پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳

بزرگداشت ۱۳ آبان با استماع سخنان رهبری/ کمک مؤمنانه مردم مبارزه با آمریکا محسوب می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: به دشمنان اعلام می‌کنم عدم برگزاری مراسم ۱۳ آبان و عدم اجتماع در این مراسم تأثیری در خشم و نفرت انقلابی مردم نسبت به استکبار جهانی ندارد و در زمان مناسب این خشم و انزجار به صورت اجتماعی در آینده عملی خواهد شد.

به گزارش ندای اصفهان،محمدعلی احمدی ضمن تبریک ولادت پیامبر (ص) و امام صادق (ع) و هفته وحدت، با اشاره به اهمیت روز ۱۳ آبان اظهار کرد: ۱۳ آبان امسال با سالروز میلاد پیامبر (ص) و امام صادق (ع) مقارن است که نمایش وحدت مردم در مقابله با استکبار و در رأس آن آمریکا، می‌توانست جلوه‌ای از حرکت، اقتدار و همت مردم مقابل توطئه‌های استکبار باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در ادامه بیان کرد: شرایط موجود، تحریم‌های ظالمانه آمریکا و اقدام رئیس جمهور فرانسه در آزادی عمل توهین به ساحت مقدس پیامبر (ص) و حمایت از توهین‌کنندگان به ایشان، زمینه‌ای برای برگزاری ویژه ۱۳ آبان امسال بود تا خشم، نفرت و وحدت همه مردم، مقابل آمریکا نشان داده شود.

وی افزود: انتشار ویروس منحوس کرونا و ابتلای هم‌وطنان و هم استانی‌ها، باعث شد در جلسات کارگروه‌های ستاد ۱۳ آبان در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به چند موضوع بپردازیم که از جمله آن‌ها فعالیت در فضای مجازی، فعالیت محله‌محور و فعالیت‌های تبیینی بود.

مراسم نمادی لغو و برنامه‌های محله محور اجرا می‌شود

احمدی درخصوص فعالیت‌های تبیینی توضیح داد: چرایی مقابله با استکبار و اثرات این مقابله ۴۰ ساله و شرایطی که در آمریکا ایجاد شده که مقام معظم رهبری فرمودند «آمریکا در حال افول است.»، از موضوعات تبیینی امسال ما بود؛ در عین حال برگزاری یک مراسم نمادین با اجتماع غیر متراکم و محدود در برنامه‌ها به عنوان یک الگو مطرح شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان درخصوص الگوی مطرح شده عنوان کرد: این الگوی برگزاری مراسم که حاوی شروطی ازجمله برگزاری مراسم در فضای باز، رعایت فاصله اجتماعی، عدم تراکم جمعیت بود و برگزاری مراسم در حداقل زمان ممکن، بود و قرار شد در شهرستان‌ها و اصفهان برنامه نمادینی را برگزار کنیم.

وی در خصوص برنامه‌ریزی مراسم ۱۳ آبان بیان کرد: برنامه ریزی شد که در میدان امام علی (ع) با چیدن صندلی به فاصله ۲ متری جشن میلادبرگزار شود و روز ملی مبارزه با استکبار نیز گرامی داشته شود و اهانت به ساحت پیامبر (ص) را محکوم کنیم.

احمدی ادامه داد: الگو به ستاد مقابله باکرونا در استان ارائه شد و دیروز در جلسه ستاد استانی کرونا باتوجه به وضعیت حاد اصفهان و افزایش تعداد مبتلایان و متوفیان در سطح استان، به خصوص کلان‌شهر اصفهان با این اجتماع مخالفت شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان اضافه کرد: ما نیز طبق روال و همان طور که در جلسات متعدد برنامه‌ریزی این مراسم اعلام کردیم؛ تبعیت خود را از مقام معظم رهبری اعلام کرده و لازم دانستیم مصوبه ستاد کرونا را اجرا کنیم؛ به همین دلیل مراسم که پیش‌بینی شده بود در میدان امام علی (ع) برگزار می‌شود، لغو می‌شود.

وی ابراز داشت: مردم توجه ویژه‌ای به این مناسبت داشته باشند، این مناسبت از اذهان مردم فراموش نخواهد شد و سایر برنامه‌هایی که در کارگروه‌ها برنامه‌ریزی شده است اجرایی خواهد شد؛ فعالیت کارگروه‌های ستاد ۱۳ آبان به ویژه کارگروه دانش‌آموزی و فرهنگیان و کارگروه دانشجویی و فعالیت تبیینی اجرا خواهد شد.

بزرگداشت ۱۳ آبان با استماع فرمایشات مقام معظم رهبری

احمدی در رابطه با فعالیت محله محور گفت: فعالیت محله‌محور در سطح شهر و استان اصفهان بدون اجتماع مردم نیز اجرا خواهد شد؛ فعالیت‌های سیاری از جمله خواندن گروه سرود در محله‌های مختلف پیش‌بینی شده است؛ امشب نورافشانی در سطح استان به همت شهرداری‌ها، کانون‌های فرهنگی و بسیج انجام خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان درخصوص فرمایشات مقام معظم رهبری در روز ۱۳ آبان بیان داشت: فردا نیز فرمایشات مقام معظم رهبری که ساعت 10:30 از طریق شبکه‌های صدا و سیما پخش خواهد شد، مورد استفاده قرار خواهد گرفت و برای نشر فرمایشات تلاش خواهیم کرد.

کمک مؤمنانه مردم در ۱۳ آبان امسال، مبارزه با آمریکا است

وی گفت: به دشمنان اعلام می‌کنم عدم برگزاری مراسم ۱۳ آبان و عدم اجتماع در این مراسم تاثیری در خشم و نفرت انقلابی مردم نسبت به استکبار جهانی ندارد و در زمان مناسب این خشم و انزجار به صورت اجتماعی در آینده عملی خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715