یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۴

بانک اطلاعات شهری

اگر شما نیاز به دریافت خدمات خاصی در زمینه آموزش دارید یا به دنبال مکان های گردشی، تفریحی، فرهنگی هستید، به خدمات پزشکی یا مراکز درمانی در نزدیک محل زندگی و یا محل کار خود نیاز دارید و یا هر چیز دیگری که به دنبال آن هستید، بانک اطلاعات مشاغل شهری همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

ندای اصفهان- آگهی

همه‌ ما به خوبی می‌دانیم که برای آغاز هر کاری یا اتخاذ هر تصمیمی، بایستی در گام نخست مقداری اطلاعات در جهت افزایش کیفیت عملکرد یا بازدهی بهتر و بیشتر جمع‌آوری کنیم تا به یک آگاهی نسبی در آن زمینه دست یابیم. این آگاهی را میتوان با تمرکز روی داده‌ها یا همان اطلاعات (خام) کسب نمود.

اگر شما نیاز به دریافت خدمات خاصی در زمینه آموزش دارید یا به دنبال مکان های گردشی، تفریحی، فرهنگی هستید، به خدمات پزشکی یا مراکز درمانی در نزدیک محل زندگی و یا محل کار خود نیاز دارید و یا هر چیز دیگری که به دنبال آن هستید، اولین چیزی که به ذهن شما می رسد جستجو در اینترنت است؛ تا اطلاعات لازم از جمله آدرس، تلفن و یا نظرات کاربرانی که از خدمات استفاده کرده اند  را در مورد موضوع مورد نظر خود پیدا کنید. بانک اطلاعات مشاغل شهری همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

نقش اطلاعات در ایجاد انگیزه

زمانی که ما در رابطه با موضوع مورد نظر خود اطلاعات کافی، مفید و بیشتری را در اختیار داشته باشیم، فعالیت خود را با انگیزه‌ی بیشتری آغاز کرده و تداوم می‌بخشیم، چرا که اطلاعات به عنوان نشانه‌ای از قدرت به شمار می‌رود و قطعا متوجه این موضوع شده‌اید که کسانی که اطلاعات بیشتری دارند خود را قدرتمندتر می‌دانند و به همین دلیل تلاش می‌کنند عملکرد بهتری نیز داشته باشند‌.

اهمیت اعتبار اطلاعات

همانطور که می‌دانیم معتبر بودن و صحت اطلاعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. گاهی جمع‌آوری و بکارگیری اطلاعات غلط می‌تواند خلل بسیاری در امور ایجاد نموده و به عبارتی ما را به بیراهه هدایت کند. بخصوص در دنیای امروز که اطلاعات بی‌پایه و اساس بسیاری در حال مخابره است تشخیص منابع معتبر به امری دشوار مبدل شده که نیاز به دقت فراوانی دارد. به همین دلیل دسترسی به یک بانک اطلاعاتی جامع که اطلاعات بروز را در اختیارمان قرار دهد کمک بزرگی به حساب می‌آید.

بانک اطلاعاتی چیست؟

بانک اطلاعاتی همانطور که از نامش پیداست، گروهی از اطلاعات یا داده‌های سازماندهی شده است که امکان دسترسی راحت‌تر را برای ما ایجاد می‌کند و با بهره‌گیری از آن می‌توان علاوه بر دقت بیشتر در زمینه فعالیت‌ها، در زمان نیز صرفه جویی بسیاری نمود.

اهمیت بانک‌های اطلاعاتی در بازاریابی

بانک‌ اطلاعات مشاغل یا به عبارت دیگر پایگاه داده‌ها، در امر بازاریابی نیز می‌توانند عملکردی بسیار موثر داشته باشند. فرقی نمی‌کند، شما در هر استان یا شهری که ساکن هستید و در هر کسب و کاری که فعالیت می‌کنید، جهت بازاریابی و ارائه تبلیغات هدفمند در حوضه‌ی فعالیت خود، قطعا نیاز پیدا خواهید کرد به یک بانک اطلاعات مشاغل به روز دسترسی داشته باشید.

به عنوان مثال اگر شما از تولید کنندگان مواد غذایی هستید، برای فروش محصولات خود نیاز دارید اطلاعات سوپر مارکت‌ها را در اختیار داشته باشید. برای این منظور کافیست کلمه سوپرمارکت را در نوار جستجو وارد و سرچ کنید ولی حتی می‌توانید با مراجعه به منوی بالای سایت روی دسته‌های بندی‌های مورد نظر خود براساس گروه شغلی و یا استان مورد نظر کلیک کنید تا محصولات در دسته‌ی مورد نظر برای شما نمایش داده شود.

