یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
IMG09203320
 پخش عکس یکی از سران فتنه در دانشگاه شیراز   

دانشجویان در پشت درب سالن حکمت دانشگاه شیراز با شعار دادن اعتراض خود را نسبت به دانشگاه تک صدایی و بستن درب سالن حکمت نشان دادند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از دانشجو دانشگاه شیراز دیشب میزبان حسن عباسی به دعوت بسیج دانشجویی و علی مطهری به دعوت انجمن وفاق و توسعه در دو سالن متفاوت بود.

 

تالار فجر دانشگاه شیراز که میزبان حسن عباسی بود در فضای کاملا آرام مملو از جمعیت بود و دانشجویان دانشگاه شیراز بیش از ظرفیت این سالن در برنامه دیشب بسیج دانشجویی این دانشگاه حضور دشتند.

 

اما در روی دیگر دانشگاه شیراز یعنی سالن حکمت که میزبان علی مطهری بود، علی رغم پر نشدن صندلی های این سالن، با فضایی خاص و گیت های بازرسی مانع از حضور دانشجویان شدند.

 

دانشجویانی که پشت درب های بسته تالار حکمت حضور داشتند با شعار “ دانشگاه تک صدایی نمی خواهیم نمی خواهیم” نسبت به عدم اجازه به ورود خود به سالن اعتراض کردند و این اعتراض باعث شد که صدای علی مطهری در حین سخنرانی به افراد حاضر در سالن نرسد و بخواهد که مانع حضور دانشجویان در سالن نشوند اما مسئولین این تشکل و دانشگاه اجازه حضور دانشجویان به سالن را ندادند.

 

در ابتدای این همایش در اقدامی غیر قانونی عکس یکی از سران فتنه در کلیپی قبل از سخنرانی علی مطهری پخش شد که این امر باعث اعتراض دانشجویان حاضر در سالن شد.

 

گفتنی است در همین حین سالن فجر دانشگاه شیراز مملو از جمعیت بود که حسن عباسی در حال سخنرانی بود.

 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق