چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
شورای ساخت سازمان سینمایی موافقت کرد؛
 روایت سینمایی فتنه ۸۸ در «ماه گرفتگی»   

فیلم سینمایی ماه گرفتگی با موضوع حوادث و رویدادهای سال ۸۸ (پلیسی معمایی) توانست موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کند.

به گزارش ندای اصفهان، شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی در جلسه ۱۸ آبان‌ماه خود با ۴ فیلمنامه موافقت کرد. اما نکته جالب در این فهرست ۴ نفره حضور مهدی آذرپندار، جوان و فعال فرهنگی جبهه فرهنگی انقلاب به عنوان نویسنده فیلمی با موضوع فتنه ۸۸ است.

فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» به تهیه کنندگی هادی انباردار (به نمایندگی انجمن سینمای دفاع مقدس) و به کارگردانی سید مسعود اطیابی و نویسندگی مهدی آذرپندار با موضوع حوادث و رویدادهای سال ۸۸ (پلیسی معمایی) توانست موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کند.

همچنین در این جلسه فیلمنامه‌های «پالتو شتری» به تهیه کنندگی مجید شیخ انصاری و به کارگردانی و نویسندگی مهدی علی میرزایی با موضوع شناخت فضایل و تقبیح رذایل اخلاقی در جوانان (درام اجتماعی)، «پهلوان خشمگین» به تهیه‌کنندگی،کارگردانی و نویسندگی سیدضیاءالدین دری با موضوع جریان نخبه کشی در رژیم پهلوی(تراژدی اجتماعی)، «ابد و یک روز» به تهیه کنندگی سعید ملکان و به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی با موضوع طبقه ضعیف جامعه امروز و مشکلات مبتلا به آن (ملودرام خانوادگی) هم به تصویب رسیدند.

انتهای پیام/

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق