دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:

در برجام همه باید مطیع شروط رهبر انقلاب باشیم‌

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ‌گفت: اکنون که رهبر معظم انقلاب، راستی‌آزمایی درباره‌ عمل به برجام و برداشته شدن تحریم‌ها از سوی آمریکا را به عنوان شرط بازگشت ما به تعهدات برجامی تعیین کرده‌اند، همگی مطیع و همراه ایشان باشیم.

به گزارش ندای اصفهان، محسن رضایی شب گذشته در نشست هم اندیشی با جمعی از طلاب جهادگر یزدانشهر، پس از شنیدن سخنان این طلاب جهادگر، با قدردانی از امام جمعه و جامعه طلاب یزدانشهر و با تبریک فرارسیدن ایام میلاد امام علی(ع) اظهار داشت: دهه پنجم انقلاب اسلامی که دو سال از آغاز آن گذشته است، متفاوت از دهه‌های دوم ، سوم و چهارم انقلاب است و باید به استقبال از فرصت های تمدن ساز آن رفت. این دهه، ده سال سرنوشت ساز برای کشور و انقلاب است. عده‌ای می خواهند با کشور و انقلاب ما تعیین تکلیف کنند. کشور و انقلاب ما هم باید با برخی از افراد تعیین تکلیف کند.

وی با بیان اینکه بعضی افراد با سوءاستفاده از برخی ناکارآمدی ها، انگشت اتهام را به سوی انقلاب و نظام گرفته اند و باید با رویکرد علمی، جهادی و تحول آفرین، تحریم‌ها و توطئه‌ها را خنثی کنیم و این طور نباشد که منتظر بمانیم تا گذر زمان، سرنوشت کشور و انقلاب ما را تعیین کند. اتکاء به گذر زمان، یک راه حل نیست بلکه آسیب است و احتمال ورود نااهلان و نامحرمان به اداره کشور را افزایش می دهد. باید اقتصاد و فرهنگ کشور را با تحول علمی و مثبت و همه جانبه، متحول کنیم.

بیشتر بخوانید

نویسنده کتاب ایران آینده گفت: این یک ضرورت است که در اجرای پروژه‌های عظیم عمرانی و طرح‌های توسعه ای، پیوست های فرهنگی و اجتماعی درنظر بگیریم و به اینگونه الزامات توجه کنیم. همچنین برای مدیریت فرهنگی ـ اجتماعی بهتر، لازم است فاصله میان حوزه‌های علمیه و دولت و مردم را کمتر کنیم. همه باید در کنار هم یکی شویم و در سایه یکی شدن است که می توانیم از سد و موانع برپایی تمدن نوین ایرانی اسلامی عبور کنیم.

‌رضایی گفت: پیشرفت نظام اسلامی به حیثیت ما مربوط است و تبلیغات مسموم دشمن در پی القای این است که حکومت قرانی، شیعی و اسلامی، توانایی اداره مملکت و آبادانی جامعه را ندارد.

وی افزود: من به عنوان یک سرباز، مسائل یزدانشهر را یادداشت کردم و هر کاری که از دستم بر بیاید، برای مردم این خطه انجام خواهم داد. برای تحقق منویات امام جامعه و ولایت فقیه، به افرادی احتیاج داریم که در بُعد اعتقادی، عاطفی و عقلانی پیرو ولایت باشند و در مواضع از ایشان جلو نزنند یا عقب نمانند.

رضایی با اشاره بیانات مقام معظم رهبری در مورد خسارت بار بودن دلخوش کرده به وعده‌های بی‌عمل دولت‌های غربی، گفت: اکنون که رهبر معظم انقلاب، شرط هوشمندانه عمل و راستی آزمایی عمل به تعهدات برجامی و برداشته شدن تحریم ها از سوی آمریکا را برای بازگشت ما به تعهدات برجامی تعیین کرده اند، همگی مطیع و همراه ایشان باشیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه شیوه سیاستگذاری در ایران و جهان رو به تحول است و ایران فقط تهران نیست، خواستار مشارکت نخبگان حوزوی و دانشگاهی استانها و عموم مردم کشور در سامانه جمع سپاری سیاستهای دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام شد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715