پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵

روحانی بیش از همه رؤسای جمهور سابق اختیارات داشته است

امام‌جمعه فریدونشهر خطاب به رئیس‌جمهور گفت: شما تمام اختیارات یک رئیس‌جمهور را داشته‌اید و بلکه به خاطرحتی بیش از روسای جمهور سابق نیز اختیارات داشته‌اید اما با حاشیه‌سازی نتوانسته‌اید از فرصت های ایجاد شده استفاده کنید.

به گزارش ندای اصفهان،حجت الاسلام اسماعیل شاهمحمدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه  این هفته اظهار کرد: امیرالمومنین (ع) در دنیای فتنه آلوده زمان خود به وجود مقدس حضرت زهرا سلام(س) متوسل شدند و ایشان را سند حقانیت خود قرار دادند چرا که پیغمبر خدا فرموده بودند غضب خدا با غضب فاطمه گره خورده و خشنودی خدا نیز با خشنودی فاطمه گره خورده است و هر کس فاطمه را آزار داده باشد مانند این است که خدا را آزرده است.

امام جمعه فریدونشهر فاطمه زهرا (س)را عمل کننده به وظیفه خود دانست و گفت: حضرت زهرا در شرایط فتنه نه تنها برای زمان خود بصیرت افزایی کردند بلکه تا زمان ما نیز بصیرت‌افزایی کردند چراکه در آن شرایط حدیثی را که از پیغمبر شنیده بودند نقل کردند که ایشان فرموده بود علی بهترین جانشین من است و امام بعد از من علی و حسن و حسین فرزندان حسین هستند و اگر از آن‌ها تبعیت کنید هدایت می‌شوید و اگر مخالفت کنید تا قیامت در اختلاف باقی خواهید ماند.

شاهمحمدی با اشاره به حماسه ۹ دی گفت: حماسه ۹ دی از حماسه‌های ماندگار بعد از فتنه آمریکایی، انگلیسی، صهیونیستی است، خواص جامعه که وظیفه روشنگری را داشتند عده‌ای سکوت کرده‌اند و عده‌ای به دشمن ملحق شدند البته بودند خواصی که به وظیفه خود عمل کردند و اما مردم طبق سخنان رهبر معظم انقلاب نمره قبولی را گرفتند و وظیفه خود را تمام و کمال انجام دادند.

وی با بیان اینکه فتنه یعنی پوشاندن حقیقت با دروغگویی هم در گذشته بوده و هم امروز وجود دارد، گفت: وقتی سخنگوی دولت با وقاحت تمام فراهم نشدن واکسن کرونا را به fatf ارتباط می‌دهد و می‌گوید تا به fatf ملحق نشویم نمی‌توانیم واکسن کرونا را وارد کنیم نشانه‌هایی از فتنه انگیزی را از خود بروز و ظهور می‌دهند؛ وزیر بهداشت صادقانه اعلام کردند که چون من اهل سیاست بازی نیستم صریح می‌گویم نبود واکسن کرونا هیچ ربطی به fatf ندارد و  سخنگوی دولت بعد از این رسوایی مجبور می‌شود با توییت زدن بگوید ۲۰۰ میلیون یورو به خارج صادر کردیم تا واکسن کرونا را تهیه کنیم.

امام‌جمعه فریدونشهر خطاب به سخنگوی دولت گفت: آیا در دو روز fatf تایید شد که شما توانستید واکسن کرونا را تهیه کنید؟ آیا امکان دارد fatfدر دو روز تایید شود و آیا به فرض تایید شدن در طول دو روز قابلیت اجرا شدن را دارد که شما خرید واکسن کرونا را به آن موضوع ارتباط دادید؟

وی خطاب به رئیس‌جمهور نیز بیان داشت: شما تمام اختیارات یک رئیس‌جمهور را داشته‌اید و بلکه به خاطر حتی بیش از روسای جمهور سابق نیز اختیارات داشته‌اید اما با حاشیه‌سازی نتوانسته‌اید از فرصت های ایجاد شده استفاده کنید.

شاهمحمدی در خاتمه ضمن قدردانی  از کادر درمانی، پزشکان، پرستاران شهرستان و مسؤولانی که در عرصه مبارزه با بیماری کرونا تلاش داشتند، گفت: دست  تمام این عزیزان را می‌بوسیم و به شما تعظیم می‌کنیم چون خودتان را به خطر انداخت‌اید تا خطر را دفع کنید.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715