سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰

تلاش مشکوک دولت آمریکا برای وارد کردن یک محموله بزرگ واکسن کرونا به ایران/ تدارکات برای اعلام مرجعیت یک روحانی منحرف در انگلیس/ انتقادات جدید کروبی از محمد خاتمی

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آحاد جامعه اسلامی را از فتنه‌ی امثال وی برحذر می‌دارد که هرگز نباید سخنان نادرست ایشان را به پای دین و مذهب و روحانیت و عالمان دینی به‌حساب آورند زیرا راهی را که این شخص پیش‌گرفته سرانجامی جز انحراف و گمراهی نیست.

به گزارش ندای اصفهان،

* تلاش مشکوک دولت آمریکا برای وارد کردن یک محموله بزرگ واکسن کرونا به ایران
در حالی رهبر معظم انقلاب از ممنوعیت واردات واکسن انگلیسی و آمریکایی کرونا به ایران سخن گفته اند که برخی اخبار دریافتی حبرنگار جهان نيوز، حاکیست که دولت آمریکا در هفته‌های اخیر برای صادر کردن محموله‌ های بزرگ واکسن کرونا به ایران خود را آماده کرده بود. بر اساس برنامه ریزی انجام شده، قرار بوده مسیر ورود این محموله مشکوک کرونایی توسط یک جریان غربگرای داخلی در ایران ریل گذاری و سپس با تبلیغات زیاد در میان مردم ایران پخش شود. شائبه بر انگیز بودن این مساله از آن جهت است است که خیلی از داروهای اصلی بیماری‌های مهم دیگر را آمریکا تحریم کرده است و اجازه‌ی فروش آن به ایران را نمی‌دهد. به اعتقاد برخی کارشناسان حوزه بهداشت و درمان اجازه صادر کردن واکسن آن هم از سوی دولت آمریکا خیلی مشکوک به نظر می‌رسد و باعث شده است که برخی کارشناسان فعال حوزه بهداشت و درمان، احتمال خرابکاری و‌ آسیب عمومی ایجاد کردن در ایران را بسیار جدی بدانند.

* تدارکات اعلام مرجعیت یک روحانی منحرف در انگلیس
چند هفته قبل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طی بیانیه‌ای که به امضای آیت‌الله یزدی رسیده بود، برخی عقاید فردی به نام کمال حیدری را رد و تأکید کرد: راهی که وی پیش‌گرفته سرانجامی جز انحراف و گمراهی ندارد.  در بخشی از این بیانیه نیز آمده بود: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آحاد جامعه اسلامی را از فتنه‌ی امثال وی برحذر می‌دارد که هرگز نباید سخنان نادرست ایشان را به پای دین و مذهب و روحانیت و عالمان دینی به‌حساب آورند زیرا راهی را که این شخص پیش‌گرفته سرانجامی جز انحراف و گمراهی نیست.
 اما برخی از فعالین رسانه ای در قم از ادامه برخی از فعالیت های این روحانی منحرف خبر می دهند. بر اساس برخی اخبار دریافتی سید کمال حیدری برای ترویج افکار و اندیشه‌های انحرافی خود، با برخی از اساتید مطرح کشور به گفتگو پرداخته و از آن‌ها خواسته تا دانشجویان را با تفسیر وی با معارف دینی و شیعی آشنا نمایند. وی در این جلسات، تفاسیر نادرست خود از معارف شیعی را به اساتید القاء نموده و از آن‌ها می‌خواهد تا با استفاده از مقالات علمی و پایان‌نامه‌ها این تفسیر نادرست را در مراکز دانشگاهی ترویج نمایند. برخی اخبار نیز حاکیست که سیدکمال حیدری برای تأسیس دفتر مرجعیت در لندن اقداماتی انجام داده است.

* گلایه شدید مهدی کروبی از محمد خاتمی
 به گفته یکی از فعالین رسانه ای اصلاح‌طلب، مهدی کروبی گلایه شدیدی را نسبت به محمد خاتمی ایراد نموده است و تاکید کرده که خاتمی ابتدا باید بازسازی درستی در جریان اصلاحات ایجاد کند و سپس به سمت تغییرات در حاکمیت جمهوری اسلامی حرکت کند. کروبی تاکید کرده که در نظر او تداوم اصلاحات و اصلاحات حاکمیت جمهوری اسلامی، راهی جز انتخابات ندارد. لازم به ذکر است که حزب مهدی کروبی – اعتماد ملی- همواره از سهمیه کم این حزب در فهرست های انتخاباتی و محافل تصمیم گیر در جریان اصلاح طلب و منزوی شدن این حزب توسط برخی اطرافیان خاتمی، انتقادات جدی دارد.

انتهای پیام/

منبع:جهان نيوز

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715