سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
 پخش عکس یکی از سران فتنه در دانشگاه شیراز   

دانشجویان در پشت درب سالن حکمت دانشگاه شیراز با شعار دادن اعتراض خود را نسبت به دانشگاه تک صدایی و بستن درب سالن حکمت نشان دادند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از دانشجو دانشگاه شیراز دیشب میزبان حسن عباسی به دعوت بسیج دانشجویی و علی مطهری به دعوت انجمن وفاق و توسعه در دو سالن متفاوت بود.

 

تالار فجر دانشگاه شیراز که میزبان حسن عباسی بود در فضای کاملا آرام مملو از جمعیت بود و دانشجویان دانشگاه شیراز بیش از ظرفیت این سالن در برنامه دیشب بسیج دانشجویی این دانشگاه حضور دشتند.

 

اما در روی دیگر دانشگاه شیراز یعنی سالن حکمت که میزبان علی مطهری بود، علی رغم پر نشدن صندلی های این سالن، با فضایی خاص و گیت های بازرسی مانع از حضور دانشجویان شدند.

 

دانشجویانی که پشت درب های بسته تالار حکمت حضور داشتند با شعار “ دانشگاه تک صدایی نمی خواهیم نمی خواهیم” نسبت به عدم اجازه به ورود خود به سالن اعتراض کردند و این اعتراض باعث شد که صدای علی مطهری در حین سخنرانی به افراد حاضر در سالن نرسد و بخواهد که مانع حضور دانشجویان در سالن نشوند اما مسئولین این تشکل و دانشگاه اجازه حضور دانشجویان به سالن را ندادند.

 

در ابتدای این همایش در اقدامی غیر قانونی عکس یکی از سران فتنه در کلیپی قبل از سخنرانی علی مطهری پخش شد که این امر باعث اعتراض دانشجویان حاضر در سالن شد.

 

گفتنی است در همین حین سالن فجر دانشگاه شیراز مملو از جمعیت بود که حسن عباسی در حال سخنرانی بود.

 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق