار است.

وی در پایان عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته در استان اصفهان هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو به مبدأ برگشت داده شده و به ۲ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو نیز تذکر لسانی داده شد و ۶۰ دستگاه خودرو مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شدند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715