یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰

صدور بیش از ۲۵۰۰ تن حواله روغن در اصفهان؛ افزایش قیمت نخواهیم داشت

معاون امور بازرگانی سازمان صمت اصفهان علت کسری موقت روغن در اصفهان را وقفه حمل نهاده از بنادر به کارخانجات اعلام کرد و گفت: هیچ کمبودی در زمینه روغن وجود ندارد و ظرف چند روز آینده روغن تخصیصی استان بدون افزایش قیمت وارد بازار خواهد شد.

به گزارش ندای اصفهان،اسماعیل نادری  با اشاره به وضعیت روغن در استان اظهار داشت: هیچ کمبودی در روغن خام و نهاده‌ها وجود ندارد و همچنین هیچ افزایش قیمتی هم وجود نخواهد داشت.

وی افزود: وقفه‌ ایجاد شده در حمل نهاده از بنادر به سمت کارخانجات سبب کسری موقتی روغن در فروشگاه‌ها شده است که متاسفانه بحث‌های روانی موضوع هم به قضیه دامن می‌زند.

معاون بازرگانی سازمان صمت اصفهان با بیان تدابیر اندیشیده شده و تقسیم‌بندی که در زمینه توزیع روغن صورت گرفته، گفت: از هفته گذشته حواله‌های تخصیص بیش از 2500 تن روغن برای مصرف خانوارهای داخل استان اصفهان صادر شده است.

وی تصریح کرد: به‌زودی روغن در فروشگاه‌های بزرگ، تعاونی‌های مصرف، تعاونی‌های فرهنگیان، تعاونی‌های محلی و واحدهای صنفی منتخب بدون افزایش قیمت توزیع خواهد شد.

بیشتر بخوانید

نادری ادامه داد: در حال حاضر در فروشگاه‌های بزرگ با کسری روغن روبه‌رو نیستیم ولی به علت استفاده بیشتر همشهریان، محدودیت توزیع انجام شده تا زمان رسیدن روغن تخصیصی استان افراد بیشتری بتوانند روغن خریداری کنند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715