پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش:

تایید امام خمینی (ره) در تشکیل عقیدتی سیاسی ارتش موجب تقویت بصیرت کارکنان ارتش شد

سرتیپ ستاد خلبان سید قاسم خاموشی با حضور در عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم هوانیروز ارتش، ضمن تبریک به مناسبت روز عقیدتی سیاسی، از فعالیت های این یگان بازدید نمود...

به گزارش ندای اصفهان، فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش گفت: پیشنهاد رهبر معظم انقلاب در زمان حضور ایشان به عنوان نماینده امام (ره) در ارتش و تایید امام خمینی (ره) در تشکیل عقیدتی سیاسی ارتش موجب تقویت بصیرت کارکنان ارتش شد.
سرتیپ ستاد خلبان سید قاسم خاموشی با حضور در عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم هوانیروز ارتش، ضمن تبریک به مناسبت روز عقیدتی سیاسی، از فعالیت های این یگان بازدید نمود.
سرتیپ خلبان خاموشی، تلاش عقیدتی سیاسی ارتش در تعمیق و راسخ نمودن اندیشه سیاسی و مکتبی مبتنی بر دین مبین اسلام در دل نظامیان را باعث خلق اراده استواری در عمل برای نظامیان دانست که محصول آن حنظله وار شهید شدن خلبان شهید غلامرضا چاغروند و حیدری جنگیدن شهید شیرودی و حسین(ع)وار شهید شدن فرمانده خلبان شهید بابایی است.
سرتیپ خاموشی گفت: حماسه های بی بدیل و تاریخ سازی که ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول سالها مفتخر به خلق آن شده است، در سایه عشق به فرمانده و رهبر عالیقدر و اعتقاد و اعتماد به خدایی بوده است که حرکت های عظیم و ایثارهای در سکوت را می‌بیند.
فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش، حکمت باقی ماندن ارتش و اسلامی شدنش، و تدبیر مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی، و تایید حضرت امام خمینی بر این تدبیر را و حرکت‌های جریان ساز عقیدتی سیاسی در طول این سالها را مایه خیر کثیر و برکت عظیم دانست و از زحمات عقیدتی سیاسی پایگاه در ادامه این مسیر مهم تقدیر کرد.
در‌ ادامه حجت الاسلام حبیب نمازی‌راد رییس عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم هوانیروز با تقدیر از حمایت های مداوم فرماندهی پایگاه در جهت ادامه مسئولیت خطیر عقیدتی سیاسی گفت: در عمل و زبان خلبانان و کارکنان فنی این پایگاه، شوق خدمت و عشق به مکتب آنچنان نمایان است که اشتیاق برای همراهی با این عزیزان در ادامه این مسیر مهم جهت سربازی مقام معظم رهبری و ان شاءالله پیوستن به لشکر حضرت امام زمان را صد چندان می‌کند.
حجه الاسلام نمازی در این دیدار از تلاش موثر و موفق در استفاده از فضای مجازی برای تجهیز فرهنگی و دفاع از کارکنان در مقابله تهاجم مذبوحانه فرهنگی دشمن خبر داد.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715