پنجشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲

ثبت روز به یادماندنی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی؛

جشن با شکوه مردم اصفهان در راه‌پیمایی موتوری و خودرویی+تصاویر

حرکت نمادین موتوری و خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور قشر‌ها و صنوف مختلف مردم از ساعت ۹:۳۰ صبح در مسیرهای تعیین شده شهر اصفهان و در تمام شهر‌ستان‌های استان آغاز شده است.

به گزارش ندای اصفهان، یک صبح ۲۲ بهمن و ملت و حب‌الوطن دیگر؛ زن و مرد و پیر و جوان، امسال هم با تمام تفاوت‌هایش با گذشته، قطره قطره دریا می‌شوند و الله‌اکبر گویان رو به سوی مقصد دارند.

الله اکبر می‌گویند چون «وَ وَجَدَکَ ضَالًّا فَهَدَى» از الله است و الله اکبر می‌گویند چون با قدرت الله بود که قدرت‌های پوشالی را کنار زدند و امروز برای زنده داشتن حیات تاریخی انقلاب خود این بهمن تماشایی را خلق کردند.

حرکت نمادین موتوری و خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور قشر‌ها و صنوف مختلف مردم از ساعت ۹:۳۰ صبح در مسیرهای تعیین شده شهر اصفهان و در تمام شهر‌ستان های استان آغاز شده است.

انقلاب اسلامی ریشه در قیام حسینی دارد و در بهار انقلاب، میدان امام حسین اصفهان، رنگ و بوی انقلابی گرفت، پیر و جوان و زن و مردانی که به خیابان آمده اند تا عشق خود به انقلاب اسلامی را به رخ دنیا بکشند.
میدان امام حسین اصفهان غرق رنگ شده، رنگ به رنگ به میدان آمده اند، با موتور، پیاده، با لباس های بسیجی اما زیبا تر از هر رنگی، سه رنگ پرچم ایران است که همرنگی مردم شده و زیبایی و اقتدار را توامان دارد.

این مردم که یاد دست سردارشان، کلام امامشان و سرخی خون شهدایشان نگذاشت بی‌تفاوت از قرار عاشقی هر ساله بگذرند، این بار نه با پای پیاده بلکه سوار بر خودرو و موتور و دوچرخه‌ها و با چهره‌های گرم پشت ماسک‌‌هایشان آمدند تا بگویند در چهل‌ودومین سال پیرزوی انقلاب هم، هستند بر آن عهد که بستند.

زنان و مردان، کودکان و دانش آموزان و دانشجویان، کارگران و کارمندان و معلمان، خانواده معظم شهدا، طلاب و روحانیون، اساتید و بازاریان و اقشار مختلف مردم ولایت‌مدار و انقلابی نصف جهان از ساعت ۹:۳۰ صبح امروز طی رسم سالانه خود، از مسیرهای تعیین شده، راهپیمایی موتوری و خودرویی خود را به سوی گلستان شهدا اصفهان آغاز کردند.

میدان امام حسین اصفهان غرق رنگ شده، رنگ به رنگ به میدان آمده اند، با موتور، پیاده، با لباس های بسیجی اما زیبا تر از هر رنگی، سه رنگ پرچم ایران است که همرنگی مردم شده و زیبایی و اقتدار را توامان دارد. چه تعبیر زیبایی است حرکت امروز مردم اصفهان، جوانانی که از میدان امام حسین به سوی میدان امام خمینی میروند و شاید بهترین تعبیر باشد که انقلاب خمینی جهت از انقلاب حسینی دارد.

اما داغی که جان و دل را می‌سوزاند جای خالی حاج قاسم است، در جشن بزرگ انقلاب، یاد این سردار پرافتخار سپاه اسلام همراه مردم است، اما دشمن غافل است که شهید سلیمانی برای نظام استکبار و ظالمان جهانی خطرناک تر از سردار سلیمانی است، نمی‌دانند که با ریختن این خون‌ها ملت بیدارتر می‌شوند و امروز گوشه‌ای از بیداری مردم است…

میدان امام خمینی اصفهان یادآور خاطرات بسیاری برای مردم نصف‌جهان و حتی کل دنیا است، میدانی که یادآور خروش انقلابی مردم اصفهان در سال ۵۷ و تشییع بیش از ۳۰۰ شهید در یکروز است و امروز هم همچون سال‌های گذشته، مدال انقلابی بودن را بر سینه آویخته است.

حرکت کند خودروها از میدان لاله در بزرگراه‌های شهید آقابابایی و شهید صیاد شیرازی، پل غدیر و پل‌های دفاع‌مقدس در حال انجام و پرچم سه رنگ ایران از تمامی خودروها به اهتزاز در آمده است.

همراه و همگام با راهپیمایی خودرویی و موتوری و حضور مردم در میدان امام خمینی و میدان امام حسین(ع)، راهپیمایی مجازی از طریق نشانی http://fajr.ccoip.ir برگزار و مردم باحضور فعال در جبهه مجازی هشتگ «تا انقلاب مهدی» را ترند برتر جهانی کردند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715