شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

جبهه مقاومت با ترور نابود شدنی نیست

یکی از نکات برجسته دوران مبارزه با تروریست های تکفیری در عراق و سوریه حضور مستمر حاج قاسم سلیمانی به عنوان فرمانده نیروی قدس در خط مقدم میدان جنگ بود.

به گزارش ندای اصفهان،سردار سلیمانی کاری کرد که دشمن هزینه می‌کرد اما جبهه اسلام فایده و بهره آن را می‌برد، دشمن را آواره و سرگردان کرده بود و مرد تغییر میدان موازنه در اوج نابرابری بود.

حاج قاسم هدف جبهه مقاومت را برای جهان اسلام ترسیم کرده است و در حال حاضر و در نبود وی، سربازان اسلام و مقاومت می‌توانند راه سردار را ادامه دهند. سردار خود می‌دانست که انتهای فعالیت  در جبهه مقاومت شهادت است و با آگاهی به این موضوع اطرافیان و فرماندهان محور مقاومت را برای روزهای که نیست، آماده می‌کرد.

زندگی و تفکر سردار سلیمانی قابلیت تبدیل شدن به یک نظریه و مکتب را دارد و مسئولان و مردم باید این مکتب را گسترش دهند تا همواره جبهه مقاومت حضور رهبر معنوی خود را احساس کند.

سردار سلیمانی با رهبری محور مقاومت و نابود کردن داعش محبوبیت خاصی در دنیا داشتند و همواره در نظر سنجی‌ها آرای بالایی در محبوبیت توسط مردم کسب می‌کرد. وی به دلیل چهره مردمی که داشتند محبوب و مورد ارادت تمام مسلمانان جهان بلکه سایر ملت‌ها نیز بودند و محبوبیت سردار سلیمانی محدود به مرزهای جغرافیایی نبود.

جمهوری اسلامی ایران از آغاز انقلاب با وجود ناجوانمردی‌های فراوان از جمله هشت سال جنگ تحمیلی و تحریم‌های بی‌رحمانه، به همت و شجاعت و ایثار رزمندگان و سرداران رشیدی چون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همواره پناهگاهی امن برای مردمان خود بوده است.

امام حسین علیه السلام می فرمایند که مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است. شهید سلیمانی رسم امام حسین (ع) را پیش گرفت تا به دنیا بگوید در برابر ظلم نباید کوتاه آمد.

تشییع باشکوه و حضور میلیونیِ مردم در آیین بدرقه پیکر پاک شهید، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، نشان داد که راه این مجاهدان فی سبیلِ الله در مسیر مقاومت همچون گذشته ادامه پیدا می‌کند.

سردار حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت سرانجام توسط موشک‌های لیزری پهپاد آمریکایی در بامداد روز ۱۳ دی ۹۸ به همراه ابومهدی المهندس نائب رئیس حشد الشعبی، سردار پورجعفری رئیس دفتر حاج قاسم سلیمانی، وحید زمانی‌نیا، هادی طارمی و محمدرضا الجابری رئیس تشریفات حشد الشعبی در پی حمله پهپادی نیرو‌های آمریکایی به کاروان آن‌ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

“امیرحسین سلیمانی”

انتهای پیام/

منبع:نگاه اصفهان

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715