پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۲

واکسن کرونای ایرانی نماد استقلال و آزادی/ جمهوری اسلامی در همه ابعاد مستقل است

استاندار اصفهان گفت: استقلال و آزادی را در ابعاد مختلف داریم، ایران در توسعه راه خود را می‌رود؛ مسأله واکسن کرونا اکنون از مسائل مهم است و یکی از بهترین کارهایی که ایران انجام می‌دهد.

به گزارش ندای اصفهان،عباس رضایی، استاندار اصفهان صبح امروز با حضور در گلستان شهدای شهر خور و بیابانک در آغاز دهه فجر با شهدای دفاع مقدس تجدید بیعت کرد؛ الهام آزاد نماینده نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و مسؤولان خور و بیابانک نیز استاندار را در این مراسم همراهی کردند.

همچنین استاندار اصفهان با حضور در منزل شهید علی‌رضا خسروی، از شهدای خور و بیابانک با خانواده این شهید دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

در ادامه زنگ انقلاب توسط استاندار اصفهان در هنرستان کاردانش هنرآئین خور و بیابانک به صدا درآورده شد.

عباس رضایی در این مراسم اظهار داشت: از این‌ که در یک مکان آموزشی حضور پیدا کرده‌ام، خوشحالم؛ جایگاه هنرستان‌ها برای توسعه ضروری‌تر از گذشته به نظر می‌رسد.

استاندار اصفهان افزود: در اولین روز از دهه فجر قرار داریم، هم‌دوره‌های من از دوره خفقان و استبداد ستم شاهی خبر داریم؛ دهه فجر فرصت مناسبی است تا به چیزی که بودیم و اکنون به آن رسیده‌ایم را بشناسیم.

استاندار اصفهان با بیان این‌که دستاورهای بزرگی را به دست آورده‌ایم، گفت: یکی از روش‌های شناخت مقایسه است، دستاورهای انقلاب را باید با آنچه قبل از انقلاب بود را مقایسه کنیم؛ نمی‌گویم مشکل و معضلی نداریم اما آنچه این مشکلات را پیش آورده است بحث جداگانه‌ای است.

وی خاطرنشان کرد: تنها یک نظام الهی در دنیا شکل گرفته است که فقط جمهوری اسلامی است، کل دنیا و نظام‌های استکباری علیه جمهوری اسلامی و نظام الهی است؛ در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و امنیتی هیچ کشوری مستقل‌تر از جمهوری اسلامی نیست.

رضایی با اشاره به این‌که سال‌های زیادی را در لندن و آمریکا برای تحصیل گذراندم، بیان داشت: در همه مواردی که در دنیای استکبار شکل می‌گیرد، دست صهیونیست‌ها مشخص است؛ به جز جمهوری اسلامی که به دست امام خمینی (ره) پایه‌گذاری شد و امروز به دست رهبر انقلاب اداره می‌شود؛ ایران با عزت و اقتدار حرف خودش را در صحنه بین‌المللی می‌زند.

استاندار اصفهان تصریح کرد: مشکلات وجود دارد اما نباید خودمان را ببازیم، چیزی که باعث می‌شود اتحاد خود را حفظ کنیم، وحدت در کنار شناخت مسائل مختلف است، باید جایگاه خودمان را به خوبی بشناسیم و دستاورهای انقلاب را فراموش نکنیم.

وی یاداور شد: استقلال و آزادی را در ابعاد مختلف داریم، ایران در توسعه راه خود را می‌رود؛ مسأله واکسن کرونا اکنون از مسائل مهم است و یکی از بهترین کارهایی که ایران انجام می‌دهد، همین مسأله کروناست و از دنیا عقب نیستیم.

رضایی در پایان گفت: نباید مشکلات مقطعی، ما را از دستاوردهای بی‌نظیر خودمان غافل کند، نباید به مسائل ظاهری استکبار نگاه کرد چراکه تبل توخالی هستند.

الهام آزاد هم در مراسم نواختن زنگ انقلاب اظهار داشت: مفتخریم که فرزند انقلاب اسلامی هستیم؛ انقلاب اسلامی در جهان حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی است؛ امیدواریم حضور استاندار در شهرستان خور و بیابانک سبب پیشرفت و توسعه بیشتر این شهرستان شود.

محمد اعتدادی نیز در ادامه این مراسم اظهار داشت: سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور را داریم و فرصتی فراهم شده تا این روز‌ را گرامی بداریم؛ در آموزش و پرورش دستاورهای بزرگی را به دست آورده‌ایم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: در طول ۴۲ سال انقلاب عدالت آموزشی ایجاد شده است؛ راه‌اندازی مدارس شبانه‌روزی در مناطق محروم  و تأسیس مدارس و واحدهای آموزشی در همین راستا بوده است.

وی در پایان گفت: دانش‌آموزان رتبه‌های زیادی در المپیاد‌های جهانی به دست می‌آورند و بیش از ۴۰۰ دانش‌آموز کسب رتبه کرده‌‌اند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715