دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷

واکنش آیت‌الله طباطبایی‌نژاد به سخنان “امجد” / این فرد “بصیرت” ندارد

امام جمعه اصفهان با اشاره به ‌سخنان "امجد" گفت: این فرد بی‌بصیرت، فتنه‌گران و جنایت‌کاران و کسانی که چون زم، مردم را به کشتن دادند را شهید معرفی کرده و انگشت اتهام به سوی ولی‌فقیه می‌زنند.

به گزارش ندای اصفهان،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی امام جمعه اصفهان، آیت‌الله سید‌یوسف طباطبایی‌نژاد‌ در نشست هم‌اندیشی ماهانه مدیران مدارس علمیه استان اصفهان با اشاره به رویدادهای ملی پیش رو از جمله حماسه 9 دی اظهار داشت: در رابطه با 9 دی، شایسته هست مدیران مدارس علمیه و اساتید حوزوی برای جوانان چرایی و چگونگی رخداد واقعه را شرح دهند و برای جوانان بیان کنند که چه اتفاقات، چه رویدادها و چه آسیب‌هایی به کشور در سال 88 وارد شد.

در سال 88 سران فتنه به دنبال هرج و مرج بودند

وی افزود: در سال 88 رهبر معظم انقلاب بارها مخالفان و منتقدان را صدا زدند و با آنها صحبت کردند و راهکارهای مختلف برای حل موضوع و عدم هرج و مرج پیشنهاد دادند، ولی فتنه‌گران گوش ندادند.فتنه‌گران به دنبال اجرای خواسته‌های غیرقانونی و عدم اطاعت از رهبری بودند که واقعا امری ناپسند بود و بنابراین ولایت فقیه تمام قد در مقابل خواسته‌های نامشروع و نامتعارف فتنه‌گران ایستادند.

امام جمعه اصفهان بیان کرد: خواسته فتنه‌گران فقط و فقط باطل کردن انتخابات بود که چنانچه رهبر معظم انقلاب به این امر تن می‌دادند، یک امر خلاف، برای سالهای بعد رویه می‌شد.

وی ادامه داد: فتنه‌گران از خرداد تا دی ماه 88، جنایت ها و فجایعی کردند که اوج آنها درافتادن با اعتقادات عاشورایی مردم و بی احترامی به مقدسات بود؛ در این مرحله مردم تاب نیاورده و قیام جدی کردند و مشت محکمی بر دهان فتنه گران و عیادی مستکبر پشتیبان آنها زدند.

روحانی‌نماها جنایتکاران را شهید می‌خوانند!!!

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد گفت: گرچه امروزه با همه افشا‌سازی‌های توطئه و فتنه‌های مستکبران  و فتنه‌گران، هنوز شاهد بیان توهین‌آمیز برخی روحانی‌نماها هستیم که مطالب خلاف واقع علیه نظام دارند.

وی خاطرنشان کرد: این افراد بی‌بصیرت، فتنه‌گران و جنایت‌کاران و کسانی که چون زم، مردم را به کشتن دادند را شهید معرفی کرده و انگشت اتهام به سوی ولی‌فقیه می‌زنند.

بیشتر بخوانید

اطاعت از ولایت فقیه مشروط به حمایت از زن و فرزند نیست

عضو خبرگان رهبری اظهار داشت:  قبول و اطاعت از ولایت فقیه مشروط به وضعیت عادی و فقط حال خوب ما نیست که اگر فرزندش به واسطه کج‌روی لطمه‌ای بخورد، تحمل نکرده و هر حرف و ادعا و اتهامی را علیه ولایت فقیه بزند.

وی افزود: در قرآن کریم آمده است اگر در مقابل دین خدا، زن، فرزند و عشیره و مال خود را بیشتر از خدا و رسول خدا دوست بدارید؛ بداند که عذاب خدا بر شما حتمی است. براساس آیات قرآن هیچگاه مومن و مسلمان حقیقی، دوستدار کسی که خدا و رسول خدا را دوست ندارد، نمی‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بیان کرد: کسانی که برای خدا و رسول خدا از زن، همسر و فرزند خود بگذرند، بسیار کم هستند.

سردار سلیمانی فقط رضایت خدا و رسول(ص) را در نظر داشت

وی با اشاره به 13 دی، سالروز شهادت شهید سلیمانی گفت: شهید سردار سلیمانی چنین فردی بود که در هرکاری رضایت خدا و رسول خدا(ص) را مدنظر قرار می‌داد و خداوند اجر زیبا و عظیمی به آن شهید داد.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه خدا به ما توفیق روشنگری دهد، تصریح کرد: برای مردم و خاصه جوانان، کارها و خدماتی که در عمر نظام جمهوری اسلامی صورت گرفته را تشریح کنید.

منکر بی‌تدبیرها و نواقص نمی‌شویم؛ پیشرفت ها را هم ببینیم

وی خاطرنشان کرد: ما منکر خطاها، اشتباهات، بی‌تدبیرها و نواقص نمی‌شویم، ولی پیشرفت‌های تسلیحاتی، نظامی، موشکی، هسته‌ای، فناوری  و نانو را ببینیم و برای دیگران توضیح بدهیم.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد خاطرنشان کرد: در سرعت پیشرفت تکنولوژی ایران همین بس که در اول انقلاب تمام تلاش دنیای استکبار این بود که نگذارد دنیا به ایران سلاح بفروشد و امروز بعد از 40سال تمام تلاش دشمن واستکبار این است که نگذارد ایران به دنیا سلاح بفروشد.

مانع انحراف اذهان جامعه شویم

وی گفت: رسالت اصلی ما روحانیون این است که با هر روشی مانع از انحراف اذهان جامعه شویم، پس مراقب افکار خود، همسر، عشیره و فرزندان و مردم باشیم.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715