دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳

معرفی دستگاه های سنگبری لینرگاید

تولید دستگاه های سنگبری، دستگاه سنگبری کارگاهی، دستگاه سنگبری قابل حمل و به طور کلی فعالیت های مرتبط با سنگ، از جمله خدمات شرکت صد صنعت می باشد.

ندای اصفهان- آگهی

در مصاحبه صورت گرفته، با جناب آقای دکتر دادگر دوست، از ایشان خواستیم، اطلاعات کامل و جامعی، در رابطه با دستگاه های سنگبری لینرگاید، در اختیار ما قرار دهند.

شرکت تولیدی صد صنعت، از چه سالی، فعالیت خود را آغاز کرده است؟

شرکت تولیدی صد صنعت، از سال 1380، فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. در واقع پیش زمینه شروع کار شرکت، در سال 1378، ایجاد شده است. این پیش زمینه، با گرفتن یکسری از قطعات مورد نیاز شرکت، از شرکت های ایتالیایی شکل گرفته است. شرکت هایی از جمله، شرکت MEP ایتالیا، شرکت آمادا و سایر شرکت ها.

با تاسیس شرکت در ایتالیا و با قرارگیری یک سوله، در شهر پگونا ایتالیا، فعالیت شرکت، شکل گسترده تری به خود گرفت. اولین تولید دستگاه سنگبری، توسط شرکت صد صنعت، طبق درخواست یکی از بازدید کننده های نمایشگاه در عربستان، به وقوع پیوست. در نتیجه، 1000 و چندی، دستگاه سنگبری، توسط شرکت صد صنعت تولید و به عربستان ارسال گشت.

از آن پس، تولید دستگاه سنگبری و ارسال آن به ایتالیا، از فعالیت های اصلی شرکت محسوب می شد. قابل ذکر است، دستگاه سنگبری، از ایتالیا، به اقصا نقاط دنیا، از جمله، کانادا، برزیل، عربستان و دیگر کشورها، فرستاده و به فروش می رسید.

چه فعالیت ها و خدماتی در شرکت تولیدی صد صنعت، انجام می پذیرد؟

تولید دستگاه های سنگبری، دستگاه سنگبری کارگاهی، دستگاه سنگبری قابل حمل و به طور کلی فعالیت های مرتبط با سنگ، از جمله خدمات شرکت می باشد.

هم چنین، دستگاه اره نواری نیز، از تولیدات اولیه شرکت، محسوب می شود. این نکته قابل ذکر می باشد که، دستگاه اره نواری، اولین محصول ساخت شرکت تولیدی صد صنعت می باشد.

زیر مجموعه شرکت صد صنعت، شرکت های دیگری نیز می باشند که، قطعات مورد نیاز شرکت را فراهم می کنند. اما به طور کل این خدمات فقط به شرکت صد صنعت ارائه می شود.

لازم به ذکر است، صفر تا صد دستگاه ها، از جمله پیچ و مهره، قالب ها و دستگاه تزریق، همه متعلق به شرکت بوده و این قابلیت از تمایزهای بارز شرکت محسوب می شود. با در دسترس داشتن این امکان، قالب های مورد نظر، هر وقت نیاز باشد، با حک شدن برند و لوگوی مجموعه ساخته می شوند. این نکته از نقاط قوت مجموعه محسوب می شود، که خدمات پس از فروش کامل و گسترده ای را برای کابران به همراه خواهد داشت.

بقیه شرکت ها قطعات و محصولات مورد نیاز را، باید از بازار و خارج از مجموعه کار خود، تهیه کنند. در نتیجه، کیفیت و شرایط مد نظر ما را نخواهند داشت. هم چنین، هزینه های تمام شده آنها هم بالاتر خواهد رفت.

البته قالب سازی یکی از پر هزینه ترین کارها می باشد. اما مجموعه ما با توجه به داشتن تمامیه امکانات تولید شخصی، از جمله، ماشین آلات CNC، قالب ها، دستگاه تزریق پلاستیک، پرس هیدرولیک و پرس ضربه ای، قطعات مورد نیاز شرکت را، به تولید می رساند.

درباره انواع محصولات که در شرمت تولیدی صد صنعت ساخته می شوند، توضیح دهید؟

دستگاه های شرکت تولیدی صد صنعت، در واقع در دو گروه اصلی جای می گیرند.

دستگاه سنگبری کارگاهی

دستگاه سنگبری قابل حمل

دستگاه های سنگبری قابل حمل، خود در دو دسته جای می گیرند:

  1. دستگاه سنگبری لینرگاید
  2. دستگاه سنگبری سری کاوش

دستگاه های سنگبری کارگاهی را به نام های دستگاه سنگبری سیار یا Portable، نیز می شناسند.

دستگاه سنگبری قابل حمل، همان طور که از اسم آن مشخص است، قابلیت حمل و جا به جایی را دارد. در شرایط های خاصی، نیاز به وجود دستگاه در محل اجرای کار می باشد، به طور مثال، در کارهای ساختمانی. در آن شرایط، استفاده از دستگاه سنگبری قابل حمل، نقش چشم گیری خواهد داشت.

در مورد دستگاه های سنگبری لینرگاید، توضیحات لازم را بفرمایید:

نام گذاری این دستگاه ها، به دلیل وجود دو ریل لینر، می باشد، که در ساخت این دستگاه به کار رفته است. لازم به ذکر است، دستگاه سنگبری لینرگاید یکی از پر طرفدارترین دستگاه های موجود در مجموعه می باشد.

شرکت تولیدی صد صنعت، در زمینه تولید دستگاه های سنگبری از ابتدا یکه تاز بوده و در تولید دستگاه سنگبری لینرگاید نیز، جز اولین تولید کننده ها می باشد.

از امکانات دستگاه های سنگبری لینرگاید، قابلیت تغییر تیغه ها، امکان تنظیم ارتفاع تیغه، سفارشی سازی، گارانتی، فارسی بری و وجود میز کمکی، می باشد.

دستگاه های سنگبری لینرگاید، شامل دو دسته می باشد.

دستگاه سنگبری لینرگاید سری صد صنعت ( SL )

دستگاه سنگبری لینرگاید سری امگا ) OL )

دستگاه سنگبری سری ( KL )

تفاوت اصلی این دستگاه ها، از لحاظ کیفی و متریال به کار رفته در آنها می باشد.

در دستگاه سنگبری لینرگاید سری امگا، وزن بیشتری به دستگاه تعلق گرفته است. در نتیجه، وزن ورقه های به کار رفته در دستگاه نیز، بالاتر رفته است. به همین دلیل، کیفیت و استحکام بالاتری خواهند داشت. قابل ذکر است، هر چه قدر به درستی از دستگاه ها استفاده و نگه داری شود، عمر مفید آنها افزایش می یابد.

سری کاوش مقداری ضعیف تر از بقیه سری ها می باشد. برای آن دسته از افرادی که هزینه مناسب و دقتی میانه، نیازشان را رفع می کند، پیشنهاد می شود.

هدف ساخت این دستگاه ها، برش سنگ ها با طول بلند و قابلیت جا به جایی دستگاه می باشد.

سرعت در برش قطعات، تمیز بودن برش به دلیل ضریب خطای پایین و استفاده از تکنولوژی، از ویژگی های دستگاه سنگبری لینرگاید، محسوب می شود.

لازم به ذکر است، تمامی قطعات مورد نیاز در ساخت دستگاه ها، توسط خود شرکت و یا شرکت های زیر مجموعه، تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه، این استقلال، خدمات پس از فروش گسترده و کاملی را، برای مشتریان، به همراه داشته است.

دستگاه سنگبری لینرگاید، چه کاربردهایی دارد؟

خرید دستگاه برش سنگ لینرگاید، برای مشاغلی پیشنهاد می شود که دستگاهی با ضریب خطای پایین، مد نظرشان باشد.

راسته بری، فارسی بری، اسکوپ زنی و گوشه زنی، از جمله کاربردهای دستگاه سنگبری لینرگاید می باشد.

هم چنین، در ساختمان سازی نیز، اهمیت وجود دستگاه های سنگبری لینرگاید، ثابت شده است.

عمده تفاوت دستگاه سنگبری کارگاهی و قابل حمل چیست؟

تفاوت آنها در کیفیت، دقت، استحکام و نوع کارایی مد نظر مشتری می باشد. اگر نیاز مشتری برای برش سنگ های سنگین باشد، دستگاه های قابل حمل، به هیچ وجه برای آن مناسب نمی باشد و دستگاه صدمه خواهد خورد.

برای برش سنگ های سنگین، نیاز به دستگاه برش سنگ کارگاهی می باشد زیرا استحکام بیشتری دارند. قطر برش هم بسیار در انتخاب مشتری تاثیر گزار می باشد، دستگاه های کارگاهی، صخامت برش های متفاوت نیز دارند.

تمام دستگاه های قابل حمل تا 10 سانتی متر را برش می دهند. اما دستگاه های کارگاهی تا 35 سانتی متر را نیز برش می دهند.

قیمت دستگاه برش سنگ قابل حمل، نسبت به دستگاه سنگبری کارگاهی، مناسب تر می باشد.

چه استانداردهایی به دستگاه های تولید شده، در شرکت صد صنعت، تعلق می گیرد؟

برای جذب اطمینان مشتری، شرکت صد صنعت، استاندارد داخلی سازمان استاندارد ملی، استاندارد CE اروپا، استانداردهای  9001ISO ، ISO 14001،ISO 18001، را به خود اختصاص داده است.

استاندارد CE اروپا، مجوز ورود محصول ساخته شده، به اروپا می باشد. کسب این استانداردها، موجب سرافرازی مجموعه صد صنعت می باشد. هم چنین، رضایت و اطمینان مشتری را، برای خرید دستگاه ها، به همراه خواهد داشت.

آیا نظرات مشتریان، در فرآیند کاری صد صنعت در نظر گرفته می شود؟

در اکثر مواقع، ساخت دستگاه ها، بر اساس نظرات، نیازها و خواسته مشتریان، صورت گرفته است. انتقاد مشتریان، برای شرکت صد صنعت در همه مواقع، سازنده و تشویق آنها دلگرمی برای ادامه مسیر کاری مجموعه بوده است. دریافت نظرات مشتریان و درخواست های آنها و افزایش تقاضا، منجر به تولید یکسری از دستگاه ها توسط شرکت تولیدی صد صنعت شده است.

هدف اصلی از تولید این دستگاه ها، رفع نیاز مشتری و حفظ رضایت مندی آنها می باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715