سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

امیر سیاری:

هیچ دشمنی جرأت تجاوز به سرزمین اسلامی ما را نخواهد کرد

فرمانده نیروی دریایی ارتش موقعیت جغرافیایی، منابع غنی و اسلامی بودن را موجب خصومت دشمنان دون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: هیچ دشمنی جرأت تجاوز به سرزمین اسلامی ما را نخواهد کرد.

به گزارش ندای اصفهان، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع کارکنان مرکز آموزش شهدای وظیفه سیرجان، گفت: بدانید که تا شما زنده‌اید و اینگونه در خط هستید، هیچ دشمنی جرأت تجاوز به سرزمین اسلامی ما را نخواهد کرد.

وی همچنین، موقعیت جغرافیایی، منابع غنی و اسلامی بودن را موجب خصومت دشمنان دون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری که می‌فرمایند «ملتی که نتواند از خود دفاع کند، ملت زنده‌ای نیست، افزود: در جنگ جهانی دوم کشور ما توسط متفقین اشغال شد متفقین در این جنگ با آلمان جنگیدند و پیروز شدند و ایران را پل پیروزی نام نهادند سپس روسیه از شمال و انگلیس از جنوب کشور ما را اشغال کردند چون توان دفاع نداشتیم و چند میلیون آدم از بین رفتند چون توان دفاع نداشتند.

دریادار سیاری با تأکید بر لزوم تقویت بنیه دفاعی کشور جوانان این مرز و بوم را بسیار با اراده و ولایت‌مدار دانست و خاطر نشان کرد: ما در مرکز منابع نفت و گاز جهان هستیم و از قبل از انقلاب هم دشمنان چشم طمع به این منابع دوخته بودند، ولی با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی دلیل دیگری نیز اضافه شد و آن هم اصلی‌ترین دلیل تشکیل حکومت اسلامی به واسطه شعارش یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، یعنی اینکه ما زیر بار ظلم نمی‌رویم و مستقل هستیم، استکبار هم با هر کشور استقلال‌طلبی دشمن است.

وی در ادامه، افزود: دویست هزار شهید ما برای دفاع از کشور و ناموس و برای آزادی و استقلال و اسلام جان دادند و امروز نوبت شماست با سرلوحه قرار دادن شعار«استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی این راه را ادامه دهید؛ البته راه ما، راه حسین(ع) است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715