شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
مسئول بسيج دانشجویی دانشگاه آزاد علامه مجلسي:
 عده‌ای می‌خواهد تنها صداهای همسو با دولت در جامعه شنیده شود   

مسئول بسيج دانشجویی دانشگاه آزاد علامه مجلسي گفت: دولت علاقه‌اي به وجود ديدگاه‌هاي متفاوت در جامعه ندارد و مي‌خواهد تنها صداهاي همسو با وی در جامعه شنیده شود.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از دانشجو، شجاعی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علامه مجلسی در خصوص رفتار رئیس جمهور در برخورد با منتقدان و برخی از رسانه‌های منتقد، گفت: این برخوردها گویای این مسئله است که روحانی علاقه‌ای به وجود دیدگاه‌های متفاوت در جامعه ندارد و می خواهد تنها صداهای همسو با وی در جامعه شنیده شود.

وی با تاکید بر اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در انتقال نقدهای وارد به دولت را به مردم دارند، افزود: یک طرف رسانه ها مردم هستند و خبرگزاری‌ها این رسالت را دارند که مشکلات مردم را بیان کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد مجلسی تصریح کرد: برخی افراد سعی دارند رسالت خبرگزاری ها را منحرف کنند، برخی از رسانه‌ها به دلیل ترس و یا همسو بودن با دولت، از آنها انتقاد نمی کنند.

شجاعی با اشاره به سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر لزوم حضور رئیس دولت اصلاحات گفت: برخی رسانه‌ها نیز با ناپختگی که دارند بر این چنین اظهاراتی مهر تایید می‌زنند.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق