سه شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷

بانک مرکزی برگشت دلارهای فولادی را تأیید کرد

آیین تقدیر از صادرکنندگان عرصه بازگشت ارز به کشور به دلیل انجام تعهدات ارزی و کمک به رشد و توسعه صادرات غیرنفتی در کشور با حضور ۵۰ صادرکننده نمونه کشور برگزار شد.

به گزارش ندای اصفهان، آیین تقدیر از صادرکنندگان عرصه بازگشت ارز به کشور، عبدالناصر همتی رئیس‌کل بانک مرکزی ایران از مدیرعامل فولادمبارکه اصفهان به دلیل انجام تعهدات ارزی و کمک به رشد و توسعه صادرات غیرنفتی در کشور که امروزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، همچنین به جهت حفظ ارزش پول ملی و ثبات بازار ارز تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است:

«تولید و صادرات غیرنفتی، نقش معناداری در رشد و توسعه اقتصادی کشور، حفظ ارزش پول ملی و ثبات بازار ارز و بخش‌های واقعی و مالی اقتصاد دارد. در این خصوص با توجه به وضعیت کلان اقتصادی و غیراقتصادی کشور از یک سو و وضع شدیدترین و بی‌سابقه‌ترین تحریم‌های بین‌المللی علیه کشور ایران به ویژه در بخش‌های بانکی و نفتی از سوی دیگر نقش صادر‌کنندگان غیرنفتی در خط مقدم جنگ اقتصادی بسیار حائز اهمیت است.

از این رو نظر بر اینکه در عرصه جنگ تمام عیار اقتصادی طی سال‌های اخیر نسبت به صادرات غیرنفتی و ایجاد درآمدهای ارزی جهت تأمین نیازهای وارداتی کشور اقدام نموده‌اید بدین وسیله از تلاش‌های جنابعالی در جهت حفظ تولید اشتغال استمرار صادرات غیرنفتی و بازگشت منابع ارزی حاصل از صادرات در چرخه رسمی اقتصاد کشور تشکر و قدردانی می‌شود و به این مناسبت لوح سپاس به حضورتان تقدیم می‌شود.

امید است همواره در تولید و ایجاد اشتغال سرمایه‌گذاری و صادرات غیرنفتی پیروز و سربلند باشید.»

گفتنی است، شرکت فولادمبارکه اصفهان به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در این صنعت و صادرکننده تمام تعهدات ارزی خود را در جهت بازگشت ارز به کشور انجام داده و عملکرد مثبت و قابل قبولی در این زمینه داشته است.

انتهای پیام/

منبع:روابط عمومی شرکت فولادمبارکه

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715