چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹

جشن پیروزی الاغ ها!

خطرناک تر از آمریکا و جو بایدن؛ «جریان نفاق غربگرا»

واقعا با کدام تحلیل منطقی و مبتنی بر عقلانیت آینده پژوهانه، طیف بزک کننده اوباما و برجام و جان کری، با وجود همه عبرت های دردآور و تاسف زای برجام، باز هم مرتکب تحریف حقایق و واژگون سازی واقعیتها و دروغ پردازی شده، و پیروزی «جو بایدن» را به عنوان یک خبر خوب و مسرت آمیز برای مردم ایران جا می زنند؟

ندای اصفهان- رسول رضایی (طلبه و پژوهشگر حوزه علمیه اصفهان)

بعد از حدود هفت سال منتظر گذاشتن امکانات و ظرفیتهای کشور برای امضای برجام و سپس عمل به برجام و سپس تلاش برای احیای برجام، توسط دولت غربگرای «تدبیر و امید»، این روزها شاهد هستیم که طیف رسانه های غربگرا و روزنامه های زنجیره ای مدعی اعتدال و اصلاح طلبی، از پیروزی «جو بایدن» اعلام خرسندی میکنند. واقعا با کدام تحلیل منطقی و مبتنی بر عقلانیت آینده پژوهانه، طیف بزک کننده اوباما و برجام و جان کری، با وجود همه عبرت های دردآور و تاسف زای برجام، باز هم مرتکب تحریف حقایق و واژگون سازی واقعیتها و دروغ پردازی شده، و پیروزی «جو بایدن» را به عنوان یک خبر خوب و مسرت آمیز برای مردم ایران جا می زنند، و وعده آمدن ثبات به بازار ارز و سکه و بورس و … را برای افراد فاقد بصیرت  نوید میدهند؟

نکاتی در این باره قابل ذکر است که به توفیق الهی به عرض می رسانیم:

مبارزه با جریان نفاق و تحریف، سخت ترین پیکارها

مرحوم شهید مطهری در کتاب «جاذبه و دافعه على ع»، راهکار مبارزه با جریان نفاق و تحریف را در برپایی نهضت بصیرت افزایی و بصیرت پراکنی میداند، و معتقد است که جریان نفاق و جریان خواص فریب خورده دنیا و و جریان تحریفگران نفوذی همیشه بوده و هستند و خواهند بود. چرا که در همه زمانها معمولا انسانهایی پیدا میشوند که از گذشته انقلابی و پرافتخار خود پشیمان شوند، و بخاطر دستیابی به زر و زور و قدرت و جایگاه و پست و مقام و…، با دشمنان خارجی همکاری میکنند و با ظاهری خودی، تیشه به ریشه ملتهای انقلابی و توده های مستضعف میزنند. اما آن چیزی که همچون سدی مستحکم میتواند در مقابل جریان تحریف و نفاق بایستد، و آن را خلع سلاح نماید، «بصیرت و آگاهی» مردم است.

به اعتقاد شهید مطهری مشكلترين و پیچیده ترین مبارزه ‏ها، مبارزه با «جریان نفاق» و «جریان گندم نمایان جو فروش» و «جریان نفوذیهای فرصت طلب و خودی نما» است، چرا که این نوع مبارزه، مبارزه با شیادها و کلاهبردارها و زيركهايى است كه احمقهای بی بصیرت و نادان و غافل و از همه جا بیخبر را وسيله رسیدن به آرزوهای شوم خود قرار مى‏دهند. از این رو میتوان گفت که پيكار با «جریان نفاق» و «پادوهای داخلی دشمن» از پيكار با كفر و شرک خارجی به مراتب مشكلتر و پیچیده تر است، زيرا در جنگ با كفر، مبارزه با يك جريان مكشوف و ظاهر و بى‏پرده است که شمشیر را از رو کشیده، و صراحتا نابودی انقلاب اسلامی و دین را نشانه گرفته است. اما مبارزه با «جریان نفاق» و «متظاهرین به انقلاب و اسلام»، که در ظاهر رفیق قافله هستند اما در باطن شریک دزد می باشند، در حقيقت مبارزه با كفر مستور و کتمان شده است.

«جریان نفاق» یک جریان متقلب دو رو و نقاب دار و آفتاب پرست گونه و خودی نما است، که دو چهره پیدا و پنهان دارد: يك چهره ظاهر كه اسلام است و مسلمانى و ادعای انقلابی بودن و تسبیح به دست گرفتن و حتی عبا و عمامه گذاشتن و دم از انقلاب و ولایت و شهدا و خط امام زدن، و يك چهره باطن كه كفر است و شيطنت و بی اعتقادی به انقلاب و اسلام و امام و ولایت. در ظاهر چه بسا دم از مقاومت و تکیه به جوانان میزنند، اما در واقع و در عمل تمام امیدشان به کدخداست، و جز مذاکره و اعتماد به دشمن، راهکار دیگری برای علاج مشکلات کشور نمی شناسند.

ادراک و فهمیدن این دو چهره پیدا و پنهان منافقین نقاب دار، براى توده ‏ها و مردم عادى و بی خبران از دنیای سیاست، بسيار دشوار و گاهى غير ممكن است. به همین خاطر است که مبارزه با «جریان نفاق» و مقابله با شبه روشنفکران غربزده و ستون پنجمی های دشمن غالباً به شكست و ناکامی برخورده است، زيرا توده‏ مردم و عوام الناس شعاع بصیرت و دركشان از سرحد ظاهر نمى‏گذرد، و نهفته را روشن نمى‏ سازد، و قدرت تحلیل و بصیرتشان آن‏قدر بُرد و عمق ندارد كه اعماق باطن «جریان نفاق» و «جریان نفوذ» و «جریان تحریفگران خودی نما» را آشکار و نمایان سازد.

امير المؤمنين ع در نامه ‏اى كه براى محمد بن ابى بكر نوشت، به خطر جریان منافقین نقاب دار و جریان پشیمان شده ها از انقلاب و جریان خواص گرفتار چرب و شیرین دنیا شده، اشاره میکند و مى‏ فرمايد:

«وَ لَقَدْ قالَ لى رَسولُ اللَّهِ: انّى لا اخافُ عَلى امَّتى مُؤْمِناً وَ لا مُشْرِكاً، امَّا الْمُؤْمِنُ فَيَمْنَعُهُ اللَّهُ بِايمانِهِ وَ امَّا الْمُشْرِكُ فَيَقْمَعُهُ اللَّهُ بِشِرْكِهِ، وَ لكِنّى اخافُ عَلَيْكُمْ كُلَّ مُنافِقِ الْجَنانِ عالِمِ اللِّسانِ، يَقولُ ما تَعْرِفونَ وَ يَفْعَلُ ما تُنْكِرونَ». پيغمبر به من گفت: من بر امتم از مؤمن و مشرك نمى‏ ترسم، زيرا مؤمن را خداوند به سبب ايمانش باز مى‏ دارد و مشرك را به خاطر شركش خوار مى‏ كند، و لكن بر شما از هر منافق دلِ دانا زبان مى‏ ترسم كه آنچه را مى‏ پسنديد مى‏ گويد و آنچه را ناشايسته مى‏ دانيد مى‏ كند. در اينجا رسول اللَّه از ناحيه جریان نفاق و منافقین نقاب دار اعلام خطر مى ‏كند، زيرا عامه امت، بى خبر و بی بصیرت و ناآگاهند و از ظاهرهای ریش و عمامه دار و تسبیح به دست و دم زننده از انقلاب و خط امام، فريب مى ‏خورند. شهید مطهری برای مبارزه با جریان نفاق به این نکته توجه می دهند كه هر اندازه افراد جاهل و احمق و ناآگاه و بی بصیرت، زيادتر باشد، بازار نفاق و فریب و اغواگری و خطای محاسباتی داغ‏تر است.

از این رو باید گفت که مبارزه با احمق و حماقت و بی بصیرت ها، بطور غیر مستقیم مبارزه با «جریان نفاق» نيز محسوب میگردد، زيرا احمق های بی بصیرت ابزار دست منافق‏ بوده، پاس گل به جریان نفاق میدهند، و آب به آسیاب دشمن میریزند. بنابراین تلاش برای جهاد بصیرت افزایی و افشا کردن اغواگریها و اغفال سازیها و آدرسهای غلط جریان تحریف و نفاق  برای توده مردم کوچه و بازار، در واقع به نوعی خلع سلاح كردن جریان نفاق بوده، و به گونه ای شمشير از دست منافق گرفتن است.

نمیدانند یا خود را به ندانستن زده اند؟!

بعد از حدود هفت سال منتظر گذاشتن امکانات و ظرفیتهای کشور برای امضای برجام و سپس عمل به برجام و سپس تلاش برای احیای برجام، توسط دولت غربگرای «تدبیر و امید»، این روزها شاهد هستیم که طیف رسانه های غربگرا و روزنامه های زنجیره ای مدعی اصلاح طلبی، از پیروزی «جو بایدن» اعلام خرسندی کرده، و برای برگزاری جشن پیروزی الاغها (سمبل دموکراتهای آمریکا) دست از پا نمی شناسند.

پرسشی که در اینجا خودنمایی میکند آنست که واقعا با کدام تحلیل منطقی و مبتنی بر عقلانیت آینده پژوهانه، طیف بزک کننده اوباما و برجام و جان کری، با وجود همه عبرت های دردآور و تاسف زای برجام، باز هم مرتکب تحریف حقایق و واژگون سازی واقعیتها و دروغ پردازی شده، و پیروزی «جو بایدن» را به عنوان یک خبر خوب و مسرت آمیز برای مردم ایران جا می زنند، و وعده آمدن ثبات به بازار ارز و سکه و بورس و… را برای افراد فاقد بصیرت نوید می دهند؟

براستی مگر این جریان لیبرال که قطب نمایشان همیشه به سمت غرب نشانه رفته است، دچار آلزایمر سیاسی و فریبکارانه شده اند و نمیدانند و یا خودشان را به ندانستن زده اند که انسان نمایی همچون «جو بایدن» دنبال سخت گیری هر چه بیشتر بر انقلاب اسلامی، و مضاعف سازی فشار تحریمها بصورت هوشمندانه بر ملت ایران است، نه ایجاد گشایش و تنش زدایی در روابط فی ما بین آمریکا و ایران؟!

براستی آیا مدعیان اصلاح طلبی از یاد برده اند که «جو بایدن» اعتراف کرده و گفته است: «سیاست دست چدنی و خشونت عریان آمریکایی ترامپ علیه ایران شکست خورده است. برای به زانو در آوردن ایران اسلامی، روش هاى زيركانه تر و هوشمندانه تری هم براى سخت گيرى علیه ايران وجود دارد، که باید از آنها استفاده کرد» ؟ (نقل به مضمون)

آیا افراطیون و اشرافیت مدعی اصلاحات و اعتدال، واقعیت ها را درباره خباثت و شیطنت دموکرات ها نمی دانند که مردم را به پیروزی «جو بایدن» امیدوار و مشغول ساخته اند؟ پاسخ اینست که: یقینا می دانند؛ اما درمانده و مستأصل و حیران شده اند، چرا که از طرفی شرمنده و خجالت زده مردم به خاطر خُلف وعده ها  و خیانت ها و کم کاریها و سوء مدیریت شان هستند، و هر روز محبوبیتشان نزد توده مردم کمتر و کمتر میگردد، هر روز لعن و نفرین طبقات محروم و مستضعف را که نثارشان میگردد را می شنوند و می بینند، و از طرف دیگر هیچ حرفی هم برای گفتن و دفاع از خود ندارند.

از این رو تنها گریزگاه و ملجأ و ماوایی که برایشان باقی مانده آنست که این چند ماه باقی مانده تا انتخابات 1400 را مشغول سرگرم کردن و امیدوارسازی مردم به انتخاب «جو بایدن» نمایند، و با وانمودسازی نقش انتخابات آمریکا در “یک گشایش بزرگ اقتصادی و بازگرداندن ثبات به قیمتها” برای خود اعتبار و فرصت تنفس پیدا کنند. وضعیت مدعیان جریان اعتدال و اصلاحات امروز به مانند انسان کلاهبردار شارلاتانی شده که گریبانش را گرفته اند و او برای خلاصی موقت، چک یا وعده دیگری می دهد تا فعلا بتواند گریبانش را رها کند و نفسی تازه نماید.

نشان به آن نشان که اخیرا صادق زیباکلام گفته: «اصلاح طلبان دیگر حرفی برای گفتن به مردم ندارند و از همین حالا انتخابات 1400 را سه هیچ باخته اند». در این شرایط، طیف متبوع وی می خواهند دو قطبی سازی منسوخ «جنگ یا مذاکره» را احیا نموده، و در پایان هشت سال بی کفایتی و ناکارآمدی و بی تدبیری مدعیان اعتدال و اصلاحات ،چنین وانمود کنند که باب نجات اقتصاد ایران، و راهکار عبور از تحریمها و تهدیدها، توسط سوپرمن جدید آمریکایی (یعنی جناب جو بایدن) گشوده شد، اما در داخل طیف انقلابی و طرفداران مکتب مقاومت، نگذاشتند که بستر برای انجام مذاکره مجدد بوجود آید! و نگذاشتند که اعطای امتیازات یک طرفه دیگر در قالب برجام 2 و 3 محقق گردد!!

خیانت و تحریف مضاعف این است: با ترکیب “سوء مدیریت و غفلت آفرینی در قبال خباثت دشمن”، معیشت مردم را در تنگنا قرار دادند؛ حالا هم به جای عذرخواهی، یا اعتراض و مرزبندی با دشمن، دوباره چنین وانمود می کنند که “کلید حل مشکلات نه در داخل، بلکه در آمریکا و اروپاست؛ اگر هم مشکلات اقتصادی حل نشده، علت آن، نظام و رهبری و منطق انقلاب اسلامی است که دم از «مقاومت» و «استکبار ستیزی» میزند!

نگاهی به کارنامه سیاه و شیطنت بار «دموکراتها»

مروری بر گفته ها و نوشته جات دولتمردان و سیاست بازان شیک پوش اما به واقع درنده و خون آشام و جهان خوار حزب دموکرات های آمریکا در چند ماه اخیر، حاکی از اینست که بارها به صراحت یا کنایه و اشاره گفته اند که: به تعهدات یک طرفه برجامی ایران بسنده نمی کنند و نظام جمهوری اسلامی می بایست علاوه بر عقب نشینی از حقوق هسته ای، از قدرت موشکی و منطقه ای خود نیز عقب نشینی کند، و امتیازات جدیدی را لازم است به آمریکاییها اعطا نماید!

به عبارت روشنتر آقای «جو بایدن» و حزب دموکراتهای آمریکا آنقدر به روحیات انفعال و ذلیلانه طیف غربگرای ایران واقف شده، و آنقدر به دولت غربگرا و منفعل «روحانی» امید بسته اند، که امتیازات گرفته شده توسط اوباما و ترامپ را کافی نمیدانند، و به قصد اینکه هاضمه سیری ناپذیری و استکباری آنها اندکی تسکین پیدا کند، امتیازات جدیدی را از دولت «تدبیر و امید» طلب میکنند، و امیدوارند که تا پیش از روی کار آمدن دولت جوان انقلابی در انتخابات 1400، کار ایران را یکسره کنند و یک ایران ضعیف و ناتوان و خالی شده از مولفه های اقتدار، و گوش به فرمان شده، را شاهد باشند.

مشاوران ترامپ گفته اند ایران، هم باید تمدید (بخوانید: دائمی سازی!) برخی بندهای رو به پایان برجام را بپذیرد! و هم، امتیازهای جدیدی در حوزه توانمندی نظامی و نفوذ (امنیت) منطقه ای خود واگذار کند! و این خطی است که حزب دموکرات هم آن را دنبال میکند، و با سیاست چماق و هویج، یا هر روش هوشمندانه دیگری برای دست یابی به آن لحظه شماری می نماید.

ملت شریف و با بصیرت ایران خوب است که به این نکته توجه ویژه داشته باشند که این دموکرات ها بودند که غیر از “تحریم های فلج کننده” در پیشا برجام، تحریم های ویزا، کاتسا و آیسا را (زیرساخت فشار حداکثری ترامپ) را در پسابرجام پایه گذاری کردند، و تعلیق تحریم های وعده داده شده در برجام را به تمسخر گرفتند.

موضع «جو بایدن» نسبت به برجام

در میان ما فارسی زبانان ضرب المثل معروفی جاری هست که میگوید: «مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان!»، حال این حکایت ما و دموکراتهای آمریکا شده است. بنا به پیش بینی و گمانه زنی برخی از کارشناسان سیاسی، «جو بایدن» قطعا به برجام بر نمی گردد؛ و حتی تحریم های ترامپ را هم برای خود فرصت اعمال فشار بیشتر بر انقلاب اسلامی می داند. اما حتی اگر این تحلیل هم درست از آب درنیاید، و اگر هم فرضا «جو بایدن» اراده و تمایلی برای بازگشت به برجام پیدا نماید، تحریمهایی که با هماهنگی اوباما و ترامپ در کنگره تصویب شده، یک مانع جدی و بزرگ برای بازگشت آمریکا به برجام تلقی می شود.

مروری بر تاریخچه تلخ و عبرت آموز برجام نشان میدهد که دموکراتها و جمهوریخواهان، تحریمهای جدید و پیاپی را طی پنج ساله پس از اعلام برجام، با اتفاق آرا تصویب کردند؛ با یقین به اینکه دولت منفعل و فشل «روحانی»، که تمام تخم مرغ هایش را در سبد برجام و مذاکره گذاشته است، به هیچ وجه از برجام خارج نمی شود، و هیچ واکنش جدی و قاطع و عزتمندانه و بازدارنده ای هم به نقض برجام توسط تحریم های جدید آمریکا نخواهد داشت!

متاسفانه دولت «تدبیر و امید» با اتخاذ راهبرد «تنش زدایی» و «تعامل با غرب»، با ذلت و استرحام و انظلام هر چه تمامتر، پنج سال تماشا کرد تا دموکرات ها و جمهوری خواهان متفقا دیوار تحریم ها را بلندتر و قطورتر و مستحکم تر کنند. مبتنی بر این واقعیت تلخ، پیش بینی میگردد که «جو بایدن» در صورت تسجیل پیروزی اش در انتخابات، به خاطر همین تضمین پیشاپیش و پالس های ضعفی که از دولت روحانی گرفته (!)، به پایمال کردن برجامی و افزایش هوشمندانه تر فشار تحریمها ادامه می دهد؛ و این هیچ مباینتی با وسوسه نشستن به پای میز مذاکره، و انجام بازی چماق و هویج ندارد.

خطرناک تر از بایدن، جریان نفاق غربگرا با آدرس غلط «مذاکره»

بنابراین به نظر میرسد که مسئله اصلی که ملت ایران باید به آن عنایت داشته باشد و چشم بصیرت خود را نسبت به آن باز نماید، این نیست که «جو بایدن» خطرناک تر و شوم تر است یا «دونالد ترامپ»؟ بلکه ️خطر واقعی و نگران کننده، حلقه نفاق داخلی و جریان تحریفگران نفوذی و طیف لیبرال غربگرا و آن دسته از مدعیان اعتدال و اصلاحات هستند که این روزها در فضای رسانه ای داخل کشور، به هر نوع تاکتیک نخ نمای آمریکا، بها و ضریب می دهند. با بزرگنمایی تحریمها، سوء مدیریتها و بی تدبیریها و ناکارآمدی و فساد و خیانت خویش را کتمان کرده، و ریشه همه مشکلات را در واشنگتن دی سی واکاوی میکنند. اگر دولت آمریکا قصد فریب می کند، اینها بزکچی می شوند و سیمای شیطان را با فضایل نداشته می آرایند؛ و اگر دولت آمریکا بنا را بر اِرعاب می گذارد، اینها حربه کُند او را صیقل می دهند و هراس افکنی پیشه می کنند و ملت را از سایه شوم جنگ میترسانند، و ادعا میکنند که آمریکا قادر است با یک بمب تمام توان نظامی و تسلیحاتی ما را متوقف سازد!!

دموکرات ها رای بیاورند یا جمهوری خواهان، این جریان غربگرا و این پادوهای آمریکا مأمورند به آمریکای فرتوت و رو به افول، هیبت و جلال تازه ببخشند، و ایران قدرتمند را فاقد چاره تصویر سازی کرده، شرایط را بصورت بن بست وانمود کرده، مردم و مسئولین نظام اسلامی را دچار خطای محاسباتی کرده، و ایران را ناچار از نوشتن دیکته آمریکا پای میز مذاکره وانمود مینمایند، و با آدرسهای غلطی که میدهند زمینه را برای انفعال و انظلام و استرحام هر چه بیشتر انقلاب فراهم می نمایند.

به شهادت اسناد فراوان، این جماعت غرب اندیش و غرب ستا و غربگدا، یکی از عوامل اصلی ماندگاری و مضاعف سازی تحریم ها هستند؛ چه زمان هایی که در فتنه 88 خواستار تشدید تحریم ها برای به زانو درآمدن ایران شدند؛ و چه زمان هایی که با ارسال پالس ضعف و ناتوانی، و با درس مذاکره گرفتن از کربلا، و با تحریف صلح امام حسن ع، به دشمن مستأصل روحیه دادند، و عصا زیر بغل آمریکای رو به انحطاط گذاشته، و این سیگنال را برای آمریکائیها ارسال کردند که تحریمها ما را بیچاره کرده، و با چند فشار تحریمی دیگر، کار جمهوری اسلامی تمام است، و فروپاشی و استحاله انقلاب رقم میخورد.

از این رو باید گفت که «جو بایدن» و «دونالد ترامپ» آن قدری خطرناک و وحشتناک و دلهره آور و خسارت آفرین نیستند، که این منافقین غربزده و نفوذی های فرصت طلب و این اشرافیت مدعی اعتدال و اصلاحات، خطرناک و مصیبت زا هستند. چقدر زیبا و دقیق قرآن کریم به خطر این منافقین نفوذی و این جریان ستون پنجم دشمن اشاره می نماید و میفرماید: «هم العدو فاحذرهم».

یعنی: دشمن اصلی و خطرناک شما مسلمین، این جریان نفاق است، که دم از انقلاب و اسلام میزنند، اما در خفا به دشمن پاس گل میدهند، و با ارائه آدرسهای غلط، مردم جاهل و بی بصیرت را دچار خطای محاسباتی ساخته، راهبرد ذلت بار «سازش، تسلیم، مذاکره، دیپلماسی التماسی» را بزک کرده، و زمینه شکست و ذلت مسلمان را فراهم می آورند. بنابراین حقیقتا باید گفت: منافقین از کفار بدترند و باید با آنها سرسختانه و به عنوان دشمن مسلّم و مقدّم برخورد کرد، و با جهاد بصیرت افزایی، منافین نفوذی و تحریفگر را خلع سلاح کرد. ️اگر خط منافقین که خط تحریف و خط سازش و تسلیم و دیپلماسی التماسی است، با غیرت ملی و روشنگری و اعتراض نخبگان شکسته شود، قطعا خط تحریم شکستنی است.

تلاش برای دستیابی به یک توافق و مذاکره دیگر تا قبل از انتخابات 1400

اخیرا دکتر فواد ایزدی در مصاحبه ای گفته: «برای آمریکایی‌ها این موضوع بسیار مهم است که از بهمن‌ماه که دولت جدید وارد کاخ سفید می‌شود تا مرداد ۱۴۰۰ که دولت جدید در ایران شروع به‌کار می‌کند، با ایران به یک توافق دست پیدا کنند، چرا که نگران هستند باز مجبور شوند با فردی مثل سعید جلیلی مذاکره کنند.»

این حرف دکتر فواد ایزدی یک تحلیل صرفا سیاسی نیست، بلکه یک واقعیت راهبردی است. امریکایی ها خوب می دانند چند ماه باقی مانده تا خرداد ۱۴۰۰ احتمالا آخرین زمانی است که می توانند از انقلاب اسلامی، با کمک پادوهای داخلی خود و با استعانت از جریان نفاق غربگرا، با قلدری و زورگویی هر چه تمامتر پای میز مذاکره برجام، باج بگیرند، اما بعد از روی کارآمدن دولت جوان انقلابی در انتخابات 1400 ایران، دیگر خبری از این انفعال ها و امتیاز دادنهای یک طرفه نخواهد بود و دوران سختی خواهند داشت.

تعبیری که وندی شرمن در کتاب خاطراتش از مذاکرات با جلیلی توصیف میکند را به یاد آورید: «جلیلی ما را پای میز مذاکره عذاب می داد اما انتخاب روحانی همه ما را امیدوار کرد!…»

راهبرد «مقاومت»: «کم هزینه و پر فایده»

ملت شریف ایران باید بدانند که استمرار راهکار «مقاومت»، با شاخصه هایی همچون: انقلابیگری، مدیریت جهادی، خودباوری، اعتماد به جوانان، فعال سازی ظرفیتهای عظیم درونی، حمایتگرایی از تولید داخلی، مقابله با واردات بی رویه، قطع کردن دست مفسدین اقتصادی و رانت خواران و دلالان فرصت طلب، برداشتن موانع کسب و کار، و… که حاصل آموزه های امامین انقلاب و تجربیات هشت سال دفاع مقدس است، هرچند ساده و بی‌زحمت و بی هزینه نیست، اما بسیار پرمنفعت بوده، آینده ای کاملاً روشن و غرور آفرین و سعادت زا و تضمین شده به وعده الهی در پی خواهد داشت، که تمام خوف و ترسها و حزن و اندوه های ملت ایران را از بین خواهد برد. چرا که این وعده قرآن است که (إِنَّ الَّذينَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلائِكَةُ أَلاَّ تَخافُوا وَ لا تَحْزَنُوا وَ أَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتي‏ كُنْتُمْ تُوعَدُونَ )، و این وعده حتمی خداوند صادق الوعد است که (إِنَّ الَّذينَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا فَلا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَ لا هُمْ يَحْزَنُون).

اما مسیری که «جریان تحریف» و «جریان نفوذ و جریان شبه روشنفکران لیبرال غربزده» نشان میدهند، مسیر ذلت بار «سازش و تسلیم و مذاکره و عقب نشینی و امتیاز دادن» است، که هزینه هایی به مراتب سنگین تر از هزینه های «دکترین مقاومت» به ارمغان خواهد آورد، و در انتها به مقصدی به نام «ذلت، سرافکندگی، حقارت، عقب نشینی از حقوق هسته ای، دادن امتیازات یک طرفه به دشمن، استمرار تحریمها و تهدیدها، تداوم مشکلات اقتصادی، کوچک تر شدن سفره مردم و…» ختم میگردد و مدال ننگین “گاو شیرده بودن” را پر پیشانی ملت خواهد چسبانید.

بنابراین راهکار سعادت و کلید پیروزی و رمز عبور از تحریمها و تهدیدها منحصر در پیمودن راهکار «مقاومت» و سرلوحه قرار دادن تجربیات دفاع مقدس و در پیش گرفتن ایستادگی، توأم با بصیرت در برابر یزیدهای زمانه و تبعیت نکردن از اغواگریهای «جریان نفاق» و «جریان تحریف» و «جریان لیبرالهای غربگرا و غربگدا» است. و این راه را ان شاء الله با رقم زدن دولت جوان حزب اللهی، و با کمک مجلس متعهد انقلابی، و با فهم و بصیرت و استقامت مردم، و با استعانت از الطاف خاصه الهی ادامه خواهیم داد، تا در پرتو تشکیل یک «دولت انقلابی» بتوانیم «جامعه اسلامی» و سپس «تمدن نوین اسلامی» را رقم بزنیم، و منادی عدالت و معنویت در جهان گردیم، و زمینه را برای ظهور مهدی صاحب الزمان آماده نماییم. چرا که این وعده پروردگار متعال است که (وَ لَيَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ يَنْصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزيزٌ)

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715