سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان:
 مسئولان با بصیرت و حفظ وحدت، مانع نفوذ دشمن باشند/ سرنوشت ابوموسی اشعری آیینه‌ای عبرت‌آموز   

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان گفت: تریبون دارها و مسئولان مواظب باشند به سرنوشت ابوموسی اشعری دچار نشوند و با مسائل ساده‌لوحانه و سهل‌اندیشانه برخورد نکنند.

به گزارش ندای اصفهان، محمد فانیان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان گفت: توجه به وحدت و حفظ آن در بین جریان های انقلابی ضرورتی است که انتظار می رود مسئولین از طریق تریبون هایی که در اختیار دارند از آن دفاع کنند و هم جهت با آن سخن بگویند.

 وی افزود: کش مکش های داخلی، مسائل جناحی و دوری از یکپارچگی، عامل نفوذی است که باعث غفلت از دشمن اصلی می شود که از جمله موضوعاتی است که رهبر انقلاب بارها به آن اشاره کردند؛ ولی بعضا در گوشه کنار شاهد عملکرد عکس آن هستیم.

 مسئول بسیج دانشگاه هنر اصفهان با اشاره به هزینه هایی که برای این نظام داده شده است، بیان داشت: تریبون دارها و مسئولان مواظب باشند به سرنوشت ابوموسی اشعری دچار نشوند و با مسائل ساده لوحانه و سهل اندیشانه برخورد نکنند.

 فانیان در ادامه وظیفه دانشجو را آرمان خواهی برای جامعه دانست و افزود: مسئولین به عنوان مصلحت اندیشان جامعه هستند؛ بنابراین هر چیزی که جنبش دانشجویی را تحت تاثیر قرار بدهد، در مقابل این آن ایستاده و به نوعی آرمان های جامعه را زیر سوال برده است.

 وی در ادامه تصریح کرد: بدنه دانشجویی به علت بی تفاوتی مسئولین در جریان حضور جک استراو هزینه کرد و مقابل عوامل شناخته شده انگلیسی ایستاد، ولی اینکه امروز شاهد اینگونه برخورد بعضی از مسئولین با دانشجویان هستیم، جای سوال دارد که چرا باید با دانشجویی که دلسوزانه حرکتی را برای دفاع از انقلاب انجام می دهد اینگونه برخورد می شود.

 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان در رابطه با حضور جک استراو در لباس توریستی و اشراف تیم های اطلاعاتی در رابطه با وی در استان خاطرنشان کرد: طبق اطلاعاتی که از زمان و مدت حضور وی در استان به دست آمد، مدت زمان حضور وی در استان، مدت زمان حضور یک توریست نبود و در صورتی شاهد این موضوع هستیم که گردشگری و بازدید از جاذبه های تاریخی و قدیمی اصفهان به سه روز بیشتر نمی انجامد؛ ولی اقامت ده روزه وی در استان حاکی از چیز دیگری بود.

 فانیان در پایان گفت: بازدیدهای سیاسی، بازدید از مراکز آموزشی و دانشگاه ها جز گردشگری محسوب نمی شود و تمام تلاش علمی و نظری دانشجویان جز برای بیداری بعضی از غفلت، نبوده است.

انتهای پیام/
منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز