سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
اختصاصی ندای اصفهان- هشدار برای مسئولین!
 کارتن خوابهای شهر اصفهان/ تصاویر از میدان امام و پارک توحیدخانه   

عکاس خبری ندای اصفهان این بار سوژه ای را انتخاب کرده است که در شروع فصل سرما همه ما را به فکر وا می دارد. تمام ارگان های دولتی اعم از نیروی انتظامی، بهزیستی و شهرداری باید برای این مشکل فکر کرده و چاره ای بیاندیشند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، این بار باید ندایی را از قلب اصفهان (میدان امام) به گوش مسئولین رساند. عکاس خبری ندای اصفهان این بار سوژه ای را انتخاب کرده است که در شروع فصل سرما همه ما را به فکر وا می دارد. تمام ارگان های دولتی اعم از نیروی انتظامی، بهزیستی و شهرداری باید برای این مشکل فکر کرده و چاره ای بیاندیشند. آمار گویای این مطلب است که تعداد کارتن خوابها در آغاز فصل پاییز فقط در میدان امام و پارک توحیدخانه هر شب بیست نفر بوده است و با یک حساب سر انگشتی نمی توان آمار کارتن خوابها را در پارک های بزرگ شهر همچون پارک شهید رجایی و لاله و خیابان های اطراف گرفت.
اکثر این افراد از هموطنان ایرانی هستند که  که به دلیل مشکلاتی به این رویه روی آورده اند. در صحبت با چند تن از این افراد متوجه شدیم که تعدادی از جوان ها به دلیل مسائل اجتماعی از خانه گریزان شده اند و شب ها را با پرسه زدن در شهر روز می کنند. تعدادی هم کارگران همین بازار هستند و بعد از پایان کار روزانه به دلیل نداشتن جا و مکان مجبور به استراحت در پشت درب بازارها هستند. آنان از حمایت نکردن شهرداری منطقه سه و انتقاد از کادر اجرایی گشت پیشگیری از تخلفات شهری به معاونت اجرایی شهرداری منطقه سه آقای مهندس محمد حسینی گلایه کردند و می گویند اگر فکری به حال جا و مکان ما نمی کنید حداقل به ماموران گشت خود بگویید مزاحم خواب ما نشوند.
در میان این افراد متاسفانه تعداد اندکی بیماران معتاد به مواد مخدر دیده می شود که از خانه های خود رانده شده اند و آنان نیز از سازمان های دیگری همچون نیروی انتظامی و بهزیستی انتقاد می کنند.
پیگیر این مسایل هستیم تا زمستان امسال هیچ مسلمانی در فصل سرما سودای جا و مکان نداشته باشد.
گزارش از: الیاس رضایت
»»» لطفا بر روی تصاویر زیر کلیک کنید

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

  1. عباس توفیقی گفت:

    با سلام من کارشناس بهزیستی استان اصفهان هستم لطفا با من تماس بگیرین
    1    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق