شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
شورای ساخت سازمان سینمایی موافقت کرد؛
 روایت سینمایی فتنه ۸۸ در «ماه گرفتگی»   

فیلم سینمایی ماه گرفتگی با موضوع حوادث و رویدادهای سال ۸۸ (پلیسی معمایی) توانست موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کند.

به گزارش ندای اصفهان، شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی در جلسه ۱۸ آبان‌ماه خود با ۴ فیلمنامه موافقت کرد. اما نکته جالب در این فهرست ۴ نفره حضور مهدی آذرپندار، جوان و فعال فرهنگی جبهه فرهنگی انقلاب به عنوان نویسنده فیلمی با موضوع فتنه ۸۸ است.

فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» به تهیه کنندگی هادی انباردار (به نمایندگی انجمن سینمای دفاع مقدس) و به کارگردانی سید مسعود اطیابی و نویسندگی مهدی آذرپندار با موضوع حوادث و رویدادهای سال ۸۸ (پلیسی معمایی) توانست موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کند.

همچنین در این جلسه فیلمنامه‌های «پالتو شتری» به تهیه کنندگی مجید شیخ انصاری و به کارگردانی و نویسندگی مهدی علی میرزایی با موضوع شناخت فضایل و تقبیح رذایل اخلاقی در جوانان (درام اجتماعی)، «پهلوان خشمگین» به تهیه‌کنندگی،کارگردانی و نویسندگی سیدضیاءالدین دری با موضوع جریان نخبه کشی در رژیم پهلوی(تراژدی اجتماعی)، «ابد و یک روز» به تهیه کنندگی سعید ملکان و به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی با موضوع طبقه ضعیف جامعه امروز و مشکلات مبتلا به آن (ملودرام خانوادگی) هم به تصویب رسیدند.

انتهای پیام/

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق