پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
علی عسگری:
 حضور آقایان هاشمی، ناطق و سیدحسن خمینی در خبرگان باعث نگرانی تندروها شده است   

عسگری در پاسخ به سئوالی در رابطه با کاندیداتوری خود گفت: هم دوستان مشهد، هم بسیاری از مجموعه ها در تهران اصرار به کاندیداتوری من دارند، البته ما باید با آیت الله هاشمی در رابطه مشورت کنیم.

به گزارش ندای اصفهان، حجت الاسلام علی عسگری،رابط پارلمانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز گذشته در غرفه «انتخاب» حضور پیدا کرد.

عسگری در پاسخ به سئوالی در رابطه با کاندیداتوری خود گفت: هم دوستان مشهد و هم بسیاری از مجموعه ها در تهران اصرار به کاندیداتوری من دارند، البته ما باید با آیت الله هاشمی در رابطه مشورت کنیم.

وی افزود: اگر آیت الله هاشمی نظرشان این باشد که ثبت نام کنم، کاندیدا می شوم.

عسگری با اشاره به دور قبلی انتخابات مجلس گفت: برخی از جریان ها دور قبلی انتخابات را تحریم کرده و موجب شدند، برخی افراط گرایان هتاک که امروز دور برداشته اند، بتوانند از مشارکت حداقلی مردم سوء استفاده کنند، آنها امروز هم به دنبال چنین هدفی هستند.

وی در رابطه با کاندیداتوری احتمالی محسن هاشمی گفت: آقا محسن دور قبل هم قصد کاندیداتوری داشتند اما پس از مشورت با مادرشان، در انتخابات ثبت نام نکردند، با این حال امسال احتمال دارد که ایشان کاندیدا شوند، همچنین فاطمه هاشمی نیز ممکن است کاندیدا شود.

عسگری در پاسخ به سئوالی در رابطه با انتخابات مجلس خبرگان گفت: همراهی ایت الله هاشمی، آقای ناطق و سیدحسن اقا بایکدیگر که پیروزی اقای روحانی را با تدبیر خودشان رقم زدند، باعث نگرانی تندروها شده است.
وی افزود: در صورتی که این بزرگواران در انتخابات خبرگان حضور پیدا کنند، اثر گذاری بسیاری خواهند داشت.

عسگری اضافه کرد: این سه بزرگوار برای مردم و کشور مایه امید هستند.

وی در رابطه با انتخابات هیات رئیسه مجلس خبرگان گفت: همه ی اهانت ها و سخنرانی برخی از آقایان در فیضیه و مرگ بر هاشمی ها و پخش آن در تلویزیون، این بود که نگذارند آقای هاشمی در راس خبرگان قرار گیرد.

عسگری گفت: آیت الله سیدحسن خمینی سرمایه برزگی است و نام و متکب امام را نمایندگی می کند. اکنون همه نگرانی افراطیون، قرارگرفتن حسن اقا در کنار اقای هاشمی و اعتدلگرایان در انتخابات خبرگان است.

وی در رابطه با عملکرد سایت «انتخاب» گفت: عمدتا سایت «انتخاب» را می خوانم، چراکه همیشه بروز است و رویکردی معتدل دارد، با این حال این رویکرد برای «انتخاب» بدون دردسر نبوده و نیست.

عسگری اضافه کرد: حالت حرفه ای و کارامدی که در زمان مدیریت حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی فقیهی بر روزنامه «انتخاب» حاکم بود، امروز نیز در سایت «انتخاب» همان جریان با قوت پیشین متداوم است.

انتهای پیام/

منبع: فتن

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز