شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷

کوله‌های اربعین ۹۹ مملو از بسته‌های معیشتی/پویش بسیج دانشجویی در ایجاد بیش از ۲۰۰۰ طرح کوله

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: با توجه به نقش‌آفرینی بسیج دانشجویی و ایجاد مدل‌های جدید در سطح جامعه، پویش امام حسینی‌ها مهربان‌ترند راه‌اندازی شد و گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی تحت این عنوان از مردم جامعه خواسته‌اند کسانی که دلداده این مسیر بوده‌اند و هر سال شرکت می‌کردند، بخشی از هزینه‌ای که هرساله برای اربعین کنار می‌گذاشتند را امسال به طریق دیگری در مسیر اربعین خرج کنند.

به گزارش ندای اصفهان،هادی انوری در خصوص پویش امام حسینی‌ها مهربان‌ترند اظهار کرد: هرساله جمع کثیری از دانشجویان، گروه‌های جهادی و دلدادگان اباعبدالله(ع) به سفر اربعین مشرف می‌شدند و از فضائل و کرامات این مسیر استفاده می‌کردند، امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا این توفیق از آن‌ها سلب شد.

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان در ادامه بیان کرد: با توجه به نقش‌آفرینی بسیج دانشجویی و ایجاد مدل‌های جدید در سطح جامعه، پویش امام حسینی‌ها مهربان‌ترند راه‌اندازی شد و گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی تحت این عنوان از مردم جامعه خواسته‌اند کسانی که دلداده این مسیر بوده‌اند و هر سال شرکت می‌کردند، بخشی از هزینه‌ای که هرساله برای اربعین کنار می‌گذاشتند را امسال به طریق دیگری در مسیر اربعین خرج کنند.

وی افزود: مردم امسال کوله‌های اربعین خود را به مدل دیگری تبدیل کنند؛ در این پویش بیش از ۲۰۰۰ طرح کوله آماده شد و گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی این کوله‌ها را در سطح جامعه توزیع کردند و از مردم خواستند که با پر کردن با هرآن‌چه که خود تشخیص می‌دهند مانند بسته‌های معیشتی، لوازم‌التحریر و لباس، کوله‌های اربعین خود را پرکنند و به نیازمندان، افراد کم‌برخوردار، افراد آسیب‌دیده از کرونا تحویل دهند.

انوری توضیح داد: این طرح که از ۳ روز گذشته شروع شد با استقبال خوبی روبه‌رو شد و تا فردا ادامه خواهد داشت؛ تاکنون هر ۲۰۰۰کوله میان علاقه‌مندان توزیع شده و برآورد ما این است که هر ۲۰۰۰نفر در این طرح شرکت کنند؛ کوله‌ها را پر کرده و خود به دست نیازمندان و کسانی که خود تشخیص می‌دهند، برسانند.

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان ادامه داد: اگر شخصی نیازمندی را نمی‌شناسد طبق شماره داده‌شده با گروه‌های جهادی هماهنگ می‌کند تا توزیع شود.

وی در پایان باتشکر از گروه‌های جهادی گفت: از دیگر افراد درخواست می‌شود در ایده‌هایی که روحیه امید، نشاط و هم‌افزایی را در سطح جامعه افزایش می‌دهد، شرکت کنند و از این طرح‌ها حمایت شود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715