شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹

جزئیات جلسه نمایندگان و مدیران برای رفع معضلات حاشیه شهر اصفهان

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: برای رفع معضلات حاشیه شهر اصفهان قرار شد کارگروهی با محوریت فرماندار تشکیل و مسائل مربوطه پیگیری شود.

به گزارش ندای اصفهان،امیرحسین بانکی‌پور با اشاره به جلسه نمایندگان در رابطه با مسائل حاشیه شهر اصفهان، اظهار داشت: به‌همت دبیرخانه شهرستان اصفهان جلسه‌ای با حضور فرماندار، دادستانی، مسئول مدیرکل بهزیستی ‌رئیس شورای شهر اصفهان، نیروی انتظامی و شهردار منطقه 14، پلیس مبارزه با مواد مخدر، گروه جهادی امام رضا(ع)، مسئول اوقاف شهرستان و سایر مدیران مربوطه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه قرار شد کارگروهی طی چند هفته پیاپی با محوریت فرماندار در این راستا تشکیل شود، تصریح کرد: اولین مسئله رسیدگی در کارگروه پیگیری مشخص شدن هویتی صاحبان زمین‌های حصه بود تا در مورد مسائل مالکیت‌ها و زمین‌های اجاره‌ای منطقه حصه و هویت و ارزش افزوده‌ای که زمین‌ها برای مالکان ایجاد کنند اقدام شود و در این زمینه اداره اوقاف و شهرداری اعلام آمادگی و پیگیری کردند.

بیشتر بخوانید

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مسئله دوم را جمع آوری کارتن‌خواب‌ها مطرح کرد و گفت: با همکاری نیروی انتظامی قرار بر این شد که برای انتقال آنها مکانی مشخص و در همین کارگروه پیگیری شود؛ همچنین یک کلانتری در آنجا راه‌اندازی شود.

وی در خصوص ریشه‌یابی مشکلات فرهنگی و اجتماعی این منطقه خاطر نشان کرد: گزارشاتی ارائه شد و به نظر می‌رسد به‌توانیم طی یکی دو ماه آینده با پیگیری کارگروه سه چهار مسئله حواشی شهر حل شود و راهکارهای آنها نیز مشخص شده است.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715