بانک اطلاعات مشاغل شهری چیست؟

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، دسترسی به یک بانک اطلاعات جامع و معتبر در خصوص زمینه‌های مختلف میتوان نقش بسیار موثری در یاری رساندن به ما جهت تصمیم‌گیری بهتر ایفا کند. حال با درنظر گرفتن این موضوع که روز به روز شاهد رشد چشمگیر طرفداران و کاربران اینترنت و فضای مجازی هستیم، بهتر است این بانک اطلاعات به شکل یک پایگاه اینترنتی اجرا شود تا علاوه بر دسترسی راحت‌تر، کم‌ترین هزینه را نیز برای کاربران در بر داشته باشد.

اگر به دنبال اطلاعتی مفید و بروز در رابطه با مشاغل که بر پایه‌ی صنف و اتحادیه کلیه واحدهای تجاری کشور باشد، میتوانید به وب سایت چی چی بازار مراجعه کنید و از صحت داده‌‌ها مطمئن باشید چرا که این داده‌ها توسط تیمی با تجربه و با دقت فراوان گردآوری شده است. لازم به ذکر است که اطلاعات واحد‌های تجاری دربرگیرنده‌ی جزئیاتی چون: عنوان شغلی، نام متصدی، آدرس، گالری تصاویر ، شرکت های مرتبط با خدمات دهنده ، شماره تلفن با قید پیش شماره استان و شهرستان و بخش کامنت های کاربران برای قرار دادن نظرات خود است.

بانک اطلاعات شهری و مشاغل با چه اهدافی ایجاد شده‌اند؟

  • – آنچه در زندگی امروز همه‌ی ما از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود، زمان است. زیرا در مقایسه با زمان‌های گذشته، زندگی امروزی گرچه داری امکانات و رفاه بیشتری ست اما در عین حال مشغله‌های بسیاری نیز به همراه دارد، که مدیریت همین مشغله‌ها و سایر امور روزمره زندگی زمان بسیاری می‌طلبد. بنابراین بایستی تا حد ممکن از هدر رفتن زمان جلوگیری نمود.

بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشور نیز پیوسته سعی بر آن دارد که اطلاعاتی جامع در ارتباط با مشاغل کشور را در کوتاه‌ترین زمان در دسترس مراجعین قرار دهد، که این خود کمک شایانی است در جهت صرفه جویی در زمان.

  • – به دلیل حجم بالا و تنوع اطلاعات موجود در این بانک‌ها، نتایج بسیاری پس از جستجو برای شما نمایش داده می‌شود، که شما می‌توانید بر اساس جزئیات آنها و موضوع مورد نظر خود، نزدیک‌ترین گزینه را به آنچه در ذهن دارید انتخاب کنید، این یعنی این بانک ها دست شما را برای انتخاب بهتر کاملا باز گذاشته و کمک بسیاری در افزایش کیفیت فرایند تصمیم‌گیری خواهند داشت.
  • – یکی دیگر از اهداف این بانک‌های اطلاعاتی ایجاد زیرساخت‌های اطلاعاتی مطمئن، مفید و موثر در عصر ارتباطات و اطلاعات جهت کمک و رفاه حال مراجعین و مخاطبین است.

چگونگی یافتن خدمات مورد نظر

جهت جستجوی خدمات مورد نظر تنها کافیست عنوان شغلی یا زمینه فعالیت آن شغل را وارد سایت نموده تا پس از انتظاری کوتاه نتایج مرتبط با جستجوی شما نمایش داده شود. در صورت اهمیت محل و آدرس شغل مورد نظر می‌توانید علاوه بر اطلاعاتی که پیش‌تر جستجو کردید، آدرس یا نشانی را نیز وارد نموده تا نتایج با توجه به محل وارد شده نمایش داده شود.

در انتها به صورت جمع بندی، بار دیگر خلاصه ‌وار به مزایای استفاده از بانک‌های اطلاعاتی می‌پردازیم:

  • – جلوگیری از اتلاف وقت و تسریع در انجام فرایند تصمیم‌گیری
  • – اطمینان به گزارش‌های بدست آمده و اعتبار تضمین شده‌ی آنها
  • – سهولت در دستیابی به اطلاعات جدید و تنوع بالا در اطلاعات قابل دسترس
  • – بالا بودن سرعت در پردازش داده‌ها
  • – برخوردار بودن از حق انتخاب از نتایج نمایش داده شده به دلیل حجم بالای اطلاعات موجود
  • – افزایش سطح کیفی تصمیمات و عملکردها

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715