شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

سردار سلیمانی: یکی از راه‌های حفظ وحدت جلوگیری از نفوذ است

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به لزوم حفظ وحدت در کشور تصریح کرد: یکی از راه‌های حفظ وحدت جلوگیری از نفوذ است.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از تسنیم، سردار غلامرضا سلیمانی در جمع پیشکسوتان تبلیغات و عملیات روانی دوران دفاع مقدس در اصفهان با اشاره به لزوم تناسب عملیاتی روانی و تبلیغات داخلی با تهدیدات دشمن اظهار داشت: نفوذ در جبهه انقلاب اسلامی و در پیکره واحدی که پای تحقق اهداف انقلاب و نظام اسلامی ایستاده‌اند، نه تنها یک خطر جدی و یک عملیات پیچیده واقعی است بلکه در بعضی از نقاط، دشمن توانسته سرپل‌هایی را به دست بیاورد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) بیان کرد: ما در عرصه‌های نبرد سخت، جنگ‌های نیابتی، امنیتی و اطلاعاتی دشمن آمریکایی و صهیونیستی را به سختی شکست داده‌ایم، شکستی که آن‌ها بر آن اقرار می‌کنند و بر استمرار پیروزی‌های انقلاب اسلامی تأکید دارند اما در نبرد فرهنگی، اقتصادی و جنگ نرم که نفوذ یکی از شاخصه‌های مهم جنگ نرم است، استعداد، نیروی و توان کافی که بتواند با نفوذ مقابله‌کننده را داریم.

وی گفت: صهیونیست‌ها ۲ نیروی بالقوه در آمریکا در اختیار دارند، هرگاه لازم باشد از راه جنگ، دنیا را مدیریت کنند، حزب محافظه‌کار را روی کار می‌آورند و هرگاه نیاز باشد تا از راه دیپلماسی این کار را انجام دهند، حزب دموکرات را روی کار می‌آورند.

سردار سلیمانی با اشاره به ارائه بسته پیشنهادی یک سناتور آمریکایی در زمان روی کارآمدن اوباما تصریح کرد: تهدید و حمله نظامی، گسترش تحریم‌ها، استفاده از نقاط آشوب، کودتای مخملی و دیپلماسی و مذاکره از جمله سیاست‌های مطرح شده در این بسته سیاستی بود که در راهبرد اصلی در آن مذاکره بود، حالا، نظام اسلامی از راهبرد آنان با هوشمندی استفاده کرد و رهبر انقلاب بحث نرمش قهرمانانه را مطرح کردند، اکنون پس از مذاکرات هسته‌ای برجام با ۹ شرط اساسی تصویب شده است.

وی خاطرنشان کرد: شرایطی که دشمن در مذاکرات به وجود آورد برای این بود که عده‌ای را در داخل کشور به استمرار مذاکره متمایل کند البته رهبر انقلاب با هوشمندی کامل تأکید کردند که مذاکره دیگری با آمریکا نداریم و تنها در بخش هسته‌ای مذاکرات انجام می‌شود.

وی با اشاره به لزوم حفظ وحدت در کشور تصریح کرد: یکی از راه‌های حفظ وحدت جلوگیری از نفوذ است.

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به همدیگر «همکلاسی» هدیه بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به همدیگر «همکلاسی» هدیه بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق