جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۵

ماجرای رفتار زشت ابتکار در برنامه شبکه ۳

صدای داد و فریاد در پشت صحنه برنامه بلند می‌شود و بعد معلوم می‌شود صدای رئیس دفتر ابتکار است که در پشت صحنه اقدام به توهین و ناسزاگویی به عوامل برنامه می‌کند و ضمن «نحس» خواندن صداوسیما، آن‌ها را «منافق» خطاب کرده است.

به گزارش ندای اصفهان، معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور مدعی شده که به‌رغم دعوت صداوسیما از او برای حضور در برنامه «سلام، صبح بخیر» شبکه ۳، «۴۵ دقیقه معطل» شده و پس از آنکه وارد استودیو شد، به او گفته شده که «برنامه ندارید». او اعتراض کرده که صداوسیما عنایتی به فعالیت‌های آنان در زمینه زنان ندارد و لغو برنامه‌اش را با عبارت «برخورد‌های جناحی و ناراحتی از رأی مردم در سال‌های ۹۲ و ۹۶» توصیف کرده است. او در توئیتر خود عبارات مذکور را نوشته است.

عوامل ماجرا هم که تا زمان انتشار این توئیتِ ابتکار سکوت کرده بودند، به توئیت او واکنش نشان داده و روایت دیگری از ماجرا ارائه کردند. آن‌ها می‌گویند که مطابق پروتکل‌های حرفه‌ای هر مهمانی برای برنامه زنده حدود نیم ساعت زودتر باید در محل حاضر شود، برای هماهنگی‌های احتمالی، لحاظ شدن ترافیک احتمالی، گریم، تست صدا و … صبح روز گذشته هم زمانی که تنها دقایقی به شروع آیتم مربوط به ابتکار مانده بوده، صدای داد و فریاد در پشت صحنه برنامه بلند می‌شود و بعد معلوم می‌شود صدای رئیس دفتر ابتکار است که در پشت صحنه اقدام به توهین و ناسزاگویی به عوامل برنامه می‌کند و ضمن «نحس» خواندن صداوسیما، آن‌ها را «منافق» خطاب کرده است. او حتی مدعی شده که شما تعمداً معطل کرده‌اید تا جلسه ساعت ۸ خانم ابتکار لغو شود! عوامل برنامه سعی در آرام کردن فضا می‌کنند، اما در این هنگام ابتکار از اتاق مهمانان در پشت صحنه خارج می‌شود و میکروفن‌ها را جدا می‌کند و می‌گوید دیگر نمی‌ماند و در برنامه شرکت نمی‌کند و می‌رود! تهیه کننده برنامه مجدداً از او می‌پرسد که خانم دکتر، آیا ما در خدمت شما خواهیم بود یا نه، او می‌گوید نه، من نمی‌مانم. بنابراین، طبق گزاره‌های حرفه‌ای کنداکتور برنامه جابه‌جا و آیتم‌های جایگزین پخش می‌شود. اما تصمیم ابتکار پس از دقایقی عوض شده و تصمیم می‌گیرد در برنامه شرکت کند و بدون هماهنگی وارد استودیو می‌شود، در حالی که مجری برنامه در حال صحبت بوده است! ابتکار ناراحت می‌شود و استودیو را ترک می‌کند و طبق آنچه یکی از مجری‌ها تعریف می‌کند، «عبارات زشتی» از سوی تیم همراه ابتکار به عوامل برنامه گفته می‌شود. 

عوامل برنامه می‌گویند بار‌ها عوامل دولتی و وزرای کابینه مهمان برنامه «سلام صبح بخیر» بوده‌اند و بنابراین اینکه حاشیه پیش آمده مرتبط با رأی مردم به روحانی دانسته شود، بی ربط است. همین روز گذشته هم پس از معصومه ابتکار، وزیر مسکن مهمان برنامه بوده که بدون هیچ مشکلی در برنامه حضور یافته است. ابتکار البته در مسیر قهر و رفتنش از برنامه، وزیر را دیده و از او خواسته در برنامه شرکت نکند! 

دو نکته جالب در مورد این ماجرا را هم یکی از عوامل برنامه به روزنامه جوان می‌گوید؛ اول اینکه دعوت از ابتکار برای این برنامه به درخواست خود دولت بوده است؛ دوم اینکه چندی قبل هم ابتکار به این برنامه دعوت شده، اما، چون نیم ساعت زمان داشته و معتقد بوده باید یک ساعت به او وقت بدهند، برنامه را شب قبل از ضبط لغو کرده است. «سلام، صبح بخیر» برنامه‌ای گفتگو محور نیست و مهمانان و آیتم‌های مختلف دارد و وزرای دولت هم نهایتاً ۲۵ دقیقه در برنامه وقت داشته‌اند. 

گویا ابتکار علاوه بر انتشار توئیت، این سو هم در پشت صحنه مشغول تحریک دولت برای برخورد با صداوسیما به دلیل آنچه «توهین» به خود نامیده، شده است. برخی نزدیکان او هم در توئیتر اقدام به فحاشی به عوامل برنامه کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع:جوان

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715