دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱

امام جمعه اصفهان:

آمریکا دست از تحریم بر نمی‌دارد / انقلابی‌ها تحمل کنند

امام جمعه اصفهان گفت: فرقی نمی‌کند رئیس جمهور آمریکا بایدن باشد یا ترامپ در هر صورت آمریکا دست از تحریم بر نمی‌دارد.

به گزارش ندای اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه‌های عبادی – سیاسی نماز جمعه امروز اصفهان که پس از ماه‌ها برگزار شد ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک رجب و قدردانی از مردم کشور به ویژه مردم استان اصفهان در برگزاری راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن اظهار داشت: البته در استان اصفهان اشتباهاتی از جمعی رخ داد که این افراد جمع دشمن نبوده‌اند بلکه جمع دوستان بوده‌اند اما اشتباه کرده‌اند.

مقابله با شعاردهندگان علیه رئیس جمهور اشتباه است

وی با بیان اینکه مقابله با اشتباه این افراد و جلسه برگزار کردن برای آنها نیز اشتباه است، افزود: باید توجه داشت که دشمن در هر اقدامی که علیه کشور انجام داده مأیوس شده، قدم‌های پلیدانه‌ای طی ۴۲ سال علیه کشور برداشته و کودتاهای متعددی انجام داده که همه به در بسته خورده چرا که مردم همواره همراه با نظام بوده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر کشور از نظر نظامی هیچ کمبودی ندارد، ابراز داشت: ما در امنیت کامل به سر می‌بریم و هیچکس جرأت مقابله با ما را ندارد.

برخی پیشرفت‌ها بدون تحریم امکان پذیر نبود

وی با بیان اینکه تحریم راهکار دشمن برای مقابله با ایران بوده است، افزود: ما همچنان ایستاده‌ایم و پیشرفت‌هایی را داشته‌ایم که اگر تحریم نبود محقق نمی‌شد.

آیت‌الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه مردم ایران همواره در میدان بوده‌اند، اضافه کرد: در برخی از کارها به صورت معجزه آسا عملکرد موفقی داشته‌ایم که با همراهی مسئولان و مردم امکان پذیر شده است.

وی با بیان اینکه چنانچه مردم و مسئولان همت کنند می‌توانیم محصولات زیادی را به کشورهای دیگر صادر کنیم، ادامه داد: البته باید توجه داشت مقصر گرانی‌ها یک نفر و دو نفر نیستند، قصد حمایت از کسی را ندارم، مسئولان مجبور به چاپ پول در کشور بودند و این امر تورم را بالا برد.

انقلابی‌ ها باید شرایط را تحمل کنند

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه ما در جنگ اقتصادی هستیم، ابراز داشت: انقلابی‌ها باید شرایط را تحمل کنند چرا که همیشه شرایط خوب نیست و نباید زیر پرچم کفر برویم.

وی با بیان اینکه بایدن بهتر از ترامپ نیست، ادامه داد: بر اساس نظریه فیدل کاسترو دموکرات‌ها و جمهوری خواهان آمریکا دو لنگه کفش هستند که پای یک نفر است؛ جنایتکاران پشت پرده و صهیونیست ایران را نمی‌خواهد از این رو هر کس رئیس جمهور آمریکا شود تفاوتی برای ما نخواهد داشت.

آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه آمریکا دست از تحریم بر نمی‌دارد، ادامه داد: باید با ایستادگی در برابر ظلم بایستیم و از پای در نیاییم.

انتهای پیام/

منبع: خبرنگار مهر

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715